OS 6 - Radkowska Perła- 6.9 km - 15:39


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
Grzyb Grzegorz
Zapart Łukasz
Skoda Fabia
PRO 102.9
0.00
00:04:01.4
0.0
0.0 

2.

2
Terlecki Aleksander
Marczewski Michał
Skoda Fabia
PRO 100.4
0.86
00:04:07.3
00:00:05.9
00:00:05.9

3.

5
Górny Marcin
Janasz Jarosław
Peugeot 208
Rally4 95.6
2.68
00:04:19.9
00:00:18.5
00:00:12.6

4.

6
Kowalczyk Hubert
Potępa Dawid
Peugeot 208
Rally4 95.2
2.84
00:04:21.0
00:00:19.6
00:00:01.1

5.

10
Matulka Przemysław
Martynek Mateusz
Ford Fiesta
PRO 1 94.3
3.19
00:04:23.4
00:00:22.0
00:00:02.4

6.

3
Kwiatkowski Rafał
Wróbel Jakub
Skoda Fabia
PRO 94.2
3.22
00:04:23.6
00:00:22.2
00:00:00.2

7.

7
Gazda Błażej
Mikuliszyn Maciej
Renault Clio
Rally4 93.8
3.39
00:04:24.8
00:00:23.4
00:00:01.2

8.

19
Chorbiński Michał
Chrzanowski Adam
Opel Adam
PRO 2 93.6
3.48
00:04:25.4
00:00:24.0
00:00:00.6

9.

9
Sawicki Damian
Kaiser Jacqueline
Subaru Impreza
PRO 1 93.5
3.51
00:04:25.6
00:00:24.2
00:00:00.2

10.

4
Streer Michał
Szulęcka-streer Karolina
Peugeot 208
Rally4 93.1
3.70
00:04:26.9
00:00:25.5
00:00:01.3

11.

17
Wichłacz Adrian
Szulc Błazej
Ford Fiesta
PRO 1 91.9
4.19
00:04:30.3
00:00:28.9
00:00:03.4

12.

11
Bałdyga Arkadiusz
Spentany Jacek
Subaru Impreza
PRO 1 90.9
4.64
00:04:33.4
00:00:32.0
00:00:03.1

13.

64
Milczarek Mateusz
Pawlak Krzysztof
Bmw E46
PRO 1 90.6
4.77
00:04:34.3
00:00:32.9
00:00:00.9

14.

35
Potyra Kacper
Sieliło Piotr
Citroen Ds3
PRO 2 90.3
4.87
00:04:35.0
00:00:33.6
00:00:00.7

15.

18
Kalinowski Piotr
Białowąs Piotr
Peugeot 208
PRO 2 90.2
4.91
00:04:35.3
00:00:33.9
00:00:00.3

16.

25
Szterleja Łukasz
Andrysz Tomasz
Peugeot 208
PRO 2 90.2
4.94
00:04:35.5
00:00:34.1
00:00:00.2

17.

12
Król Tomasz
Olejniczak Patryk
Ford Fiesta
PRO 1 89.0
5.48
00:04:39.2
00:00:37.8
00:00:03.7

18.

20
Ilnicki Piotr
Kaim Paweł
Peugeot 208
PRO 2 88.5
5.71
00:04:40.8
00:00:39.4
00:00:01.6

19.

23
Równiatka Artur
Habuda Wojciech
Peugeot 208
PRO 2 87.6
6.12
00:04:43.6
00:00:42.2
00:00:02.8

20.

28
Matysiak Maciej
Baćkowska Karolina
Renault Clio
PRO 2s 87.4
6.22
00:04:44.3
00:00:42.9
00:00:00.7

21.

42
Hurko Paweł
Roguski Marcin
Ford Fiesta
PRO 3 87.0
6.41
00:04:45.6
00:00:44.2
00:00:01.3

22.

29
Radecki Marcin
Biliniewicz Beata
Mazda Mx-5
PRO 2s 86.8
6.49
00:04:46.2
00:00:44.8
00:00:00.6

23.

31
Filipek Andrzej
Ołdakowski Michał
Peugeot 206
PRO 2s 86.4
6.67
00:04:47.4
00:00:46.0
00:00:01.2

24.

41
Piesko Piotr
Kacprzak Mateusz
Honda Civic
PRO 3 85.9
6.91
00:04:49.1
00:00:47.7
00:00:01.7

25.

