OS 5 - Oberża 3- 4.1 km - 17:20


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

64
Żarnowski Marcin
Remelski Grzegorz
Subaru Impreza
SKG 80.4
0.00
00:03:03.6
0.0
0.0 

2.

65
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM 1 80.3
0.07
00:03:03.9
00:00:00.3
00:00:00.3

3.

70
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 78.8
0.93
00:03:07.4
00:00:03.8
00:00:03.5

4.

72
Tomalak Adam
Sowa Krzysztof
Honda Civic
TM 2 76.4
2.34
00:03:13.2
00:00:09.6
00:00:05.8

5.

67
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 74.0
3.85
00:03:19.4
00:00:15.8
00:00:06.2

6.

103
Piesko Piotr
Kacprzak Mateusz
Honda Civic
TM 3 73.7
4.05
00:03:20.2
00:00:16.6
00:00:00.8

7.

83
Wojtas Jacek
Szczepańska Monika
Nissan Sunny
TM 2 73.3
4.37
00:03:21.5
00:00:17.9
00:00:01.3

8.

95
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 73.0
4.51
00:03:22.1
00:00:18.5
00:00:00.6

9.

85
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
Honda Civic
TM 2 73.0
4.51
00:03:22.1
00:00:18.5
00:00:00.0

10.

90
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 72.7
4.71
00:03:22.9
00:00:19.3
00:00:00.8

11.

74
Cinque Dante
Szymoniak Szymon
Peugeot 206rc
TM 2 72.7
4.76
00:03:23.1
00:00:19.5
00:00:00.2

12.

73
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 71.7
5.44
00:03:25.9
00:00:22.3
00:00:02.8

13.

75
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 70.5
6.32
00:03:29.5
00:00:25.9
00:00:03.6

14.

91
Laśkiewicz Hubert
Nowak Krzysztof
Honda Civic
TM 3 70.3
6.46
00:03:30.1
00:00:26.5
00:00:00.6

15.

106
Zabawczuk Tomasz
Uciński Marcin
Fiat Seicento
TM 4 69.8
6.80
00:03:31.5
00:00:27.9
00:00:01.4

16.

98
Kasprzyk Łukasz
Jędrzejewski Dawid
Proton Satria
TM 3 69.5
7.00
00:03:32.3
00:00:28.7
00:00:00.8

17.

102
Kołpel Mateusz
Grzęda Rafał
Mitsubishi Colt
TM 3 69.3
7.20
00:03:33.1
00:00:29.5
00:00:00.8

18.

69
Petkowicz Michał
Jakubowicz Lukasz
Subaru Impreza
TM 1 69.2
7.27
00:03:33.4
00:00:29.8
00:00:00.3

19.

79
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
TM 2 68.7
7.59
00:03:34.7
00:00:31.1
00:00:01.3

20.

108
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 68.5
7.78
00:03:35.5
00:00:31.9
00:00:00.8

21.

107
Markiewicz Karol
Markiewicz Kamil
Fiat Seicento
TM 4 68.2
7.98
00:03:36.3
00:00:32.7
00:00:00.8

22.

78
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Renault Clio
TM 2 68.1
8.05
00:03:36.6
00:00:33.0
00:00:00.3

23.

77
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 68.0
8.15
00:03:37.0
00:00:33.4
00:00:00.4

24.

86
Skoczypiec Piotr
Skoczypiec Paweł
Ford Escort
TM 2 68.0
8.20
00:03:37.2
00:00:33.6
00:00:00.2

25.

94
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 67.8
8.32
00:03:37.7
00:00:34.1
00:00:00.5

26.

93
Wenta Dawid
Pawlak Krzysztof
Citroen Saxo
TM 3 67.3
8.73
00:03:39.4
00:00:35.8
00:00:01.7

27.

114
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 67.0
8.98
00:03:40.4
00:00:36.8
00:00:01.0

28.

101
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 67.0
8.98
00:03:40.4
00:00:36.8
00:00:00.0

29.

71
Gruca Maciej
Kołodziejek Mateusz
Subaru Impreza
TM 1 66.9
9.00
00:03:40.5
00:00:36.9
00:00:00.1

30.

