OS 6 - Niwa 3- 4.2 km - 17:39


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

57
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 107.8
0.00
00:02:20.3
0.0
0.0 

2.

82
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM 2 105.0
0.88
00:02:24.0
00:00:03.7
00:00:03.7

3.

55
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM 1 103.3
1.45
00:02:26.4
00:00:06.1
00:00:02.4

4.

64
Tomalak Adam
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 2 102.7
1.64
00:02:27.2
00:00:06.9
00:00:00.8

5.

56
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 101.6
2.02
00:02:28.8
00:00:08.5
00:00:01.6

6.

93
Pinczakowski Michał
Sompolski Mateusz
Peugeot 206
TM 3 101.6
2.02
00:02:28.8
00:00:08.5
00:00:00.0

7.

58
Stefankiewicz Wojciech
Olszewski Oskar
Mitsubishi Lancer
TM 1 100.7
2.33
00:02:30.1
00:00:09.8
00:00:01.3

8.

88
Piesko Piotr
Kacprzak Mateusz
Honda Civic
TM 3 100.3
2.48
00:02:30.7
00:00:10.4
00:00:00.6

9.

86
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 100.1
2.57
00:02:31.1
00:00:10.8
00:00:00.4

10.

71
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Renault Clio
TM 2 99.9
2.62
00:02:31.3
00:00:11.0
00:00:00.2

11.

83
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 99.7
2.69
00:02:31.6
00:00:11.3
00:00:00.3

12.

92
Olbryś Patryk
Grochowski Andrzej
Peugeot 106
TM 3 99.7
2.71
00:02:31.7
00:00:11.4
00:00:00.1

13.

68
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
TM 2 99.6
2.74
00:02:31.8
00:00:11.5
00:00:00.1

14.

105
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 98.5
3.14
00:02:33.5
00:00:13.2
00:00:01.7

15.

72
Wojtas Jacek
Szczepańska Monika
Nissan Sunny
TM 2 98.4
3.19
00:02:33.7
00:00:13.4
00:00:00.2

16.

120
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 97.8
3.40
00:02:34.6
00:00:14.3
00:00:00.9

17.

94
Stawiak Michał
Jarmolik Piotr
Honda Civic
TM 3 97.7
3.43
00:02:34.7
00:00:14.4
00:00:00.1

18.

67
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 97.1
3.67
00:02:35.7
00:00:15.4
00:00:01.0

19.

85
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 96.7
3.83
00:02:36.4
00:00:16.1
00:00:00.7

20.

96
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 96.4
3.93
00:02:36.8
00:00:16.5
00:00:00.4

21.

59
Petkowicz Michał
Lach Tomasz
Subaru Impreza
TM 1 96.0
4.10
00:02:37.5
00:00:17.2
00:00:00.7

22.

70
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 95.1
4.45
00:02:39.0
00:00:18.7
00:00:01.5

23.

73
Kurowski Piotr
Jaworski Jakub
Subaru Forester
TM 2 94.9
4.55
00:02:39.4
00:00:19.1
00:00:00.4

24.

74
Skoczypiec Piotr
Mac Grzegorz
Ford Escort
TM 2 93.3
5.17
00:02:42.0
00:00:21.7
00:00:02.6

25.

61
Górecki Mikołaj
Buczek Arkadiusz
Bmw E36
TM 1 92.8
5.38
00:02:42.9
00:00:22.6
00:00:00.9

26.

84
Laśkiewicz Hubert
Nowak Krzysztof
Honda Civic
TM 3 91.3
6.02
00:02:45.6
00:00:25.3
00:00:02.7

27.

102
Markiewicz Karol
Markiewicz Kamil
Fiat Seicento
TM 4 90.2
6.50
00:02:47.6
00:00:27.3
00:00:02.0

28.

121
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 89.9
6.64
00:02:48.2
00:00:27.9
00:00:00.6

29.

89
Szwata Dawid
Papaj Kamil
Rover 25
TM 3 89.6
6.76
00:02:48.7
00:00:28.4
00:00:00.5

30.