43
Olszacki Mateusz
Borycki Marcin
Honda Civic
PRO 3 85.6
7.07
00:04:50.2
00:00:48.8
00:00:01.1

26.

51
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2 CUP 85.5
7.13
00:04:50.6
00:00:49.2
00:00:00.4

27.

15
Majcher Marcin
Leśniak Daniel
Subaru Legacy
PRO 1 85.3
7.20
00:04:51.1
00:00:49.7
00:00:00.5

28.

39
Święcicki Krzysztof
Ciesielski Jarosław
Peugeot 106
PRO 3 85.2
7.29
00:04:51.7
00:00:50.3
00:00:00.6

29.

38
Malinowski Marcin
Majewski Marcin
Ford Fiesta
PRO 2s 85.1
7.32
00:04:51.9
00:00:50.5
00:00:00.2

30.

8
Murzyn Paweł
Stanek Damian
Ford Fiesta
Rally4 84.8
7.46
00:04:52.9
00:00:51.5
00:00:01.0

31.

32
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Peugeot 207
PRO 2s 84.5
7.61
00:04:53.9
00:00:52.5
00:00:01.0

32.

50
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Citroen C2
C2 CUP 84.4
7.67
00:04:54.3
00:00:52.9
00:00:00.4

33.

21
Butyński Sebastian
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO 2 84.2
7.75
00:04:54.9
00:00:53.5
00:00:00.6

34.

26
Strzeżysz Konrad
Goźlińska Olga
Peugeot 208
PRO 2 83.6
8.06
00:04:57.0
00:00:55.6
00:00:02.1

35.

100
Hryniuk Jarek
Grzesik Krzysztof
Peugeot 208
Rally4 82.9
8.43
00:04:59.6
00:00:58.2
00:00:02.6

36.

40
Jurga Łukasz
Nykiel Bartosz
Honda Civic
PRO 3 80.5
9.74
00:05:08.6
00:01:07.2
00:00:09.0

37.

52
Epner Patryk
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2 CUP 79.8
10.14
00:05:11.4
00:01:10.0
00:00:02.8

38.

53
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
C2 CUP 79.0
10.57
00:05:14.3
00:01:12.9
00:00:02.9

39.

56
Woźnica Krzysztof
Gałysa Karol
Fiat Seicento
PRO 4 79.0
10.58
00:05:14.4
00:01:13.0
00:00:00.1

40.

16
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Subaru Impreza
PRO 1 77.6
11.43
00:05:20.3
00:01:18.9
00:00:05.9

41.

49
Kokoszka Mateusz
Szwed Lukasz
Citroen C2
C2 CUP 76.0
12.36
00:05:26.7
00:01:25.3
00:00:06.4

42.

54
Zielecki Dariusz
Martins Americo
Citroen C2
C2 CUP 75.6
12.64
00:05:28.6
00:01:27.2
00:00:01.9

43.

45
Podczaszy Łukasz
Bobrowicz Grzegorz
Opel Astra
HISTO 70.0
16.45
00:05:54.9
00:01:53.5
00:00:26.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
Grzyb Grzegorz
Zapart Łukasz
Skoda Fabia
PRO 102.5
0.0
00:29:03.6
0.0
0.0 

2

  =
2
Terlecki Aleksander
Marczewski Michał
Skoda Fabia
PRO 99.9
0.92
00:29:49.3
00:05.0
00:00:45.7
00:00:45.7

3

  =
5
Górny Marcin
Janasz Jarosław
Peugeot 208
Rally4 96.7
2.12
00:30:49.1
00:01:45.5
00:00:59.8

4

  =
3
Kwiatkowski Rafał
Wróbel Jakub
Skoda Fabia
PRO 96.3
2.28
00:30:56.6
00:05.0
00:01:53.0
00:00:07.5

5

  =
4
Streer Michał
Szulęcka-streer Karolina
Peugeot 208
Rally4 96.0
2.39
00:31:02.3
00:05.0
00:01:58.7
00:00:05.7

6

  =
19
Chorbiński Michał
Chrzanowski Adam
Opel Adam
PRO 2 95.5
2.59
00:31:12.2
00:02:08.6
00:00:09.9

7

  =
6
Kowalczyk Hubert
Potępa Dawid
Peugeot 208
Rally4 95.2
2.71
00:31:18.1
00:02:14.5
00:00:05.9

8

  =
7
Gazda Błażej
Mikuliszyn Maciej
Renault Clio
Rally4 94.9
2.83
00:31:23.9
00:02:20.3
00:00:05.8

