Leclerc 6 - Leclerc 6- 1.3 km - 15:33


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

36
Jarząbek Maciej
Nowak Krzysztof
Bmw 130i
Academy RWD 46.0
0.00
00:01:41.7
0.0
0.0 

2.

32
Chmurski Daniel
Widawski Marek
Subaru Impreza
Academy 5 46.0
0.08
00:01:41.8
00:00:00.1
00:00:00.1

3.

24
Magiera Paweł
Maciak Piotr
Subaru Impreza
Academy 5 45.8
0.38
00:01:42.2
00:00:00.5
00:00:00.4

4.

45
Wołowiec Dominik
Wołowiec Piotr
Honda Civic
Academy 44.0
3.62
00:01:46.4
00:00:04.7
00:00:04.2

5.

33
Tadla Krzysztof
Rygiel Łukasz
Bmw E36
Academy RWD 43.7
4.23
00:01:47.2
00:00:05.5
00:00:00.8

6.

27
Małozięć Tomasz
Małozięć Szymon
Subaru Impreza
Academy 5 45.5
4.69
00:01:47.8
00:05.0
00:00:06.1
00:00:00.6

7.

2
Lerch Paweł
Obrycki Marek
Fiat Cinquecento
Academy 2 43.3
5.00
00:01:48.2
00:00:06.5
00:00:05.4

8.

3
Flejszczak Wojciech
Kacper Pruchnicki
Fiat Seicento
Academy 2 42.7
6.00
00:01:49.5
00:00:07.8
00:00:01.3

9.

37
Latarowski Leszek
Trzciński Szymon
Bmw E46
Academy RWD 42.7
6.08
00:01:49.6
00:00:07.9
00:00:00.1

10.

18
Wołek Piotr
Wołek Tomasz
Citroen Saxo
Academy 4 42.7
6.08
00:01:49.6
00:00:07.9
00:00:00.0

11.

39
Wróbel Wojciech
Grzelak Tomasz
Bmw E36
Academy RWD 42.4
6.69
00:01:50.4
00:00:08.7
00:00:00.8

12.

4
Wygachiewicz Jan
Rudzki Paweł
Fiat Seicento
Academy 2 41.7
8.00
00:01:52.1
00:00:10.4
00:00:01.7

13.

44
Augustyniak Michał
Libera Patryk
Renault Twingo
Academy 41.5
8.54
00:01:52.8
00:00:11.1
00:00:00.7

14.

22
Andrzejczyk Kacper
Gryglewicz Krystian
Ford Fiesta
Academy 5 41.2
9.23
00:01:53.7
00:00:12.0
00:00:00.9

15.

38
Polak Patryk
Bądkowski Filip
Bmw E36
Academy RWD 41.0
9.62
00:01:54.2
00:00:12.5
00:00:00.5

16.

30
Grobelny Krzysztof
Wilk Rafał
Toyota Yaris
Academy 5 40.9
9.69
00:01:54.3
00:00:12.6
00:00:00.1

17.

23
Widawski Marek
Hoffmann Monika
Opel Astra
Academy 5 42.3
10.69
00:01:55.6
00:05.0
00:00:13.9
00:00:01.3

18.

35
Mleczko Kamil
Kaszany Jarosław
Bmw E46
Academy RWD 40.3
11.00
00:01:56.0
00:00:14.3
00:00:05.4

19.

16
Antoniak Michał
Pocielej Michał
Peugeot 206
Academy 4 42.0
11.23
00:01:56.3
00:05.0
00:00:14.6
00:00:00.3

20.

12
Dylik Kacper
Domaradzki Patryk
Peugeot 106
Academy 3 40.2
11.31
00:01:56.4
00:00:14.7
00:00:05.1

21.

28
Kańduła Paweł
Kańduła Robert
Fiat Cinquecento
Academy 5 39.6
12.77
00:01:58.3
00:00:16.6
00:00:01.9

22.

34
Samotyj Marcin
Makiewicz Wojciech
Bmw E46
Academy RWD 39.4
13.23
00:01:58.9
00:00:17.2
00:00:00.6

23.

20
Westerlich Martin
Król Kamil
Honda Civic
Academy 4 41.0
13.38
00:01:59.1
00:05.0
00:00:17.4
00:00:00.2

24.

