Klasyfikacja po rajdzie - - 24.0 km - 08:00


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

62
Cichoń Piotr
Kuś Beata
Subaru Impreza
OSPR 1 OSPR Gen 91.1
0.00
00:15:48.5
0.0
0.0 

2.

79
Sitek Paweł
Cianciara Michał
Lada 2105
HISTO OSPR OSPR Gen 90.2
0.38
00:15:57.7
00:00:09.2
00:00:09.2

3.

70
Kurek Przemysław
Kosewski Radosław
Vw Golf
HISTO OSPR OSPR Gen 89.9
0.50
00:16:00.6
00:00:12.1
00:00:02.9

4.

83
Szydziak Witold
Wójcik Mateusz
Honda Civic
OSPR 3 OSPR Gen 89.9
0.52
00:16:01.0
00:00:12.5
00:00:00.4

5.

69
Górecki Robert
Hybiorz Artur
Bmw E36
RWD OSPR OSPR Gen 89.4
0.74
00:16:06.2
00:00:17.7
00:00:05.2

6.

61
Górski Grzegorz
Jakubowski Marcin
Bmw 325
RWD OSPR OSPR Gen 87.9
1.43
00:16:22.8
00:00:34.3
00:00:16.6

7.

88
Wieczorek Damian
Libera Roman
Honda Civic
OSPR 3 OSPR Gen 87.2
1.78
00:16:31.2
00:00:42.7
00:00:08.4

8.

72
Merkel Mateusz
Hasij Kamil
Bmw E36
RWD OSPR OSPR Gen 84.7
2.96
00:16:59.5
00:01:11.0
00:00:28.3

9.

111
Czerwiec Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
OSPR 3 OSPR Gen 83.3
3.68
00:17:16.8
00:01:28.3
00:00:17.3

10.

84
Borski Rafał
Chowaniec Anna
Honda Civic
OSPR 3 OSPR Gen 83.1
3.81
00:17:19.9
00:01:31.4
00:00:03.1

11.

85
Paca Maciej
Paca Agata
Peugeot 106
OSPR 3 OSPR Gen 80.1
5.43
00:17:58.7
00:02:10.2
00:00:38.8

12.

96
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
OSPR 4 OSPR Gen 78.2
6.53
00:18:25.3
00:02:36.8
00:00:26.6

13.

104
Kunecki Tomasz
Mrukowicz Jarek
Kia Picanto
OSPR 4 OSPR Gen 76.5
7.53
00:18:49.3
00:03:00.8
00:00:24.0

14.

100
Wałach Kacper
Wałach Arkadiusz
Fiat Cinquecento
OSPR 4 OSPR Gen 59.8
20.66
00:24:04.3
00:08:15.8
00:05:15.0

15.

112
Kulpa Artur
Kołodyński Tomasz
Fiat 126p
HISTO OSPR OSPR Gen 1.0
3521.35
23:44:20.9
23:28:32.4
23:20:16.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
62
Cichoń Piotr
Kuś Beata
Subaru Impreza
OSPR 1 OSPR Gen 91.1
0.0
00:15:48.5
0.0
0.0 

2

=
79
Sitek Paweł
Cianciara Michał
Lada 2105
HISTO OSPR OSPR Gen 90.2
0.38
00:15:57.7
00:00:09.2
00:00:09.2

3

=
70
Kurek Przemysław
Kosewski Radosław
Vw Golf
HISTO OSPR OSPR Gen 89.9
0.5
00:16:00.6
00:00:12.1
00:00:02.9

4

=
83
Szydziak Witold
Wójcik Mateusz
Honda Civic
OSPR 3 OSPR Gen 89.9
0.52
00:16:01.0
00:00:12.5
00:00:00.4

5

=
69
Górecki Robert
Hybiorz Artur
Bmw E36
RWD OSPR OSPR Gen 89.4
0.74
00:16:06.2
00:00:17.7
00:00:05.2

6

=
61
Górski Grzegorz
Jakubowski Marcin
Bmw 325
RWD OSPR OSPR Gen 87.9
1.43
00:16:22.8
00:00:34.3
00:00:16.6

7

=
88
Wieczorek Damian
Libera Roman
Honda Civic
OSPR 3 OSPR Gen 87.2
1.78
00:16:31.2
00:00:42.7
00:00:08.4

8

=
72
Merkel Mateusz
Hasij Kamil
Bmw E36
RWD OSPR OSPR Gen 84.7
2.96
00:16:59.5
00:01:11.0
00:00:28.3

9

=
111
Czerwiec Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
OSPR 3 OSPR Gen 83.3
3.68
00:17:16.8
00:01:28.3
00:00:17.3

10

=
84
Borski Rafał
Chowaniec Anna
Honda Civic
OSPR 3 OSPR Gen 83.1
3.81
00:17:19.9
00:01:31.4
00:00:03.1

11

=
85
Paca Maciej
Paca Agata
Peugeot 106
OSPR 3 OSPR Gen 80.1
5.43
00:17:58.7
00:02:10.2
00:00:38.8

12

=
96
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
OSPR 4 OSPR Gen 78.2
6.53
00:18:25.3
00:02:36.8
00:00:26.6

13

=
104
Kunecki Tomasz
Mrukowicz Jarek
Kia Picanto
OSPR 4 OSPR Gen 76.5
7.53
00:18:49.3
00:03:00.8
00:00:24.0

14

=
100
Wałach Kacper
Wałach Arkadiusz
Fiat Cinquecento
OSPR 4 OSPR Gen 59.8
20.66
00:24:04.3
00:08:15.8
00:05:15.0

15

=
112
Kulpa Artur
Kołodyński Tomasz
Fiat 126p
HISTO OSPR OSPR Gen 1.0
3521.35
23:44:20.9
23:28:32.4
23:20:16.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
68
Damian Wąchała / Kacper Gawlikowski
Klasyfikacja po rajdzie
-
60
Mikołaj Górecki / Arkadiusz Buczek
Klasyfikacja po rajdzie
-