9

  =
10
Matulka Przemysław
Martynek Mateusz
Ford Fiesta
PRO 1 94.5
2.96
00:31:30.5
00:15.0
00:02:26.9
00:00:06.6

10

  =
9
Sawicki Damian
Kaiser Jacqueline
Subaru Impreza
PRO 1 93.4
3.42
00:31:53.2
00:05.0
00:02:49.6
00:00:22.7

11

  =
18
Kalinowski Piotr
Białowąs Piotr
Peugeot 208
PRO 2 92.7
3.72
00:32:08.4
00:03:04.8
00:00:15.2

12

2
17
Wichłacz Adrian
Szulc Błazej
Ford Fiesta
PRO 1 92.1
3.96
00:32:20.2
00:03:16.6
00:00:11.8

13

1
25
Szterleja Łukasz
Andrysz Tomasz
Peugeot 208
PRO 2 92.1
3.98
00:32:21.2
00:03:17.6
00:00:01.0

14

1
35
Potyra Kacper
Sieliło Piotr
Citroen Ds3
PRO 2 92.0
4.01
00:32:22.7
00:03:19.1
00:00:01.5

15

1
64
Milczarek Mateusz
Pawlak Krzysztof
Bmw E46
PRO 1 91.4
4.28
00:32:36.1
00:03:32.5
00:00:13.4

16

1
21
Butyński Sebastian
Pochroń Paweł
Honda Civic
PRO 2 90.5
4.65
00:32:54.6
00:03:51.0
00:00:18.5

17

  =
11
Bałdyga Arkadiusz
Spentany Jacek
Subaru Impreza
PRO 1 90.5
4.68
00:32:55.8
00:03:52.2
00:00:01.2

18

  =
20
Ilnicki Piotr
Kaim Paweł
Peugeot 208
PRO 2 89.4
5.16
00:33:19.7
00:04:16.1
00:00:23.9

19

  =
28
Matysiak Maciej
Baćkowska Karolina
Renault Clio
PRO 2s 88.4
5.59
00:33:41.3
00:04:37.7
00:00:21.6

20

3
23
Równiatka Artur
Habuda Wojciech
Peugeot 208
PRO 2 88.2
5.7
00:33:46.4
00:04:42.8
00:00:05.1

21

  =
29
Radecki Marcin
Biliniewicz Beata
Mazda Mx-5
PRO 2s 88.1
5.73
00:33:48.0
00:04:44.4
00:00:01.6

22

2
41
Piesko Piotr
Kacprzak Mateusz
Honda Civic
PRO 3 88.1
5.75
00:33:49.2
00:04:45.6
00:00:01.2

23

1
31
Filipek Andrzej
Ołdakowski Michał
Peugeot 206
PRO 2s 88.0
5.77
00:33:50.0
00:04:46.4
00:00:00.8

24

  =
42
Hurko Paweł
Roguski Marcin
Ford Fiesta
PRO 3 87.9
5.81
00:33:52.3
00:04:48.7
00:00:02.3

25

  =
12
Król Tomasz
Olejniczak Patryk
Ford Fiesta
PRO 1 87.1
6.2
00:34:11.4
00:10.0
00:05:07.8
00:00:19.1

26

  =
38
Malinowski Marcin
Majewski Marcin
Ford Fiesta
PRO 2s 86.3
6.58
00:34:30.4
00:05:26.8
00:00:19.0

27

  =
100
Hryniuk Jarek
Grzesik Krzysztof
Peugeot 208
Rally4 85.8
6.83
00:34:42.9
00:05:39.3
00:00:12.5

28

  =
39
Święcicki Krzysztof
Ciesielski Jarosław
Peugeot 106
PRO 3 85.8
6.85
00:34:43.5
00:05:39.9
00:00:00.6

29

2
51
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2 CUP 85.5
6.97
00:34:49.9
00:05:46.3
00:00:06.4

30

  =
8
Murzyn Paweł
Stanek Damian
Ford Fiesta
Rally4 85.5
7.0
00:34:51.2
00:05.0
00:05:47.6
00:00:01.3

31

2
50
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Citroen C2
C2 CUP 85.5
7.01
00:34:51.6
00:05:48.0
00:00:00.4

32

  =
26
Strzeżysz Konrad
Goźlińska Olga
Peugeot 208
PRO 2 85.0
7.22
00:35:02.1
00:05.0
00:05:58.5
00:00:10.5

