OS 6 - Radkowska Perła- 7.6 km - 15:22


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Grzyb Grzegorz
borko Tomasz
Skoda Fabia
PRO 108.2
0.00
00:04:12.9
0.0
0.0 

2.

9
Sesks Martins
Francis Renars
Skoda Fabia
PRO 105.4
0.89
00:04:19.7
00:00:06.8
00:00:06.8

3.

4
Sękowski Artur
Pochroń Paweł
Bmw M3
PRO 1 101.8
2.08
00:04:28.7
00:00:15.8
00:00:09.0

4.

2
Równiatka Artur
Habuda Wojciech
Mitsubishi Lancer
PRO 1 100.6
2.51
00:04:32.0
00:00:19.1
00:00:03.3

5.

10
Osiak Radosław
Kordeusz Wojciech
Peugeot 208
Rally4 99.6
2.86
00:04:34.6
00:00:21.7
00:00:02.6

6.

15
Matulka Jakub
Wróbel Jakub
Ford Fiesta
PRO 2 98.6
3.24
00:04:37.5
00:00:24.6
00:00:02.9

7.

18
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
PRO 2 98.2
3.37
00:04:38.5
00:00:25.6
00:00:01.0

8.

11
Górny Marcin
Roik Marcin
Peugeot 208
Rally4 97.9
3.49
00:04:39.4
00:00:26.5
00:00:00.9

9.

16
Kowalczyk Hubert
Hryniuk Jarek
Peugeot 208
PRO 2 97.3
3.74
00:04:41.3
00:00:28.4
00:00:01.9

10.

5
Kuciński Tomasz
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
PRO 1 97.2
3.75
00:04:41.4
00:00:28.5
00:00:00.1

11.

7
Bałdyga Arkadiusz
Spentany Jacek
Subaru Impreza
PRO 1 96.6
3.97
00:04:43.1
00:00:30.2
00:00:01.7

12.

33
Charytanowicz Dawid
Dymurski Daniel
Opel Adam
PRO 2 95.6
4.37
00:04:46.1
00:00:33.2
00:00:03.0

13.

19
Piotrowski Rafał
Mroszczyk Adrian
Peugeot 208
PRO 2 95.4
4.47
00:04:46.9
00:00:34.0
00:00:00.8

14.

50
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
PRO 2s 95.1
4.57
00:04:47.6
00:00:34.7
00:00:00.7

15.

38
Święcicki Krzysztof
Ciesielski Jarosław
Peugeot 106
PRO 3 94.2
4.92
00:04:50.3
00:00:37.4
00:00:02.7

16.

36
Hawro Maciej
Kolaczek Wojtek
Honda Civic
PRO 3 94.0
5.03
00:04:51.1
00:00:38.2
00:00:00.8

17.

31
Lewandowski Szymon
Baćkowska Karolina
Bmw E30
PRO 2s 93.2
5.37
00:04:53.7
00:00:40.8
00:00:02.6

18.

23
Liszka Maciej
Biliniewicz Beata
Honda Type-r
PRO 2s 92.6
5.62
00:04:55.6
00:00:42.7
00:00:01.9

19.

35
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
PRO 3 91.7
6.00
00:04:58.5
00:00:45.6
00:00:02.9

20.

26
Dombrowicki Karol
Kędzierski Adam
Opel Astra
PRO 2s 90.8
6.37
00:05:01.3
00:00:48.4
00:00:02.8

21.

25
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Opel Astra
PRO 2s 89.2
7.07
00:05:06.6
00:00:53.7
00:00:05.3

22.

39
Bieniek Jakub
Czernal Jakub
Honda Civic
PRO 3 89.2
7.09
00:05:06.8
00:00:53.9
00:00:00.2

23.

21
Fizia Bartłomiej
Janik Krzysztof
Ford Fiesta
PRO 2 88.5
7.39
00:05:09.1
00:00:56.2
00:00:02.3

24.

27
Jaskulski Mikołaj
Skórka Patryk
Volkswagen Golf
PRO 2s 88.5
7.39
00:05:09.1
00:00:56.2
00:00:00.0

25.

28
Hadała Daniel
Klaja-derda Marcel
Renault Clio
PRO 2s 88.4
7.45
00:05:09.5
00:00:56.6
00:00:00.4

26.