88
Fortuna Robert
Harczuk Tomasz
Opel Astra
TM 2 66.7
9.17
00:03:41.2
00:00:37.6
00:00:00.7

31.

116
Ferenc Grzegorz
Paduch Mirosław
Citroen C2
C2CUP 66.1
9.68
00:03:43.3
00:00:39.7
00:00:02.1

32.

115
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 65.7
10.02
00:03:44.7
00:00:41.1
00:00:01.4

33.

84
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 64.4
11.12
00:03:49.2
00:00:45.6
00:00:04.5

34.

118
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
TM 5 63.8
11.61
00:03:51.2
00:00:47.6
00:00:02.0

35.

112
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2CUP 61.7
13.61
00:03:59.4
00:00:55.8
00:00:08.2

36.

119
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Fiat Cinquecento
TM 5 60.8
14.39
00:04:02.6
00:00:59.0
00:00:03.2

37.

81
Kopka Marcel
Gliwiński Arkadiusz
Bmw 320i
TM 2 59.7
15.56
00:04:07.4
00:01:03.8
00:00:04.8

38.

87
Łasa Ireneusz
Górny Mieczysław
Fso Polonez
TM 2 59.6
15.66
00:04:07.8
00:01:04.2
00:00:00.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
64
Żarnowski Marcin
Remelski Grzegorz
Subaru Impreza
SKG 82.4
0.0
00:14:59.3
0.0
0.0 

2

  =
65
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM 1 81.8
0.32
00:15:05.8
00:00:06.5
00:00:06.5

3

  =
70
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 79.9
1.34
00:15:26.9
00:00:27.6
00:00:21.1

4

  =
72
Tomalak Adam
Sowa Krzysztof
Honda Civic
TM 2 79.3
1.68
00:15:33.8
00:00:34.5
00:00:06.9

5

  =
67
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 76.2
3.53
00:16:11.9
00:01:12.6
00:00:38.1

6

1
95
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 75.6
3.93
00:16:20.1
00:01:20.8
00:00:08.2

7

1
73
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 75.5
3.97
00:16:21.1
00:01:21.8
00:00:01.0

8

  =
90
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 75.2
4.2
00:16:25.7
00:01:26.4
00:00:04.6

9

  =
85
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
Honda Civic
TM 2 74.9
4.4
00:16:29.8
00:01:30.5
00:00:04.1

10

  =
103
Piesko Piotr
Kacprzak Mateusz
Honda Civic
TM 3 74.7
4.49
00:16:31.8
00:01:32.5
00:00:02.0

11

1
74
Cinque Dante
Szymoniak Szymon
Peugeot 206rc
TM 2 74.1
4.91
00:16:40.3
00:01:41.0
00:00:08.5

12

3
83
Wojtas Jacek
Szczepańska Monika
Nissan Sunny
TM 2 73.8
5.11
00:16:44.4
00:01:45.1
00:00:04.1

13

2
94
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 73.4
5.35
00:16:49.4
00:01:50.1
00:00:05.0

14

1
91
Laśkiewicz Hubert
Nowak Krzysztof
Honda Civic
TM 3 73.4
5.37
00:16:49.9
00:01:50.6
00:00:00.5

15

1
75
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 73.3
5.42
00:16:50.8
00:01:51.5
00:00:00.9

16

  =
98
Kasprzyk Łukasz
Jędrzejewski Dawid
Proton Satria
TM 3 72.4
6.01
00:17:03.0
00:02:03.7
00:00:12.2

17

1
69
Petkowicz Michał
Jakubowicz Lukasz
Subaru Impreza
TM 1 71.6
6.59
00:17:15.0
00:02:15.7
00:00:12.0

18

1
108
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 71.4
6.7
00:17:17.2
00:02:17.9
00:00:02.2

19

1
79
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
TM 2 71.2
6.87
00:17:20.7
00:02:21.4
00:00:03.5

20

1
78
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Renault Clio
TM 2 70.9
7.11
00:17:25.6
00:02:26.3
00:00:04.9