42
Bodnar Maciej
Łuczak Mateusz
Bmw E36
Academy RWD 39.3
13.46
00:01:59.2
00:00:17.5
00:00:05.1

25.

49
Pelczar Kordian
Prokopik Mateusz
Kia Picanto
Academy 39.2
13.54
00:01:59.3
00:00:17.6
00:00:00.1

26.

29
Paluch Dawid
Paluch Kacper
Mini Cooper
Academy 5 39.2
13.54
00:01:59.3
00:00:17.6
00:00:00.0

27.

7
Karczewski Kuba
Karczewski Dawid
Fiat Cinquecento
Academy 2 39.0
14.08
00:02:00.0
00:00:18.3
00:00:00.7

28.

31
Konarski Dariusz
Zapart Łukasz
Subaru Impreza
Academy 5 38.9
14.23
00:02:00.2
00:00:18.5
00:00:00.2

29.

41
Cieniak Marcin
Kłebokowski Kamil
Bmw E36
Academy RWD 38.8
14.62
00:02:00.7
00:00:19.0
00:00:00.5

30.

43
Domoń Oskar
Domoń Tomasz
Kia Picanto
Academy 38.6
15.15
00:02:01.4
00:00:19.7
00:00:00.7

31.

1
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
Academy 2 38.5
15.23
00:02:01.5
00:00:19.8
00:00:00.1

32.

10
Jankowski Daniel
Jankowska Żaneta
Suzuki Swift
Academy 3 38.5
15.23
00:02:01.5
00:00:19.8
00:00:00.0

33.

25
Michalak Patryk
Bełda Bartosz
Mini Cooper
Academy 5 38.2
15.92
00:02:02.4
00:00:20.7
00:00:00.9

34.

15
Szydło Tomasz
Budek Patrycja
Citroen C2
Academy 4 38.0
16.54
00:02:03.2
00:00:21.5
00:00:00.8

35.

6
Niedźwiedź Jarosław
Chorążyczewski Dominik
Fiat Seicento
Academy 2 37.6
17.46
00:02:04.4
00:00:22.7
00:00:01.2

36.

5
Lampart Angelika
Olejnik Weronika
Fiat Seicento
Academy 2 38.7
18.54
00:02:05.8
00:05.0
00:00:24.1
00:00:01.4

37.

46
Wojciechowicz Artur
Kośla Małgorzata
Peugeot 207
Academy 37.2
18.54
00:02:05.8
00:00:24.1
00:00:05.0

38.

17
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
Academy 4 37.1
18.92
00:02:06.3
00:00:24.6
00:00:00.5

39.

47
Pelikański Aleksander
Pelikański Mariusz
Bmw E36
Academy 36.7
19.92
00:02:07.6
00:00:25.9
00:00:01.3

40.

14
Skrzypczyński Mateusz
Spitalniak Damian
Kia Picanto
Academy 3 34.9
24.85
00:02:14.0
00:00:32.3
00:00:06.4

41.

9
Szerszeń Paulina
Sompolski Mateusz
Citroen Saxo
Academy 3 34.8
25.08
00:02:14.3
00:00:32.6
00:00:00.3

42.

8
Starnberger Adrian
Kalinowski Piotrek
Fiat Seicento
Academy 2 35.2
28.00
00:02:18.1
00:05.0
00:00:36.4
00:00:03.8

43.

21
Cisek Rafał
Babral Arkadiusz
Renault Megane
Academy 5 41.1
104.69
00:03:57.8
00:05.0
00:02:16.1
00:01:44.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
36
Jarząbek Maciej
Nowak Krzysztof
Bmw 130i
Academy RWD 45.0
0.0
00:10:23.7
0.0
0.0 

2

  =
32
Chmurski Daniel
Widawski Marek
Subaru Impreza
Academy 5 43.6
2.53
00:10:43.4
00:05.0
00:00:19.7
00:00:19.7

3

  =
27
Małozięć Tomasz
Małozięć Szymon
Subaru Impreza
Academy 5 43.2
3.33
00:10:49.7
00:10.0
00:00:26.0
00:00:06.3

4

1
24
Magiera Paweł
Maciak Piotr
Subaru Impreza
Academy 5 42.9
3.9
00:10:54.1
00:05.0
00:00:30.4
00:00:04.4

