OS 6 - Turbo- 3.95 km - 16:58


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

57
Wlazłowski Rafał
Naworol Marcin
Subaru Impreza
TM 1 93.2
0.00
00:02:32.5
0.0
0.0 

2.

62
Milczarek Mateusz
Pawlak Krzysztof
Bmw E46
RWD 92.7
0.23
00:02:33.4
00:00:00.9
00:00:00.9

3.

60
Grochocki Piotr.
Rajca Maciek
Subaru Impreza
TM 1 93.9
0.99
00:02:36.4
00:05.0
00:00:03.9
00:00:03.0

4.

92
Brylski Mariusz
Klimuntowski Michał
Bmw E36
RWD 90.3
1.27
00:02:37.5
00:00:05.0
00:00:06.1

5.

81
Samulewicz Witold
Rybarczyk Patryk
Honda Civic
TM 4 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:01.3

6.

75
Meliński Rafał
Kuklewski Kamil
Citroen Saxo
TM 3 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

7.

69
Szczudło Maciej
Ryppa Amelia
Mazda 2
TM 2 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

8.

91
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
C2 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

9.

87
Pocielej Michał
Sompolski Mateusz
Citroen C2
C2 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

10.

82
Janeczko Dawid
Tchórzewski Adam
Fiat Seicento
TM 4 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

11.

78
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

12.

70
Kiełbasa Paweł
Michalski Bartosz
Bmw E30
TM 2 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

13.

66
Tomalak Adam
Sowa Krzysztof
Honda Civic
TM 2 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

14.

88
Wesołowski Marcin
Wesołowska Aurelia
Citroen C2
C2 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

15.

83
Falandysz Damian
Chrzan Miłosz
Fiat Seicento
TM 4 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

16.

80
Zabawczuk Tomasz
Czekaj Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

17.

74
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
TM 3 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

18.

68
Jarzyna Patryk
Dziadkowiec-michoń Kinga
Renault Clio
TM 2 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

19.

89
Bieszczad Piotr
Pater Jarosław
Citroen C2
C2 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

20.

85
Mołek Maciej
Jendrysek Piotr
Peugeot 106
TM 4 89.5
1.59
00:02:38.8
00:00:06.3
00:00:00.0

21.

61
Mizgała Marcin
Bednarek Mariusz
Subaru Impreza
TM 1 89.3
1.70
00:02:39.2
00:00:06.7
00:00:00.4

22.

56
Krala Bartosz
Grzywaczewski Bożydar
Subaru Impreza
TM 1 87.7
2.43
00:02:42.1
00:00:09.6
00:00:02.9

23.

64
Momola Dominik
Momola Kamil
Bmw E36
RWD 85.7
3.42
00:02:46.0
00:00:13.5
00:00:03.9

24.

63
Czechowski Paweł
Wróbel Jacek
Bmw 318
RWD 84.3
4.08
00:02:48.6
00:00:16.1
00:00:02.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
57
Wlazłowski Rafał
Naworol Marcin
Subaru Impreza
TM 1 93.2
0.0
00:15:17.0
0.0
0.0 

2

  =
60
Grochocki Piotr.
Rajca Maciek
Subaru Impreza
TM 1 92.5
0.26
00:15:23.1
00:05.0
00:00:06.1
00:00:06.1

3

  =
92
Brylski Mariusz
Klimuntowski Michał
Bmw E36
RWD 91.2
0.83
00:15:36.6
00:00:19.6
00:00:13.5

4

  =
62
Milczarek Mateusz
Pawlak Krzysztof
Bmw E46
RWD 90.2
1.26
00:15:46.8
00:00:29.8
00:00:10.2

5

  =
61
Mizgała Marcin
Bednarek Mariusz
Subaru Impreza
TM 1 88.8
1.91
00:16:02.4
00:00:45.4
00:00:15.6

6

  =
66
Tomalak Adam
Sowa Krzysztof
Honda Civic
TM 2 88.6
2.0
00:16:04.5
00:00:47.5
00:00:02.1

7

  =
70
Kiełbasa Paweł
Michalski Bartosz
Bmw E30
TM 2 87.4
2.55
00:16:17.6
00:01:00.6
00:00:13.1