21

1
86
Skoczypiec Piotr
Skoczypiec Paweł
Ford Escort
TM 2 70.4
7.43
00:17:32.3
00:02:33.0
00:00:06.7

22

1
107
Markiewicz Karol
Markiewicz Kamil
Fiat Seicento
TM 4 70.2
7.56
00:17:34.9
00:02:35.6
00:00:02.6

23

1
106
Zabawczuk Tomasz
Uciński Marcin
Fiat Seicento
TM 4 69.7
7.95
00:17:42.9
00:30.0
00:02:43.6
00:00:08.0

24

2
102
Kołpel Mateusz
Grzęda Rafał
Mitsubishi Colt
TM 3 69.1
8.41
00:17:52.4
00:02:53.1
00:00:09.5

25

  =
114
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 68.7
8.73
00:17:58.9
00:02:59.6
00:00:06.5

26

1
93
Wenta Dawid
Pawlak Krzysztof
Citroen Saxo
TM 3 68.4
8.9
00:18:02.5
00:03:03.2
00:00:03.6

27

1
71
Gruca Maciej
Kołodziejek Mateusz
Subaru Impreza
TM 1 67.8
9.44
00:18:13.5
00:03:14.2
00:00:11.0

28

11
77
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 67.1
9.92
00:18:23.4
01:10.0
00:03:24.1
00:00:09.9

29

  =
101
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 67.1
9.95
00:18:24.1
00:03:24.8
00:00:00.7

30

  =
116
Ferenc Grzegorz
Paduch Mirosław
Citroen C2
C2CUP 66.6
10.37
00:18:32.8
00:03:33.5
00:00:08.7

31

  =
115
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 66.4
10.51
00:18:35.6
00:03:36.3
00:00:02.8

32

  =
88
Fortuna Robert
Harczuk Tomasz
Opel Astra
TM 2 66.1
10.77
00:18:40.9
00:03:41.6
00:00:05.3

33

  =
84
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 65.3
11.43
00:18:54.6
00:03:55.3
00:00:13.7

34

  =
118
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
TM 5 64.7
11.96
00:19:05.4
00:04:06.1
00:00:10.8

35

1
112
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2CUP 63.6
12.91
00:19:24.9
00:04:25.6
00:00:19.5

36

1
87
Łasa Ireneusz
Górny Mieczysław
Fso Polonez
TM 2 63.3
13.16
00:19:30.1
00:04:30.8
00:00:05.2

37

  =
119
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Fiat Cinquecento
TM 5 62.8
13.65
00:19:40.3
00:04:41.0
00:00:10.2

38

  =
81
Kopka Marcel
Gliwiński Arkadiusz
Bmw 320i
TM 2 62.4
14.0
00:19:47.4
00:04:48.1
00:00:07.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
111
420
Bartosz Bawor / Jakub Skrądź
OS 2
KARA ZGODNIA Z REGULAMIN. RTR
2021-09-05 14:52
106
10
Tomasz Zabawczuk / Marcin Uciński
2A
Spóźnienie na PKC 2a
2021-09-05 12:45
106
20
Tomasz Zabawczuk / Marcin Uciński
3
spóźnienie na PKC
2021-09-05 16:18
105
150
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
4
Spóźnienie na PKC
2021-09-05 16:18
77
70
Wojciech Puchalski / Anna Malicka
4A
Spóźnienie na PKC
2021-09-05 16:19

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
96
Witold Szydziak / Daniel Bieniek
OS 1
wycofanie
80
Piotr Kurowski / Jakub Jaworski
OS 2
wycofanie
66
Dawid Gaweł / Wojciech Kampczyk
OS 2
Wycofanie
110
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
OS 2
Wycofanie*
97
Rafał Kalbarczyk / Łukasz Kalbarczyk
OS 2
wycofanie
125
Łukasz Wójcik / Łukasz Siebielec
OS 3
Wycofanie
76
Maciek Hałoń / Marta Glądała
OS 4
wycofanie
99
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 4
wycofanie
105
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
4A
wycofanie