OS 6 - Męcinka 3- 3.9 km - 18:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

67
Żarnowski Marcin
Remelski Grzegorz
Subaru Impreza
TM 1 119.4
0.00
00:01:57.6
0.0
0.0 

2.

65
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM 1 113.8
1.49
00:02:03.4
00:00:05.8
00:00:05.8

3.

81
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 113.8
1.49
00:02:03.4
00:00:05.8
00:00:00.0

4.

68
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 112.6
1.82
00:02:04.7
00:00:07.1
00:00:01.3

5.

69
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 111.6
2.10
00:02:05.8
00:00:08.2
00:00:01.1

6.

87
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 106.4
3.67
00:02:11.9
00:00:14.3
00:00:06.1

7.

108
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 105.2
4.08
00:02:13.5
00:00:15.9
00:00:01.6

8.

86
Cinque Dante
Szymoniak Szymon
Peugeot 206rc
TM 2 104.9
4.15
00:02:13.8
00:00:16.2
00:00:00.3

9.

76
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Renault Clio
TM 2 103.8
4.51
00:02:15.2
00:00:17.6
00:00:01.4

10.

73
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 103.5
4.64
00:02:15.7
00:00:18.1
00:00:00.5

11.

97
Piesko Piotr
Buczek Arkadiusz
Honda Civic
TM 3 103.0
4.79
00:02:16.3
00:00:18.7
00:00:00.6

12.

82
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 102.3
5.03
00:02:17.2
00:00:19.6
00:00:00.9

13.

72
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 102.0
5.13
00:02:17.6
00:00:20.0
00:00:00.4

14.

90
Szwata Dawid
Papaj Kamil
Rover 25
TM 3 101.2
5.44
00:02:18.8
00:00:21.2
00:00:01.2

15.

105
Markiewicz Karol
Markiewicz Kamil
Fiat Seicento
TM 4 100.0
5.85
00:02:20.4
00:00:22.8
00:00:01.6

16.

96
Berlik Marcin
Bobrowicz Karol
Citroen Saxo
TM 3 100.0
5.85
00:02:20.4
00:00:22.8
00:00:00.0

17.

93
Laśkiewicz Hubert
Nowak Krzysztof
Honda Civic
TM 3 99.4
6.05
00:02:21.2
00:00:23.6
00:00:00.8

18.

91
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 98.8
6.28
00:02:22.1
00:00:24.5
00:00:00.9

19.

77
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Renault Clio
TM 2 98.0
6.56
00:02:23.2
00:00:25.6
00:00:01.1

20.

78
Kurowski Piotr
Jaworski Jakub
Subaru Forester
TM 2 98.0
6.59
00:02:23.3
00:00:25.7
00:00:00.1

21.

106
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 97.9
6.62
00:02:23.4
00:00:25.8
00:00:00.1

22.

112
Gładysz Piotr
Gładysz Weronika
Fiat Cinqecento
TM 5 97.7
6.69
00:02:23.7
00:00:26.1
00:00:00.3

23.

99
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 97.6
6.74
00:02:23.9
00:00:26.3
00:00:00.2

24.

74
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
TM 2 97.5
6.77
00:02:24.0
00:00:26.4
00:00:00.1

25.

71
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 96.8
7.05
00:02:25.1
00:00:27.5
00:00:01.1

26.

85
Donica Piotr
Kołodziej Aleksander
Renault Clio
TM 2 93.9
8.21
00:02:29.6
00:00:32.0
00:00:04.5

27.

100
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 93.6
8.31
00:02:30.0
00:00:32.4
00:00:00.4

28.

101
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2CUP 93.4
8.41
00:02:30.4
00:00:32.8
00:00:00.4

29.

89
Wenta Dawid
Pawlak Krzysztof
Citroen Saxo
TM 3 93.1
8.51
00:02:30.8
00:00:33.2
00:00:00.4

30.

102
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 91.8
9.08
00:02:33.0
00:00:35.4
00:00:02.2

31.

95
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
TM 3 91.6
9.13
00:02:33.2
00:00:35.6
00:00:00.2

32.

83
Kopka Marcel
Gliwiński Arkadiusz
Bmw 320i
TM 2 91.1
9.36
00:02:34.1
00:00:36.5
00:00:00.9

33.

111
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
TM 5 89.8
9.95
00:02:36.4
00:00:38.8
00:00:02.3

34.

114
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Fiat Cinquecento
TM 5 85.0
12.21
00:02:45.2
00:00:47.6
00:00:08.8

35.

110
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM 4 78.4
15.74
00:02:59.0
00:01:01.4
00:00:13.8

36.

84
Jarzyna Patryk
Adamski Mateusz
Renault Clio
TM 2 20.0
149.51
00:11:40.7
00:09:43.1
00:08:41.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
67
Żarnowski Marcin
Remelski Grzegorz
Subaru Impreza
TM 1 111.0
0.0
00:13:08.4
0.0
0.0 

2

  =
65
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM 1 106.6
1.34
00:13:41.0
00:10.0
00:00:32.6
00:00:32.6

3

  =
81
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 104.9
1.86
00:13:53.6
00:00:45.2
00:00:12.6

4

  =
68
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 103.6
2.31
00:14:04.6
00:00:56.2
00:00:11.0

5

  =
69
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 103.3
2.42
00:14:07.2
00:00:58.8
00:00:02.6

6

  =
87
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia
TM 3 100.3
3.46
00:14:32.5
00:01:24.1
00:00:25.3

