OS 6 - Turbo 3- 7.6 km - 16:38


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Grzyb Grzegorz
Poradzisz Michał
Skoda Fabia
PRO 100.7
0.00
00:04:31.7
0.0
0.0 

2.

2
Wróblewski Kacper
Wróbel Jakub
Skoda Fabia
PRO 100.2
0.17
00:04:33.0
00:00:01.3
00:00:01.3

3.

3
Lubiak Maciej
Dachowski Grzegorz
Skoda Fabia
PRO 98.8
0.68
00:04:36.9
00:00:05.2
00:00:03.9

4.

11
Terlecki Aleksander
Dymurski Daniel
Ford Fiesta
PRO 1 96.8
1.42
00:04:42.5
00:00:10.8
00:00:05.6

5.

4
Byśkiniewicz Łukasz
Cieślar Zbigniew
Ford Fiesta
PRO 1 96.8
1.42
00:04:42.5
00:00:10.8
00:00:00.0

6.

25
Brzezinski Jakub
Kończak Hubert
Ford Fiesta
Rally4 94.5
2.34
00:04:49.5
00:00:17.8
00:00:07.0

7.

9
Grodzki Patryk
Klaja Marcel
Bmw 130i
PRO 1 91.1
3.75
00:05:00.2
00:00:28.5
00:00:10.7

8.

6
Równiatka Artur
Habuda Wojciech
Mitsubishi Lancer
PRO 1 90.1
4.22
00:05:03.8
00:00:32.1
00:00:03.6

9.

26
Osiak Radosław
Kordeusz Wojciech
Peugeot 208
PRO 2 89.1
4.66
00:05:07.1
00:00:35.4
00:00:03.3

10.

45
Różycki Michał
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO 3 88.4
4.96
00:05:09.4
00:00:37.7
00:00:02.3

11.

49
Hawro Maciej
Mroszczyk Adrian
Honda Civic
PRO 3 88.3
5.00
00:05:09.7
00:00:38.0
00:00:00.3

12.

48
Rachfał Adam
Sroka Adam
Honda Civic
PRO 3 88.3
5.01
00:05:09.8
00:00:38.1
00:00:00.1

13.

12
Kasperczyk Tomasz
Syty Damian
Vw Polo
PRO 88.2
5.07
00:05:10.2
00:00:38.5
00:00:00.4

14.

29
Górny Marcin
Olejniczak Patryk
Peugeot 208
PRO 2 88.1
5.13
00:05:10.7
00:00:39.0
00:00:00.5

15.

23
Tochowicz Michał
Białowąs Piotr
Peugeot 208
Rally4 87.4
5.45
00:05:13.1
00:00:41.4
00:00:02.4

16.

57
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Katarzyna
Fiat Sc
PRO 4 86.7
5.75
00:05:15.4
00:00:43.7
00:00:02.3

17.

8
Kaczorowski Robert
Marciniak Szymon
Bmw E46
PRO 1 86.6
5.83
00:05:16.0
00:00:44.3
00:00:00.6

18.

24
Gryczyńska Balbina
Gwiazda Łukasz
Ford Fiesta
Rally4 86.6
5.84
00:05:16.1
00:00:44.4
00:00:00.1

19.

44
Jurga Łukasz
Nykiel Bartosz
Honda Civic
PRO 3 86.2
6.03
00:05:17.5
00:00:45.8
00:00:01.4

20.

22
Dominik Krzysztof
Kaim Paweł
Ford Fiesta
Rally4 86.0
6.09
00:05:18.0
00:00:46.3
00:00:00.5

21.

46
Pławecki Tomasz
Talaga Radosław
Honda Civic
PRO 2 85.5
6.34
00:05:19.9
00:00:48.2
00:00:01.9

22.

50
Mrzygłód Tomasz
Martynek Mateusz
Honda Civic
PRO 3 85.2
6.53
00:05:21.3
00:00:49.6
00:00:01.4

23.

52
Wolski Jakub
Krawiec Bartosz
Bmw E30
HISTO 84.9
6.64
00:05:22.2
00:00:50.5
00:00:00.9

24.