5

1
39
Wróbel Wojciech
Grzelak Tomasz
Bmw E36
Academy RWD 42.7
4.31
00:10:57.3
00:00:33.6
00:00:03.2

6

  =
33
Tadla Krzysztof
Rygiel Łukasz
Bmw E36
Academy RWD 42.1
5.53
00:11:06.8
00:00:43.1
00:00:09.5

7

  =
37
Latarowski Leszek
Trzciński Szymon
Bmw E46
Academy RWD 41.6
6.58
00:11:15.0
00:00:51.3
00:00:08.2

8

  =
2
Lerch Paweł
Obrycki Marek
Fiat Cinquecento
Academy 2 41.3
7.14
00:11:19.4
00:00:55.7
00:00:04.4

9

  =
44
Augustyniak Michał
Libera Patryk
Renault Twingo
Academy 41.0
7.95
00:11:25.7
00:01:02.0
00:00:06.3

10

2
45
Wołowiec Dominik
Wołowiec Piotr
Honda Civic
Academy 40.3
9.36
00:11:36.7
00:01:13.0
00:00:11.0

11

1
23
Widawski Marek
Hoffmann Monika
Opel Astra
Academy 5 40.1
9.76
00:11:39.8
00:15.0
00:01:16.1
00:00:03.1

12

1
4
Wygachiewicz Jan
Rudzki Paweł
Fiat Seicento
Academy 2 40.1
9.86
00:11:40.6
00:01:16.9
00:00:00.8

13

  =
3
Flejszczak Wojciech
Kacper Pruchnicki
Fiat Seicento
Academy 2 40.1
9.91
00:11:41.0
00:01:17.3
00:00:00.4

14

  =
18
Wołek Piotr
Wołek Tomasz
Citroen Saxo
Academy 4 40.0
9.95
00:11:41.3
00:05.0
00:01:17.6
00:00:00.3

15

  =
16
Antoniak Michał
Pocielej Michał
Peugeot 206
Academy 4 39.5
11.14
00:11:50.6
00:05.0
00:01:26.9
00:00:09.3

16

  =
43
Domoń Oskar
Domoń Tomasz
Kia Picanto
Academy 39.0
12.32
00:11:59.8
00:01:36.1
00:00:09.2

17

  =
12
Dylik Kacper
Domaradzki Patryk
Peugeot 106
Academy 3 38.8
12.86
00:12:04.0
00:05.0
00:01:40.3
00:00:04.2

18

  =
22
Andrzejczyk Kacper
Gryglewicz Krystian
Ford Fiesta
Academy 5 38.7
13.1
00:12:05.9
00:05.0
00:01:42.2
00:00:01.9

19

1
30
Grobelny Krzysztof
Wilk Rafał
Toyota Yaris
Academy 5 38.6
13.26
00:12:07.1
00:01:43.4
00:00:01.2

20

1
35
Mleczko Kamil
Kaszany Jarosław
Bmw E46
Academy RWD 38.5
13.46
00:12:08.7
00:05.0
00:01:45.0
00:00:01.6

21

  =
1
Trybus Krzysztof
Trybus Daniel
Fiat Cinquecento
Academy 2 38.2
14.37
00:12:15.8
00:01:52.1
00:00:07.1

22

2
7
Karczewski Kuba
Karczewski Dawid
Fiat Cinquecento
Academy 2 37.7
15.46
00:12:24.3
00:02:00.6
00:00:08.5

23

1
6
Niedźwiedź Jarosław
Chorążyczewski Dominik
Fiat Seicento
Academy 2 37.6
15.68
00:12:26.0
00:02:02.3
00:00:01.7

24

1
5
Lampart Angelika
Olejnik Weronika
Fiat Seicento
Academy 2 37.6
15.87
00:12:27.5
00:05.0
00:02:03.8
00:00:01.5

25

  =
31
Konarski Dariusz
Zapart Łukasz
Subaru Impreza
Academy 5 37.5
15.94
00:12:28.0
00:10.0
00:02:04.3
00:00:00.5

26

  =
28
Kańduła Paweł
Kańduła Robert
Fiat Cinquecento
Academy 5 37.5
16.0
00:12:28.5
00:02:04.8
00:00:00.5

27

  =
10
Jankowski Daniel
Jankowska Żaneta
Suzuki Swift
Academy 3 37.3
16.5
00:12:32.4
00:05.0
00:02:08.7
00:00:03.9