8
Głowiński Michał
Balkiewicz Katarzyna
Bmw E46
PRO 1 87.6
7.83
00:05:12.4
00:00:59.5
00:00:02.9

27.

42
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2 CUP 86.6
8.29
00:05:15.9
00:01:03.0
00:00:03.5

28.

44
Kokoszka Mateusz
Szwed Lukasz
Citroen C2
C2 CUP 86.2
8.49
00:05:17.4
00:01:04.5
00:00:01.5

29.

46
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
HISTO 85.1
9.01
00:05:21.4
00:01:08.5
00:00:04.0

30.

30
Radecki Marcin
Kwiatkowski Piotr
Mazda Mx
PRO 2s 84.5
9.34
00:05:23.9
00:01:11.0
00:00:02.5

31.

34
Laśkiewicz Hubert
Janasz Jarosław
Honda Civic
PRO 3 82.5
10.37
00:05:31.7
00:01:18.8
00:00:07.8

32.

43
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2 CUP 82.2
10.53
00:05:32.9
00:01:20.0
00:00:01.2

33.

32
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Renault Clio
PRO 2s 81.3
10.99
00:05:36.4
00:01:23.5
00:00:03.5

34.

47
Grochola Jakub
Opałka Marcin
Opel Manta
HISTO 81.1
11.12
00:05:37.4
00:01:24.5
00:00:01.0

35.

48
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
HISTO 80.1
11.68
00:05:41.7
00:01:28.8
00:00:04.3

36.

45
Podczaszy Łukasz
Bobrowicz Grzegorz
Opel Astra
HISTO 76.8
13.59
00:05:56.2
00:01:43.3
00:00:14.5

37.

41
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
PRO 4 76.2
13.96
00:05:59.0
00:01:46.1
00:00:02.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
Grzyb Grzegorz
borko Tomasz
Skoda Fabia
PRO 108.7
0.0
00:24:20.5
0.0
0.0 

2

  =
9
Sesks Martins
Francis Renars
Skoda Fabia
PRO 105.0
1.16
00:25:11.7
00:00:51.2
00:00:51.2

3

  =
4
Sękowski Artur
Pochroń Paweł
Bmw M3
PRO 1 101.8
2.26
00:26:00.1
00:01:39.6
00:00:48.4

4

  =
2
Równiatka Artur
Habuda Wojciech
Mitsubishi Lancer
PRO 1 101.3
2.41
00:26:06.7
00:01:46.2
00:00:06.6

5

  =
7
Bałdyga Arkadiusz
Spentany Jacek
Subaru Impreza
PRO 1 99.6
3.02
00:26:33.8
00:02:13.3
00:00:27.1

6

  =
11
Górny Marcin
Roik Marcin
Peugeot 208
Rally4 99.3
3.15
00:26:39.3
00:02:18.8
00:00:05.5

7

  =
10
Osiak Radosław
Kordeusz Wojciech
Peugeot 208
Rally4 99.1
3.21
00:26:42.0
00:02:21.5
00:00:02.7

8

  =
15
Matulka Jakub
Wróbel Jakub
Ford Fiesta
PRO 2 98.4
3.46
00:26:53.3
00:02:32.8
00:00:11.3

9

  =
18
Bartołd Igor
Wiśniewski Paweł
Bmw E30q
PRO 2 98.2
3.55
00:26:57.2
00:02:36.7
00:00:03.9

10

2
5
Kuciński Tomasz
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
PRO 1 96.9
4.02
00:27:18.0
00:02:57.5
00:00:20.8

11

1
50
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
PRO 2s 96.9
4.03
00:27:18.2
00:02:57.7
00:00:00.2

12

1
19
Piotrowski Rafał
Mroszczyk Adrian
Peugeot 208
PRO 2 96.6
4.14
00:27:23.1
00:03:02.6
00:00:04.9

13

  =
16
Kowalczyk Hubert
Hryniuk Jarek
Peugeot 208
PRO 2 96.2
4.3
00:27:30.1
00:03:09.6
00:00:07.0

14

1
33
Charytanowicz Dawid
Dymurski Daniel
Opel Adam
PRO 2 95.5
4.59
00:27:42.7
00:03:22.2
00:00:12.6

15

1
36
Hawro Maciej
Kolaczek Wojtek
Honda Civic
PRO 3 95.4
4.6
00:27:43.5
00:03:23.0
00:00:00.8