106
Olszacki Mateusz
Grygiel Jakub
Fiat Seicento
TM 4 89.3
6.90
00:02:49.3
00:00:29.0
00:00:00.6

31.

100
Czerwiec Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
TM 3 89.0
7.02
00:02:49.8
00:00:29.5
00:00:00.5

32.

77
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 88.7
7.17
00:02:50.4
00:00:30.1
00:00:00.6

33.

63
Foremniak Dawid
Rup Michal
Bmw E36
TM 1 88.3
7.36
00:02:51.2
00:00:30.9
00:00:00.8

34.

87
Wenta Dawid
Pawlak Krzysztof
Citroen Saxo
TM 3 88.0
7.50
00:02:51.8
00:00:31.5
00:00:00.6

35.

60
Gruca Maciej
Kołodziejek Mateusz
Subaru Impreza
TM 1 87.2
7.88
00:02:53.4
00:00:33.1
00:00:01.6

36.

119
Gładysz Piotr
Gładysz Weronika
Fiat Cinqecento
TM 5 87.2
7.88
00:02:53.4
00:00:33.1
00:00:00.0

37.

98
Meliński Rafał
Klimuntowski Michał
Citroen Saxo
TM 3 86.8
8.07
00:02:54.2
00:00:33.9
00:00:00.8

38.

75
Kopka Marcel
Gliwiński Arkadiusz
Bmw 320i
TM 2 86.7
8.10
00:02:54.3
00:00:34.0
00:00:00.1

39.

115
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 86.6
8.17
00:02:54.6
00:00:34.3
00:00:00.3

40.

91
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 86.5
8.19
00:02:54.7
00:00:34.4
00:00:00.1

41.

76
Fortuna Robert
Harczuk Tomasz
Opel Astra
TM 2 86.2
8.36
00:02:55.4
00:00:35.1
00:00:00.7

42.

104
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM 4 86.1
8.43
00:02:55.7
00:00:35.4
00:00:00.3

43.

112
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 84.8
9.02
00:02:58.2
00:00:37.9
00:00:02.5

44.

111
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 84.1
9.38
00:02:59.7
00:00:39.4
00:00:01.5

45.

117
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
TM 5 83.4
9.74
00:03:01.2
00:00:40.9
00:00:01.5

46.

114
Ferenc Grzegorz
Ferenc Agnieszka
Citroen C2
C2CUP 83.2
9.86
00:03:01.7
00:00:41.4
00:00:00.5

47.

107
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM 4 82.8
10.05
00:03:02.5
00:00:42.2
00:00:00.8

48.

110
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2CUP 82.5
10.24
00:03:03.3
00:00:43.0
00:00:00.8

49.

118
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Fiat Cinquecento
TM 5 81.0
11.02
00:03:06.6
00:00:46.3
00:00:03.3

50.

101
Janiuk Andrzej
Kolano Damian
Honda Civic
TM 3 80.8
11.14
00:03:07.1
00:00:46.8
00:00:00.5

51.

66
Cinque Dante
Szymoniak Szymon
Peugeot 206rc
TM 2 79.8
11.69
00:03:09.4
00:00:49.1
00:00:02.3

52.

99
Monika Różańska
Podczaszy Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 71.6
16.90
00:03:31.3
00:01:11.0
00:00:21.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
57
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 96.1
0.0
00:15:32.7
0.0
0.0 

2

  =
55
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM 1 93.6
0.99
00:15:57.3
00:00:24.6
00:00:24.6

3

  =
64
Tomalak Adam
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 2 92.9
1.29
00:16:04.8
00:00:32.1
00:00:07.5

4

  =
120
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 91.5
1.9
00:16:19.9
00:00:47.2
00:00:15.1

5

1
56
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 90.2
2.47
00:16:34.2
00:01:01.5
00:00:14.3

6

1
72
Wojtas Jacek
Szczepańska Monika
Nissan Sunny
TM 2 90.0
2.53
00:16:35.8
00:01:03.1
00:00:01.6