28

  =
29
Paluch Dawid
Paluch Kacper
Mini Cooper
Academy 5 37.2
16.91
00:12:35.6
00:02:11.9
00:00:03.2

29

  =
15
Szydło Tomasz
Budek Patrycja
Citroen C2
Academy 4 36.9
17.54
00:12:40.5
00:02:16.8
00:00:04.9

30

  =
38
Polak Patryk
Bądkowski Filip
Bmw E36
Academy RWD 36.9
17.73
00:12:42.0
01:00.0
00:02:18.3
00:00:01.5

31

  =
47
Pelikański Aleksander
Pelikański Mariusz
Bmw E36
Academy 36.0
19.95
00:12:59.3
00:02:35.6
00:00:17.3

32

2
34
Samotyj Marcin
Makiewicz Wojciech
Bmw E46
Academy RWD 35.4
21.76
00:13:13.4
01:00.0
00:02:49.7
00:00:14.1

33

  =
46
Wojciechowicz Artur
Kośla Małgorzata
Peugeot 207
Academy 35.3
22.15
00:13:16.5
00:02:52.8
00:00:03.1

34

2
8
Starnberger Adrian
Kalinowski Piotrek
Fiat Seicento
Academy 2 35.2
22.45
00:13:18.8
00:10.0
00:02:55.1
00:00:02.3

35

  =
20
Westerlich Martin
Król Kamil
Honda Civic
Academy 4 35.1
22.51
00:13:19.3
00:10.0
00:02:55.6
00:00:00.5

36

  =
25
Michalak Patryk
Bełda Bartosz
Mini Cooper
Academy 5 34.9
23.29
00:13:25.4
00:03:01.7
00:00:06.1

37

  =
41
Cieniak Marcin
Kłebokowski Kamil
Bmw E36
Academy RWD 34.8
23.49
00:13:26.9
01:05.0
00:03:03.2
00:00:01.5

38

1
42
Bodnar Maciej
Łuczak Mateusz
Bmw E36
Academy RWD 34.3
24.96
00:13:38.4
01:05.0
00:03:14.7
00:00:11.5

39

1
17
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
Academy 4 34.1
25.58
00:13:43.2
00:03:19.5
00:00:04.8

40

  =
9
Szerszeń Paulina
Sompolski Mateusz
Citroen Saxo
Academy 3 33.4
27.87
00:14:01.1
00:03:37.4
00:00:17.9

41

  =
49
Pelczar Kordian
Prokopik Mateusz
Kia Picanto
Academy 32.5
30.76
00:14:23.6
02:00.0
00:03:59.9
00:00:22.5

42

  =
21
Cisek Rafał
Babral Arkadiusz
Renault Megane
Academy 5 29.6
41.5
00:15:47.4
04:15.0
00:05:23.7
00:01:23.8