37
Filipek Andrzej
Ołdakowski Michał
Peugeot 206
PRO 2 84.8
6.70
00:05:22.6
00:00:50.9
00:00:00.4

25.

16
Temple Marek
Temple Klaudia
Toyota Celica
PRO 1 84.5
6.84
00:05:23.7
00:00:52.0
00:00:01.1

26.

34
Wójcikowski Adam
Maciejewski Miłosz
Honda Civic
PRO 2 82.3
8.01
00:05:32.6
00:01:00.9
00:00:08.9

27.

58
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
PRO 4 82.2
8.07
00:05:33.0
00:01:01.3
00:00:00.4

28.

47
Kruczek Jan
Hawro Szymon
Honda Civic
PRO 3 82.1
8.12
00:05:33.4
00:01:01.7
00:00:00.4

29.

35
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Peugeot 208
PRO 2 81.1
8.66
00:05:37.5
00:01:05.8
00:00:04.1

30.

17
Głowiński Michał
Balkiewicz Katarzyna
Bmw E46
PRO 1 80.8
8.79
00:05:38.5
00:01:06.8
00:00:01.0

31.

40
Kujawa Michał
Nowaczewski Jacek
Peugeot 208
PRO 2 80.6
8.89
00:05:39.3
00:01:07.6
00:00:00.8

32.

62
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2 CUP 79.6
9.46
00:05:43.6
00:01:11.9
00:00:04.3

33.

60
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2 CUP 78.6
10.05
00:05:48.1
00:01:16.4
00:00:04.5

34.

61
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2 CUP 78.6
10.05
00:05:48.1
00:01:16.4
00:00:00.0

35.

15
Czapiński Jacek
Tarapacki Pawel
Subaru Impreza
PRO 1 76.9
11.09
00:05:56.0
00:01:24.3
00:00:07.9

36.

59
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2 CUP 76.4
11.39
00:05:58.3
00:01:26.6
00:00:02.3

37.

53
Podczaszy Łukasz
Uss Maciej
Opel Astra
HISTO 74.4
12.62
00:06:07.6
00:01:35.9
00:00:09.3

38.

56
Nowicki Filip
Wyszkowski Bartłomiej
Fiat Seicento
PRO 4 72.4
13.99
00:06:18.0
00:01:46.3
00:00:10.4

39.

55
Grochola Jakub
Opałka Marcin
Opel Manta
HISTO 70.3
15.49
00:06:29.4
00:01:57.7
00:00:11.4

40.

54
Zmysłowski Rafał
Janiszyn Adam
Fso Polonez
HISTO 65.2
19.43
00:06:59.4
00:02:27.7
00:00:30.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
2
Wróblewski Kacper
Wróbel Jakub
Skoda Fabia
PRO 96.1
0.0
00:31:11.4
0.0
0.0 

2

  =
1
Grzyb Grzegorz
Poradzisz Michał
Skoda Fabia
PRO 96.0
0.05
00:31:14.1
00:10.0
00:00:02.7
00:00:02.7

3

1
3
Lubiak Maciej
Dachowski Grzegorz
Skoda Fabia
PRO 95.4
0.3
00:31:26.5
00:00:15.1
00:00:12.4

4

1
12
Kasperczyk Tomasz
Syty Damian
Vw Polo
PRO 93.9
0.89
00:31:55.7
00:00:44.3
00:00:29.2

5

  =
11
Terlecki Aleksander
Dymurski Daniel
Ford Fiesta
PRO 1 93.1
1.23
00:32:12.9
00:01:01.5
00:00:17.2

6

  =
4
Byśkiniewicz Łukasz
Cieślar Zbigniew
Ford Fiesta
PRO 1 91.4
1.92
00:32:47.6
00:01:36.2
00:00:34.7

7

  =
25
Brzezinski Jakub
Kończak Hubert
Ford Fiesta
Rally4 90.5
2.31
00:33:07.1
00:01:55.7
00:00:19.5

8

1
6
Równiatka Artur
Habuda Wojciech
Mitsubishi Lancer
PRO 1 87.7
3.62
00:34:12.5
00:03:01.1
00:01:05.4

9

1
26
Osiak Radosław
Kordeusz Wojciech
Peugeot 208
PRO 2 87.0
3.93
00:34:27.7
00:03:16.3
00:00:15.2