7

1
73
Mendyk Krystian
Piekarska Aleksandra
Renault Clio
TM 2 98.4
4.13
00:14:48.8
00:01:40.4
00:00:16.3

8

1
95
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
TM 3 97.4
4.51
00:14:57.9
00:01:49.5
00:00:09.1

9

1
86
Cinque Dante
Szymoniak Szymon
Peugeot 206rc
TM 2 96.3
4.93
00:15:08.2
00:01:59.8
00:00:10.3

10

1
72
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 96.2
4.99
00:15:09.6
00:02:01.2
00:00:01.4

11

  =
76
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Renault Clio
TM 2 95.5
5.26
00:15:16.2
00:02:07.8
00:00:06.6

12

1
108
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 95.1
5.4
00:15:19.5
00:02:11.1
00:00:03.3

13

1
93
Laśkiewicz Hubert
Nowak Krzysztof
Honda Civic
TM 3 94.5
5.65
00:15:25.8
00:02:17.4
00:00:06.3

14

  =
105
Markiewicz Karol
Markiewicz Kamil
Fiat Seicento
TM 4 93.6
6.01
00:15:34.5
00:02:26.1
00:00:08.7

15

2
82
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 93.6
6.03
00:15:34.9
00:02:26.5
00:00:00.4

16

  =
90
Szwata Dawid
Papaj Kamil
Rover 25
TM 3 93.5
6.07
00:15:36.0
00:02:27.6
00:00:01.1

17

2
77
Andrysz Marek
Andrysz Natalia
Renault Clio
TM 2 93.3
6.13
00:15:37.4
00:02:29.0
00:00:01.4

18

  =
74
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
TM 2 92.7
6.4
00:15:44.0
00:02:35.6
00:00:06.6

19

1
112
Gładysz Piotr
Gładysz Weronika
Fiat Cinqecento
TM 5 91.3
6.98
00:15:58.0
00:02:49.6
00:00:14.0

20

4
96
Berlik Marcin
Bobrowicz Karol
Citroen Saxo
TM 3 91.0
7.13
00:16:01.6
00:02:53.2
00:00:03.6

21

1
71
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 90.9
7.16
00:16:02.4
00:02:54.0
00:00:00.8

22

1
78
Kurowski Piotr
Jaworski Jakub
Subaru Forester
TM 2 90.9
7.17
00:16:02.7
00:02:54.3
00:00:00.3

23

2
100
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2CUP 88.6
8.18
00:16:27.1
00:03:18.7
00:00:24.4

24

2
89
Wenta Dawid
Pawlak Krzysztof
Citroen Saxo
TM 3 87.3
8.77
00:16:41.5
00:03:33.1
00:00:14.4

25

2
102
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 87.0
8.93
00:16:45.4
00:03:37.0
00:00:03.9

26

2
101
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2CUP 86.2
9.3
00:16:54.4
00:03:46.0
00:00:09.0

27

6
85
Donica Piotr
Kołodziej Aleksander
Renault Clio
TM 2 85.4
9.71
00:17:04.4
01:00.0
00:03:56.0
00:00:10.0

28

1
111
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
TM 5 84.0
10.44
00:17:22.0
00:04:13.6
00:00:17.6

29

1
83
Kopka Marcel
Gliwiński Arkadiusz
Bmw 320i
TM 2 83.3
10.76
00:17:29.9
00:04:21.5
00:00:07.9

30

1
110
Kołodziej Michał
Kołodziej Wojciech
Kia Picanto
TM 4 81.4
11.79
00:17:55.0
00:04:46.6
00:00:25.1

31

1
114
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Fiat Cinquecento
TM 5 80.8
12.1
00:18:02.4
00:04:54.0
00:00:07.4

32

2
91
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 80.4
12.36
00:18:08.7
00:05:00.3
00:00:06.3

33

2
106
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 67.9
20.61
00:21:29.3
00:08:20.9
00:03:20.6

34

2
99
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 63.6
24.16
00:22:55.6
00:09:47.2
00:01:26.3

35

2
84
Jarzyna Patryk
Adamski Mateusz
Renault Clio
TM 2 51.7
37.18
00:28:11.9
01:00.0
00:15:03.5
00:05:16.3

36

1
97
Piesko Piotr
Buczek Arkadiusz
Honda Civic
TM 3 40.1
57.39
00:36:23.0
08:00.0
00:23:14.6
00:08:11.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
65
10
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
2
Spóźnienie na PKC 2
2021-06-27 12:29
97
420
Piotr Piesko / Arkadiusz Buczek
OS 4
Kara zgodna z reg RTR
2021-06-27 18:18
85
60
Piotr Donica / Aleksander Kołodziej
6
Za wczesny wjazd na PKC 6
2021-06-27 18:56
97
60
Piotr Piesko / Arkadiusz Buczek
6
Za wczesny wjazd na PKC 6
2021-06-27 18:56
84
60
Patryk Jarzyna / Mateusz Adamski
6
Za wczesny wjazd na PKC 6
2021-06-27 19:08

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
Tomasz Gucwa / Marcin Małek
OS 1
Awaria
79
Ireneusz Łasa / Mieczysław Górny
2
Wycofanie
98
Tomasz Jasiński / Aleksander Kapalski
OS 2
Poza trasą
75
Marcin Adamczyk / Robert Nawrocki
OS 3
Awaria
80
Robert Fortuna / Tomasz Harczuk
OS 3
Awaria
70
Robert Danielczuk / Marcin Pasek
4
Wycofanie
88
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
4A
Wycofanie
103
Witold Szydziak / Mateusz Oczkowski
6
Wycofanie