OS 7 - TurboJulita PS - Nowa Ruda- 1.8 km - 18:54


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

68
Tomalak Adam
Mitroniuk Marcin
Honda Civic
TM 2 55.0
0.00
00:01:57.8
0.0
0.0 

2.

78
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 53.6
1.78
00:02:01.0
00:00:03.2
00:00:03.2

3.

70
Wąchała Damian
Gawlikowski Kacper
Renault Clio
TM 2 52.4
3.22
00:02:03.6
00:00:05.8
00:00:02.6

4.

77
Zabawczuk Tomasz
Czekaj Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 52.2
3.50
00:02:04.1
00:00:06.3
00:00:00.5

5.

75
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic
TM 3 52.0
3.72
00:02:04.5
00:00:06.7
00:00:00.4

6.

87
Mizgała Marcin
Bednarek Mariusz
Subaru Impreza
TM 1 50.8
5.39
00:02:07.5
00:00:09.7
00:00:03.0

7.

80
Strzoda Piotr
Frankowski Damian
Fiat Seicento
TM 4 50.4
6.06
00:02:08.7
00:00:10.9
00:00:01.2

8.

81
Wesołowski Marcin
Wesołowska Aurelia
Citroen C2
C2 50.2
6.22
00:02:09.0
00:00:11.2
00:00:00.3

9.

73
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
TM 3 48.7
8.44
00:02:13.0
00:00:15.2
00:00:04.0

10.

79
Grzelak Grzegorz
Grzelak Tomasz
Fiat Seicento
TM 4 47.1
11.00
00:02:17.6
00:00:19.8
00:00:04.6

11.

82
Dżugaj Wawrzyniec
Kaszany Jarosław
Citroen C2
C2 45.3
14.11
00:02:23.2
00:00:25.4
00:00:05.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
Tomalak Adam
Mitroniuk Marcin
Honda Civic
TM 2 79.9
0.0
00:18:34.9
0.0
0.0 

2

  =
77
Zabawczuk Tomasz
Czekaj Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 78.2
0.99
00:18:59.5
00:00:24.6
00:00:24.6

3

  =
78
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 78.2
1.02
00:19:00.1
00:00:25.2
00:00:00.6

4

  =
70
Wąchała Damian
Gawlikowski Kacper
Renault Clio
TM 2 77.4
1.49
00:19:11.7
00:00:36.8
00:00:11.6

5

  =
73
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
TM 3 74.3
3.42
00:19:59.6
00:01:24.7
00:00:47.9

6

2
75
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic
TM 3 73.6
3.83
00:20:09.8
00:01:34.9
00:00:10.2

7

  =
81
Wesołowski Marcin
Wesołowska Aurelia
Citroen C2
C2 73.6
3.85
00:20:10.3
00:01:35.4
00:00:00.5

8

1
80
Strzoda Piotr
Frankowski Damian
Fiat Seicento
TM 4 70.6
5.98
00:21:02.9
00:02:28.0
00:00:52.6

9

1
82
Dżugaj Wawrzyniec
Kaszany Jarosław
Citroen C2
C2 69.3
6.91
00:21:25.9
00:02:51.0
00:00:23.0

10

1
87
Mizgała Marcin
Bednarek Mariusz
Subaru Impreza
TM 1 67.2
8.55
00:22:06.5
00:03:31.6
00:00:40.6

11

1
79
Grzelak Grzegorz
Grzelak Tomasz
Fiat Seicento
TM 4 66.4
9.21
00:22:22.8
00:10.0
00:03:47.9
00:00:16.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
79
10
Grzegorz Grzelak / Tomasz Grzelak
PKC 0
spoóźnienie
2024-04-20 13:31
71
10
Kacper Antos / Jakub Golec
PKC 1
spóźnienie Pkc
2024-04-20 13:31
71
60
Kacper Antos / Jakub Golec
PKC 2
złamanie procedury wjazdu w strefę
2024-04-20 11:16
71
60
Kacper Antos / Jakub Golec
PKC 2
wcześniejszy wjazd na Pkc
2024-04-20 11:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
72
Jakub Stryj / Tomasz Biesiada
PKC 1
Awaria
71
Kacper Antos / Jakub Golec
OS 5
awaria
69
Patryk Jarzyna / Kinga Dziadkowiec-michoń
OS 7
awaria
74
Tomasz Jasiński / Dominik Jasiński
OS 7
awaria