10

1
29
Górny Marcin
Olejniczak Patryk
Peugeot 208
PRO 2 85.7
4.56
00:34:59.5
00:03:48.1
00:00:31.8

11

1
45
Różycki Michał
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO 3 85.4
4.73
00:35:07.8
00:03:56.4
00:00:08.3

12

2
49
Hawro Maciej
Mroszczyk Adrian
Honda Civic
PRO 3 84.9
4.97
00:35:19.7
00:04:08.3
00:00:11.9

13

  =
23
Tochowicz Michał
Białowąs Piotr
Peugeot 208
Rally4 84.8
4.99
00:35:20.9
00:04:09.5
00:00:01.2

14

1
8
Kaczorowski Robert
Marciniak Szymon
Bmw E46
PRO 1 84.0
5.39
00:35:41.0
00:04:29.6
00:00:20.1

15

2
22
Dominik Krzysztof
Kaim Paweł
Ford Fiesta
Rally4 83.5
5.67
00:35:54.7
00:04:43.3
00:00:13.7

16

2
24
Gryczyńska Balbina
Gwiazda Łukasz
Ford Fiesta
Rally4 83.4
5.75
00:35:58.6
00:04:47.2
00:00:03.9

17

2
37
Filipek Andrzej
Ołdakowski Michał
Peugeot 206
PRO 2 82.4
6.24
00:36:23.5
00:05:12.1
00:00:24.9

18

3
44
Jurga Łukasz
Nykiel Bartosz
Honda Civic
PRO 3 82.3
6.29
00:36:26.0
00:05:14.6
00:00:02.5

19

4
57
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Katarzyna
Fiat Sc
PRO 4 82.3
6.3
00:36:26.4
00:05:15.0
00:00:00.4

20

  =
50
Mrzygłód Tomasz
Martynek Mateusz
Honda Civic
PRO 3 82.3
6.32
00:36:27.2
00:05:15.8
00:00:00.8

21

1
16
Temple Marek
Temple Klaudia
Toyota Celica
PRO 1 82.0
6.45
00:36:34.0
00:05:22.6
00:00:06.8

22

2
46
Pławecki Tomasz
Talaga Radosław
Honda Civic
PRO 2 81.3
6.82
00:36:52.1
00:05:40.7
00:00:18.1

23

3
58
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
PRO 4 80.2
7.47
00:37:24.7
00:06:13.3
00:00:32.6

24

3
52
Wolski Jakub
Krawiec Bartosz
Bmw E30
HISTO 79.8
7.65
00:37:33.9
00:06:22.5
00:00:09.2

25

4
48
Rachfał Adam
Sroka Adam
Honda Civic
PRO 3 79.8
7.68
00:37:35.4
00:06:24.0
00:00:01.5

26

2
47
Kruczek Jan
Hawro Szymon
Honda Civic
PRO 3 79.3
7.93
00:37:47.9
00:06:36.5
00:00:12.5

27

6
35
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Peugeot 208
PRO 2 77.5
9.02
00:38:42.0
00:07:30.6
00:00:54.1

28

2
59
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2 CUP 77.5
9.02
00:38:42.0
00:07:30.6
00:00:00.0

29

3
40
Kujawa Michał
Nowaczewski Jacek
Peugeot 208
PRO 2 77.5
9.03
00:38:42.5
00:07:31.1
00:00:00.5

30

1
15
Czapiński Jacek
Tarapacki Pawel
Subaru Impreza
PRO 1 77.1
9.23
00:38:52.5
00:07:41.1
00:00:10.0

31

3
17
Głowiński Michał
Balkiewicz Katarzyna
Bmw E46
PRO 1 76.5
9.64
00:39:13.2
00:08:01.8
00:00:20.7

32

4
62
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2 CUP 75.2
10.4
00:39:51.4
00:08:40.0
00:00:38.2

33

2
61
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2 CUP 75.2
10.42
00:39:52.2
00:08:40.8
00:00:00.8

34

3
34
Wójcikowski Adam
Maciejewski Miłosz
Honda Civic
PRO 2 75.1
10.52
00:39:57.1
00:20.0
00:08:45.7
00:00:04.9