7

  =
83
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 89.8
2.63
00:16:38.3
00:01:05.6
00:00:02.5

8

  =
92
Olbryś Patryk
Grochowski Andrzej
Peugeot 106
TM 3 89.3
2.85
00:16:43.7
00:01:11.0
00:00:05.4

9

  =
88
Piesko Piotr
Kacprzak Mateusz
Honda Civic
TM 3 89.2
2.88
00:16:44.5
00:01:11.8
00:00:00.8

10

  =
86
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 89.1
2.96
00:16:46.3
00:01:13.6
00:00:01.8

11

  =
68
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
TM 2 89.0
3.0
00:16:47.3
00:01:14.6
00:00:01.0

12

  =
93
Pinczakowski Michał
Sompolski Mateusz
Peugeot 206
TM 3 88.8
3.08
00:16:49.4
00:01:16.7
00:00:02.1

13

1
71
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Renault Clio
TM 2 88.3
3.31
00:16:55.0
00:01:22.3
00:00:05.6

14

1
58
Stefankiewicz Wojciech
Olszewski Oskar
Mitsubishi Lancer
TM 1 88.0
3.47
00:16:59.2
00:01:26.5
00:00:04.2

15

2
96
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 87.8
3.52
00:17:00.4
00:01:27.7
00:00:01.2

16

1
105
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 87.1
3.89
00:17:09.6
00:01:36.9
00:00:09.2

17

1
85
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 86.6
4.09
00:17:14.6
00:01:41.9
00:00:05.0

18

3
82
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM 2 86.6
4.12
00:17:15.4
01:10.0
00:01:42.7
00:00:00.8

19

3
121
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 86.3
4.28
00:17:19.3
00:01:46.6
00:00:03.9

20

1
94
Stawiak Michał
Jarmolik Piotr
Honda Civic
TM 3 86.2
4.29
00:17:19.4
00:01:46.7
00:00:00.1

21

1
70
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 85.6
4.59
00:17:27.1
00:01:54.4
00:00:07.7

22

  =
67
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 85.2
4.82
00:17:32.6
00:01:59.9
00:00:05.5

23

  =
84
Laśkiewicz Hubert
Nowak Krzysztof
Honda Civic
TM 3 84.3
5.26
00:17:43.6
00:02:10.9
00:00:11.0

24

1
74
Skoczypiec Piotr
Mac Grzegorz
Ford Escort
TM 2 84.2
5.31
00:17:44.8
00:02:12.1
00:00:01.2

25

1
106
Olszacki Mateusz
Grygiel Jakub
Fiat Seicento
TM 4 83.8
5.5
00:17:49.6
00:02:16.9
00:00:04.8

26

  =
102
Markiewicz Karol
Markiewicz Kamil
Fiat Seicento
TM 4 83.1
5.88
00:17:59.0
00:02:26.3
00:00:09.4

27

4
59
Petkowicz Michał
Lach Tomasz
Subaru Impreza
TM 1 82.7
6.08
00:18:04.2
00:02:31.5
00:00:05.2

28

1
61
Górecki Mikołaj
Buczek Arkadiusz
Bmw E36
TM 1 82.5
6.19
00:18:06.9
00:02:34.2
00:00:02.7

29

2
89
Szwata Dawid
Papaj Kamil
Rover 25
TM 3 82.5
6.19
00:18:06.9
00:02:34.2
00:00:00.0

30

2
73
Kurowski Piotr
Jaworski Jakub
Subaru Forester
TM 2 82.3
6.27
00:18:08.9
00:02:36.2
00:00:02.0

31

3
98
Meliński Rafał
Klimuntowski Michał
Citroen Saxo
TM 3 82.0
6.44
00:18:13.0
00:02:40.3
00:00:04.1

32

2
115
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 81.4
6.75
00:18:20.8
00:02:48.1
00:00:07.8

33

  =
100
Czerwiec Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
TM 3 81.3
6.85
00:18:23.2
00:02:50.5
00:00:02.4