8

  =
69
Szczudło Maciej
Ryppa Amelia
Mazda 2
TM 2 87.0
2.72
00:16:21.5
00:01:04.5
00:00:03.9

9

  =
56
Krala Bartosz
Grzywaczewski Bożydar
Subaru Impreza
TM 1 86.2
3.1
00:16:30.5
00:01:13.5
00:00:09.0

10

  =
64
Momola Dominik
Momola Kamil
Bmw E36
RWD 84.8
3.83
00:16:47.9
00:01:30.9
00:00:17.4

11

1
68
Jarzyna Patryk
Dziadkowiec-michoń Kinga
Renault Clio
TM 2 84.3
4.05
00:16:53.1
00:01:36.1
00:00:05.2

12

1
75
Meliński Rafał
Kuklewski Kamil
Citroen Saxo
TM 3 84.3
4.05
00:16:53.1
00:01:36.1
00:00:00.0

13

2
63
Czechowski Paweł
Wróbel Jacek
Bmw 318
RWD 84.0
4.23
00:16:57.4
00:01:40.4
00:00:04.3

14

1
87
Pocielej Michał
Sompolski Mateusz
Citroen C2
C2 82.9
4.8
00:17:11.0
00:01:54.0
00:00:13.6

15

1
78
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 82.5
4.99
00:17:15.4
00:01:58.4
00:00:04.4

16

1
80
Zabawczuk Tomasz
Czekaj Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 82.4
5.03
00:17:16.3
00:01:59.3
00:00:00.9

17

1
89
Bieszczad Piotr
Pater Jarosław
Citroen C2
C2 82.3
5.09
00:17:17.8
00:02:00.8
00:00:01.5

18

1
82
Janeczko Dawid
Tchórzewski Adam
Fiat Seicento
TM 4 82.1
5.21
00:17:20.6
00:02:03.6
00:00:02.8

19

1
88
Wesołowski Marcin
Wesołowska Aurelia
Citroen C2
C2 81.3
5.63
00:17:30.6
00:02:13.6
00:00:10.0

20

1
81
Samulewicz Witold
Rybarczyk Patryk
Honda Civic
TM 4 80.4
6.12
00:17:42.3
00:02:25.3
00:00:11.7

21

1
83
Falandysz Damian
Chrzan Miłosz
Fiat Seicento
TM 4 79.7
6.52
00:17:51.8
00:10.0
00:02:34.8
00:00:09.5

22

1
85
Mołek Maciej
Jendrysek Piotr
Peugeot 106
TM 4 77.0
8.12
00:18:29.6
00:03:12.6
00:00:37.8

23

1
91
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
C2 75.6
8.95
00:18:49.4
00:03:32.4
00:00:19.8

24

1
74
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
TM 3 74.2
9.89
00:19:11.7
00:03:54.7
00:00:22.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
83
10
Damian Falandysz / Miłosz Chrzan
PKC 2
Spóźnienie na PKC
2023-09-03 13:19
60
5
Piotr. Grochocki / Maciek Rajca
OS 6
szykana
2023-09-03 17:04

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
76
Michał Stawiak / Piotr Jarmolik
OS 1
Wycofanie
90
Dawid Wapczyński / Karol Dudczak
OS 1
Wycofanie
72
Jacek Bieszczad / Piczak Paweł
PKC 2
Awaria na OS1
77
Jakub Stryj / Tomasz Biesiada
PKC 2
wycofanie miedzy OS1 a PKC2
58
Mateusz Maj / Piotr Wieczorek
OS 2
Wycofanie
59
Mariusz Żurawek / Paulina Badziak-żurawek
OS 2
Wycofanie
79
Szymon Dawidów / Maksymilian Sitek
OS 2
Wycofanie*
84
Jakub Imielski / Marcin Handerek
OS 2
Wycofanie*
65
Igor Maciechowski / Kamil Drygaś
PKC 2C
wycofanie
86
Pawel Malek / Dominik Umiński
OS 5
wycofanie
67
Wojciech Puchalski / Anna Puchalska
OS 6
awaria