35

3
55
Grochola Jakub
Opałka Marcin
Opel Manta
HISTO 69.6
14.28
00:43:05.1
00:11:53.7
00:03:08.0

36

3
53
Podczaszy Łukasz
Uss Maciej
Opel Astra
HISTO 69.5
14.34
00:43:08.2
00:11:56.8
00:00:03.1

37

3
56
Nowicki Filip
Wyszkowski Bartłomiej
Fiat Seicento
PRO 4 68.9
14.81
00:43:31.8
00:12:20.4
00:00:23.6

38

3
54
Zmysłowski Rafał
Janiszyn Adam
Fso Polonez
HISTO 63.5
19.22
00:47:12.0
00:16:00.6
00:03:40.2

39

3
60
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2 CUP 61.3
21.25
00:48:53.5
00:40.0
00:17:42.1
00:01:41.5

40

3
9
Grodzki Patryk
Klaja Marcel
Bmw 130i
PRO 1 50.9
33.3
00:58:55.6
01:20.0
00:27:44.2
00:10:02.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
1
10
Grzegorz Grzyb / Michał Poradzisz
1
Spóźnienie na PKC 1
2021-09-05 09:19
9
80
Patryk Grodzki / Marcel Klaja
2
Spóźnienie na PKC 2
2021-09-05 10:16
10
420
Artur Sękowski / Bartosz Herban
OS 2
Kara zgodnia z regulamin. RTR
2021-09-05 14:50
20
420
Jerzy Suder / Oskar Tichanowicz
OS 2
KARA ZGODNIA Z REGULAMIN. RTR
2021-09-05 14:51
20
110
Jerzy Suder / Oskar Tichanowicz
2A
Spóźnienie na PKC 2a
2021-09-05 12:00
32
70
Łukasz Szterleja / Patryk Kielar
2A
Spóźnienie na PKC
2021-09-05 16:20
60
10
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
4A
Spóźnienie na PKC
2021-09-05 16:42
34
20
Adam Wójcikowski / Miłosz Maciejewski
4C
Spóźnienie na PKC
2021-09-05 16:21
60
30
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
6
Spóźnienie na PKC
2021-09-05 18:11
17
40
Michał Głowiński / Katarzyna Balkiewicz
6A
Spóźnienie na PKC
2021-09-05 17:15
52
20
Jakub Wolski / Bartosz Krawiec
6A
spóźnienie na PKC
2021-09-05 18:10
55
20
Jakub Grochola / Marcin Opałka
6A
Spóźnienie na PKC
2021-09-05 18:11

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
39
Aleksander Antos / Rafał Fiołek
0
Wycofaniee
5
Mariusz Preś / Piotr Oszczygieł
OS 1
wycofanie
301
Michal Jarząbek / Łukasz Ługowski
OS 2
wycofanie
30
Filip Pindel / Krzysiek Pietruszka
OS 2
wycofanie
18
Krzysztof Laska / Łukasz Zapart
2A
wycofanie
63
Kamil Radomski / Kamil Bober
2C
wycofanie
51
Przemek Krysztowiak / Mateusz Adamski
3
wycofanie
31
Artur Długosz / Bartosz Siodła
OS 3
wycofanie*
20
Jerzy Suder / Oskar Tichanowicz
OS 3
wycofanie
32
Łukasz Szterleja / Patryk Kielar
OS 3
wycofanie
28
Igor Bartołd / Paweł Wiśniewski
OS 4
wycofanie
41
Karol Dombrowicki / Adam Kędzierski
OS 4
wycofanie
43
Mikołaj Jaskulski / Beata Biliniewicz
OS 4
wycofanie
42
Rafał Zabuski / Grzegorz Cyganik
4A
wycofanie
19
Maciej Gaca / Bartosz Dąbrowa
OS 5
wycofanie
27
Michał Chorbiński / Michał Marczewski
OS 5
wycofanie
300
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
OS 5
wycofanie
7
Tomasz Kuciński / Piotr Sieliło
6
wycofanie
21
Szymon Cieślak / Paweł Pochroń
OS 6
wycofanie
38
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 6
wycofanie
10
Artur Sękowski / Bartosz Herban
OS 6
wycofanie*