34

  =
87
Wenta Dawid
Pawlak Krzysztof
Citroen Saxo
TM 3 80.9
7.02
00:18:27.5
00:02:54.8
00:00:04.3

35

1
104
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM 4 80.6
7.22
00:18:32.4
00:02:59.7
00:00:04.9

36

1
77
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 80.2
7.41
00:18:37.2
00:03:04.5
00:00:04.8

37

2
91
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 79.7
7.69
00:18:44.1
00:03:11.4
00:00:06.9

38

3
66
Cinque Dante
Szymoniak Szymon
Peugeot 206rc
TM 2 79.6
7.75
00:18:45.7
00:03:13.0
00:00:01.6

39

1
112
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 79.5
7.82
00:18:47.5
00:03:14.8
00:00:01.8

40

4
63
Foremniak Dawid
Rup Michal
Bmw E36
TM 1 79.2
7.97
00:18:51.2
00:03:18.5
00:00:03.7

41

1
119
Gładysz Piotr
Gładysz Weronika
Fiat Cinqecento
TM 5 79.2
7.98
00:18:51.5
00:03:18.8
00:00:00.3

42

1
76
Fortuna Robert
Harczuk Tomasz
Opel Astra
TM 2 79.2
7.99
00:18:51.7
00:03:19.0
00:00:00.2

43

  =
75
Kopka Marcel
Gliwiński Arkadiusz
Bmw 320i
TM 2 79.0
8.09
00:18:54.2
00:03:21.5
00:00:02.5

44

4
114
Ferenc Grzegorz
Ferenc Agnieszka
Citroen C2
C2CUP 78.8
8.22
00:18:57.5
00:03:24.8
00:00:03.3

45

  =
110
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2CUP 78.2
8.58
00:19:06.4
00:03:33.7
00:00:08.9

46

  =
111
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 78.0
8.67
00:19:08.7
00:03:36.0
00:00:02.3

47

1
60
Gruca Maciej
Kołodziejek Mateusz
Subaru Impreza
TM 1 77.5
9.01
00:19:17.1
00:03:44.4
00:00:08.4

48

1
117
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
TM 5 77.1
9.25
00:19:23.0
00:03:50.3
00:00:05.9

49

  =
107
Węglowski Michał
Węglowski Adam
Fiat Seicento
TM 4 76.3
9.74
00:19:35.3
00:04:02.6
00:00:12.3

50

  =
118
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Fiat Cinquecento
TM 5 73.8
11.33
00:20:14.9
00:04:42.2
00:00:39.6

51

  =
99
Monika Różańska
Podczaszy Łukasz
Citroen Saxo
TM 3 68.8
14.88
00:21:43.2
00:06:10.5
00:01:28.3

52

  =
101
Janiuk Andrzej
Kolano Damian
Honda Civic
TM 3 67.0
16.24
00:22:17.2
03:00.0
00:06:44.5
00:00:34.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
90
420
Mateusz Kołpel / Rafał Grzęda
OS 3
Kara zgodna z systemem RTR
2021-10-17 15:04
82
70
Marcin Grabowicz / Paweł Wojdat
PKC 4
Spóźnienie na PKC
2021-10-17 15:36
90
420
Mateusz Kołpel / Rafał Grzęda
OS 4
KARA ZGODNA Z SYSTEMEM RTR
2021-10-17 15:20
101
180
Andrzej Janiuk / Damian Kolano
PKC 4A
Wcześniejszy wjazd na PKC
2021-10-17 16:01

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
108
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
PKC 0
Nie wystartował
109
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
OS 1
wycofanie
80
Mariusz Koziarski / Łukasz Haręźlak
PKC 2
Wycofanie
62
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
OS 2
Awaria silnika
103
Ireneusz Jarosiewicz / Radosław Jurak
OS 2
wycofanie*
69
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
PKC 2C
wycofanie
65
Krystian Mendyk / Aleksandra Piekarska
OS 3
awaria
79
Damian Wąchała / Kacper Gawlikowski
OS 5
awaria
90
Mateusz Kołpel / Rafał Grzęda
PKC 6
wycofanie*