16

  =
31
Lewandowski Szymon
Baćkowska Karolina
Bmw E30
PRO 2s 94.7
4.91
00:27:57.1
00:03:36.6
00:00:13.6

17

  =
38
Święcicki Krzysztof
Ciesielski Jarosław
Peugeot 106
PRO 3 94.5
4.97
00:27:59.6
00:03:39.1
00:00:02.5

18

  =
23
Liszka Maciej
Biliniewicz Beata
Honda Type-r
PRO 2s 93.2
5.5
00:28:23.0
00:04:02.5
00:00:23.4

19

  =
35
Krysztowiak Przemek
Machnikowski Jakub
Skoda Fabia
PRO 3 92.1
5.95
00:28:43.1
00:04:22.6
00:00:20.1

20

  =
26
Dombrowicki Karol
Kędzierski Adam
Opel Astra
PRO 2s 91.3
6.32
00:28:59.1
00:04:38.6
00:00:16.0

21

  =
21
Fizia Bartłomiej
Janik Krzysztof
Ford Fiesta
PRO 2 90.8
6.54
00:29:09.1
00:04:48.6
00:00:10.0

22

  =
27
Jaskulski Mikołaj
Skórka Patryk
Volkswagen Golf
PRO 2s 90.1
6.86
00:29:22.9
00:05:02.4
00:00:13.8

23

1
39
Bieniek Jakub
Czernal Jakub
Honda Civic
PRO 3 89.5
7.09
00:29:33.3
00:05:12.8
00:00:10.4

24

1
8
Głowiński Michał
Balkiewicz Katarzyna
Bmw E46
PRO 1 89.0
7.35
00:29:44.7
00:05:24.2
00:00:11.4

25

1
28
Hadała Daniel
Klaja-derda Marcel
Renault Clio
PRO 2s 88.6
7.51
00:29:51.5
00:05:31.0
00:00:06.8

26

3
34
Laśkiewicz Hubert
Janasz Jarosław
Honda Civic
PRO 3 88.4
7.59
00:29:55.2
00:05:34.7
00:00:03.7

27

  =
25
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Opel Astra
PRO 2s 88.3
7.63
00:29:57.0
00:05:36.5
00:00:01.8

28

  =
44
Kokoszka Mateusz
Szwed Lukasz
Citroen C2
C2 CUP 87.2
8.17
00:30:20.9
00:06:00.4
00:00:23.9

29

  =
46
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
HISTO 86.0
8.75
00:30:46.2
00:06:25.7
00:00:25.3

30

  =
42
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2 CUP 85.3
9.06
00:31:00.2
00:06:39.7
00:00:14.0

31

1
30
Radecki Marcin
Kwiatkowski Piotr
Mazda Mx
PRO 2s 84.7
9.37
00:31:13.6
00:06:53.1
00:00:13.4

32

1
47
Grochola Jakub
Opałka Marcin
Opel Manta
HISTO 84.4
9.55
00:31:21.8
00:07:01.3
00:00:08.2

33

  =
43
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2 CUP 84.2
9.66
00:31:26.4
00:07:05.9
00:00:04.6

34

  =
32
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Renault Clio
PRO 2s 83.4
10.07
00:31:44.7
00:07:24.2
00:00:18.3

35

  =
48
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
HISTO 82.5
10.5
00:32:03.6
00:07:43.1
00:00:18.9

36

  =
45
Podczaszy Łukasz
Bobrowicz Grzegorz
Opel Astra
HISTO 78.6
12.71
00:33:41.0
00:10.0
00:09:20.5
00:01:37.4

37

  =
41
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
PRO 4 75.6
14.52
00:35:00.9
00:10:40.4
00:01:19.9

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
24
40
Adam Wójcikowski / Miłosz Maciejewski
PKC 4C
Spóźnienie na PKC
2022-10-16 14:32
45
10
Łukasz Podczaszy / Grzegorz Bobrowicz
PKC 5
Spóźnienie na PKC
2022-10-16 15:14

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
49
Piotr Piesko / Mateusz Kacprzak
OS 2
wycofanie*
3
Robert Kaczorowski / Piotr Jamroziak
OS 3
wycofanie*
40
Łukasz Jurga / Mateusz Pawłowski
OS 4
wycofanie
24
Adam Wójcikowski / Miłosz Maciejewski
PKC 4C
wycofanie
22
Andrzej Filipek / Michał Ołdakowski
OS 5
wycofanie