43

  =
14
Skrzypczyński Mateusz
Spitalniak Damian
Kia Picanto
Academy 3 27.6
50.63
00:16:58.6
03:00.0
00:06:34.9
00:01:11.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
14
60
Mateusz Skrzypczyński / Damian Spitalniak
Leclerc 1
Przejazd niezgody z trasą
2023-03-12 11:10
26
5
Małgorzata Zawadzka / Michał Czapko
Leclerc 1
Wygrodzenie
2023-03-12 11:14
31
5
Dariusz Konarski / Łukasz Zapart
Leclerc 1
wygrodzenie
2023-03-12 11:15
49
60
Kordian Pelczar / Mateusz Prokopik
Leclerc 1
Przejazd niezgodny z trasą
2023-03-12 11:17
21
120
Rafał Cisek / Arkadiusz Babral
Leclerc 1
Nieukończenie próby
2023-03-12 11:20
12
5
Kacper Dylik / Patryk Domaradzki
Leclerc 2
Potrącenie pachołka
2023-03-12 11:54
14
60
Mateusz Skrzypczyński / Damian Spitalniak
Leclerc 2
Przejazd niezgodny z trasą
2023-03-12 11:54
18
5
Piotr Wołek / Tomasz Wołek
Leclerc 2
Potrącenie pachołka
2023-03-12 11:55
10
5
Daniel Jankowski / Żaneta Jankowska
Leclerc 2
Potrącenie pachołka
2023-03-12 11:55
21
60
Rafał Cisek / Arkadiusz Babral
Leclerc 2
Przejazd niezgodny z trasą
2023-03-12 11:57
23
5
Marek Widawski / Monika Hoffmann
Leclerc 2
Potrącenie pachołka
2023-03-12 11:58
31
5
Dariusz Konarski / Łukasz Zapart
Leclerc 2
Wygrodzenie rozbite
2023-03-12 11:58
34
60
Marcin Samotyj / Wojciech Makiewicz
Leclerc 2
Przejazd niezgody z trasą
2023-03-12 11:59
41
60
Marcin Cieniak / Kamil Kłebokowski
Leclerc 2
Przejazd niezgodny z trasą
2023-03-12 11:59
49
60
Kordian Pelczar / Mateusz Prokopik
Leclerc 2
Przejazd niezgodny z trasą
2023-03-12 11:59
42
5
Maciej Bodnar / Mateusz Łuczak
Leclerc 3
Potracenie pachołka
2023-03-12 13:45
14
60
Mateusz Skrzypczyński / Damian Spitalniak
Leclerc 4
Przejazd niezgodny z trasą
2023-03-12 14:25
21
60
Rafał Cisek / Arkadiusz Babral
Leclerc 4
Przejazd niezgodny z trasą
2023-03-12 14:25
8
5
Adrian Starnberger / Piotrek Kalinowski
Leclerc 4
potrącenie pachołka
2023-03-12 14:25
22
5
Kacper Andrzejczyk / Krystian Gryglewicz
Leclerc 4
Potrącenie pachołka
2023-03-12 14:26
23
5
Marek Widawski / Monika Hoffmann
Leclerc 4
Potrącenie pachołka
2023-03-12 14:26
32
5
Daniel Chmurski / Marek Widawski
Leclerc 4
potrącenie pachołka
2023-03-12 14:26
42
60
Maciej Bodnar / Mateusz Łuczak
Leclerc 4
Przejazd niezgodny z trasą
2023-03-12 14:26
38
60
Patryk Polak / Filip Bądkowski
Leclerc 4
Przejazd niezgody z trasą
2023-03-12 14:27
21
5
Rafał Cisek / Arkadiusz Babral
Leclerc 5
Potracenie pachołka
2023-03-12 15:13
27
5
Tomasz Małozięć / Szymon Małozięć
Leclerc 5
Potracenie pachołka
2023-03-12 15:13
35
5
Kamil Mleczko / Jarosław Kaszany
Leclerc 5
Potracenie pachołka
2023-03-12 15:13
41
5
Marcin Cieniak / Kamil Kłebokowski
Leclerc 5
Potrącenie Pachołka
2023-03-12 15:13
24
5
Paweł Magiera / Piotr Maciak
Leclerc 5
Potrącenie szykany
2023-03-12 15:31
20
5
Martin Westerlich / Kamil Król
Leclerc 5
potrącenie słupka
2023-03-12 15:47
5
5
Angelika Lampart / Weronika Olejnik
Leclerc 6
potrącenie słupka
2023-03-12 15:45
16
5
Michał Antoniak / Michał Pocielej
Leclerc 6
potrącenie słupka
2023-03-12 15:46
20
5
Martin Westerlich / Kamil Król
Leclerc 6
potrącenie
2023-03-12 15:49
21
5
Rafał Cisek / Arkadiusz Babral
Leclerc 6
potrącenie szykany
2023-03-12 15:52
8
5
Adrian Starnberger / Piotrek Kalinowski
Leclerc 6
ostatnia szykana
2023-03-12 15:54
21
5
Rafał Cisek / Arkadiusz Babral
Leclerc 6
ostatnia szykana
2023-03-12 15:57
23
5
Marek Widawski / Monika Hoffmann
Leclerc 6
separator
2023-03-12 16:06
27
5
Tomasz Małozięć / Szymon Małozięć
Leclerc 6
szykana lewa strona
2023-03-12 16:08

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
19
Wawrzyniec Dzugaj / Kamil Papaj
Leclerc 2
Wycofanie
40
Bartosz Chmara / Beata Biliniewicz
Leclerc 2
Wycofanie
26
Małgorzata Zawadzka / Michał Czapko
Leclerc 4
wycofanie