33

  =
15
Majcher Marcin
Leśniak Daniel
Subaru Legacy
PRO 1 84.4
7.55
00:35:18.6
00:06:15.0
00:00:16.5

34

  =
32
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Peugeot 207
PRO 2s 84.2
7.63
00:35:22.5
00:10.0
00:06:18.9
00:00:03.9

35

  =
16
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Subaru Impreza
PRO 1 83.0
8.27
00:35:54.0
00:05.0
00:06:50.4
00:00:31.5

36

  =
53
Radomski Kamil
Bober Kamil
Citroen C2
C2 CUP 82.0
8.76
00:36:18.5
00:07:14.9
00:00:24.5

37

1
43
Olszacki Mateusz
Borycki Marcin
Honda Civic
PRO 3 81.8
8.88
00:36:24.5
00:07:20.9
00:00:06.0

38

1
40
Jurga Łukasz
Nykiel Bartosz
Honda Civic
PRO 3 81.3
9.14
00:36:37.5
00:07:33.9
00:00:13.0

39

1
56
Woźnica Krzysztof
Gałysa Karol
Fiat Seicento
PRO 4 80.4
9.65
00:37:02.5
00:07:58.9
00:00:25.0

40

1
49
Kokoszka Mateusz
Szwed Lukasz
Citroen C2
C2 CUP 80.3
9.69
00:37:04.9
00:08:01.3
00:00:02.4

41

  =
54
Zielecki Dariusz
Martins Americo
Citroen C2
C2 CUP 77.2
11.54
00:38:36.5
00:09:32.9
00:01:31.6

42

  =
52
Epner Patryk
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2 CUP 73.1
14.14
00:40:45.7
00:11:42.1
00:02:09.2

43

  =
45
Podczaszy Łukasz
Bobrowicz Grzegorz
Opel Astra
HISTO 69.7
16.56
00:42:45.8
00:13:42.2
00:02:00.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
10
15
Przemysław Matulka / Mateusz Martynek
OS 1
Rozbicie szykany nr 2
2023-10-22 09:47
8
5
Paweł Murzyn / Damian Stanek
OS 1
Potrącenie szykany
2023-10-22 09:47
12
5
Tomasz Król / Patryk Olejniczak
OS 1
Potrącenie szykany nr2
2023-10-22 09:48
32
5
Szymon Gańczarczyk / Sławomir Parzyk
OS 1
Potrącenie szykany nr2
2023-10-22 10:06
2
5
Aleksander Terlecki / Michał Marczewski
OS 1
Potrącenie szykany nr1
2023-10-22 10:06
34
5
Artur Malczyk / Sebastian Trzaska
OS 1
Potrącenie szykana nr 2
2023-10-22 10:07
16
5
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
OS 2
potrącenie szykany
2023-10-22 10:41
9
5
Damian Sawicki / Jacqueline Kaiser
OS 2
potrącenie szykany
2023-10-22 10:42
12
5
Tomasz Król / Patryk Olejniczak
OS 3
Potrącenie szykany 2
2023-10-22 13:59
32
5
Szymon Gańczarczyk / Sławomir Parzyk
OS 3
rozbicie wygrodzenia
2023-10-22 13:59
26
5
Konrad Strzeżysz / Olga Goźlińska
OS 5
Potracenie szykany nr 2
2023-10-22 15:35
3
5
Rafał Kwiatkowski / Jakub Wróbel
OS 5
potrącenie szykany
2023-10-22 16:24
4
5
Michał Streer / Karolina Szulęcka-streer
OS 5
potrącenie szykany
2023-10-22 16:24

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
24
Tadeusz Bieńko / Michał Majewski
PKC 0
Wycofanie
47
Grzegorz Dudek / Grzegorz Bieniek
OS 1
Awaria - półoś
48
Jakub Grochola / Michał Jucewicz
OS 1
Wycofanie
22
Dariusz Obrzut / Kamila Klaczańska
OS 2
Wycofanie się
46
Mariusz Sobczak / Marcin Wójcik
PKC 2C
wycofanie
27
Krzysztof Stańdo / Krzysztof Janik
OS 3
Awaria
44
Paweł Winiarski / Daria Winiarska
OS 3
wypadek*
33
Szymon Lewandowski / Łukasz Przesmycki
OS 4
Wypadek*
36
Maciek Hałoń / Krzysztof Mazur
PKC 4A
wycofanie
34
Artur Malczyk / Sebastian Trzaska
OS 5
wycofanie