OS 6 - Męcinka- 4.2 km - 16:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

55
Wlazłowski Rafał
Naworol Marcin
Subaru Impreza
TM 1 106.2
0.00
00:02:22.4
0.0
0.0 

2.

73
Samulewicz Witold
Rybarczyk Patryk
Honda Civic
TM 4 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:02.3

3.

70
Stawiak Michał
Jarmolik Piotr
Honda Civic
TM 3 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

4.

66
Tartak Andrzej
Tartak Paweł
Renault Clio
TM 2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

5.

83
Zielecki Dariusz
Martins Americo
Citroen C2
C2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

6.

63
Kasprzyk Łukasz
Zaroda Kamil
Ford Fiesta
TM 2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

7.

82
Wapczyński Dawid
Dudczak Karol
Citroen C2
C2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

8.

56
Milczarek Mateusz
Pawlak Krzysztof
Bmw E46
RWD RWD 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

9.

78
Szalacha Patryk
Piekarska Aleksandra
Fiat Seicento
TM 4 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

10.

75
Zabawczuk Tomasz
Czekaj Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

11.

71
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

12.

67
Janiuk Andrzej
Klimuntowski Michał
Honda Civic
TM 3 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

13.

85
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
C2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

14.

64
Jarzyna Patryk
Dziadkowiec-michoń Kinga
Renault Clio
TM 2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

15.

81
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

16.

59
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

17.

79
Pocielej Michał
Antoniak Michał
Citroen C2
C2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

18.

76
Janeczko Dawid
Tchórzewski Adam
Fiat Seicento
TM 4 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

19.

72
Dawidów Szymon
Zięć Marek
Fiat Seicento
TM 4 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

20.

68
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
TM 3 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

21.

58
Foremniak Dawid
Borycki Marcin
Bmw E36
RWD RWD 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

22.

65
Szczudło Maciej
Ryppa Amelia
Mazda 2
TM 2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

23.

84
Bieszczad Piotr
Pater Jarosław
Citroen C2
C2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

24.

61
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

25.

80
Wesołowski Marcin
Wesołowska Aurelia
Citroen C2
C2 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

26.

77
Lampart Angelika
Olejnik Weronika
Fiat Seicento
TM 4 104.5
0.55
00:02:24.7
00:00:02.3
00:00:00.0

27.

50
Krala Bartosz
Plewako Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 101.7
1.50
00:02:28.7
00:00:06.3
00:00:04.0

28.

51
Maj Mateusz
Wieczorek Piotr
Subaru Impreza
TM 1 100.8
1.81
00:02:30.0
00:00:07.6
00:00:01.3

29.

54
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 95.6
3.74
00:02:38.1
00:00:15.7
00:00:08.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
55
Wlazłowski Rafał
Naworol Marcin
Subaru Impreza
TM 1 102.1
0.0
00:14:38.1
0.0
0.0 

2

  =
56
Milczarek Mateusz
Pawlak Krzysztof
Bmw E46
RWD RWD 100.3
0.64
00:14:54.0
00:00:15.9
00:00:15.9

3

  =
59
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 97.5
1.65
00:15:19.2
00:00:41.1
00:00:25.2

4

  =
51
Maj Mateusz
Wieczorek Piotr
Subaru Impreza
TM 1 96.8
1.93
00:15:26.2
00:00:48.1
00:00:07.0

5

2
75
Zabawczuk Tomasz
Czekaj Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 91.7
4.01
00:16:18.0
00:01:39.9
00:00:51.8

6

2
64
Jarzyna Patryk
Dziadkowiec-michoń Kinga
Renault Clio
TM 2 90.7
4.42
00:16:28.1
00:01:50.0
00:00:10.1

7

1
54
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 90.7
4.44
00:16:28.7
00:01:50.6
00:00:00.6

8

1
65
Szczudło Maciej
Ryppa Amelia
Mazda 2
TM 2 90.6
4.47
00:16:29.5
00:01:51.4
00:00:00.8

9

1
71
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 89.8
4.84
00:16:38.5
00:02:00.4
00:00:09.0

10

1
63
Kasprzyk Łukasz
Zaroda Kamil
Ford Fiesta
TM 2 89.5
4.98
00:16:42.1
00:02:04.0
00:00:03.6

11

1
72
Dawidów Szymon
Zięć Marek
Fiat Seicento
TM 4 89.4
5.0
00:16:42.6
00:02:04.5
00:00:00.5

12

1
61
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 89.1
5.16
00:16:46.6
00:02:08.5
00:00:04.0

13

1
70
Stawiak Michał
Jarmolik Piotr
Honda Civic
TM 3 89.0
5.2
00:16:47.7
00:02:09.6
00:00:01.1

14

1
79
Pocielej Michał
Antoniak Michał
Citroen C2
C2 88.9
5.23
00:16:48.3
00:10.0
00:02:10.2
00:00:00.6

15

1
80
Wesołowski Marcin
Wesołowska Aurelia
Citroen C2
C2 88.6
5.37
00:16:51.8
00:02:13.7
00:00:03.5

16

1
76
Janeczko Dawid
Tchórzewski Adam
Fiat Seicento
TM 4 88.6
5.39
00:16:52.2
00:02:14.1
00:00:00.4

17

1
81
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2 88.2
5.53
00:16:55.8
00:02:17.7
00:00:03.6

18

1
67
Janiuk Andrzej
Klimuntowski Michał
Honda Civic
TM 3 87.9
5.67
00:16:59.4
00:05.0
00:02:21.3
00:00:03.6

19

1
66
Tartak Andrzej
Tartak Paweł
Renault Clio
TM 2 87.9
5.69
00:16:59.9
00:02:21.8
00:00:00.5

20

1
84
Bieszczad Piotr
Pater Jarosław
Citroen C2
C2 87.7
5.8
00:17:02.5
00:02:24.4
00:00:02.6

21

1
73
Samulewicz Witold
Rybarczyk Patryk
Honda Civic
TM 4 87.1
6.08
00:17:09.4
00:02:31.3
00:00:06.9

22

1
78
Szalacha Patryk
Piekarska Aleksandra
Fiat Seicento
TM 4 86.9
6.16
00:17:11.4
00:02:33.3
00:00:02.0

23

1
82
Wapczyński Dawid
Dudczak Karol
Citroen C2
C2 86.6
6.29
00:17:14.6
00:02:36.5
00:00:03.2

24

1
85
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Citroen C1
C2 83.8
7.7
00:17:49.9
00:03:11.8
00:00:35.3

25

1
77
Lampart Angelika
Olejnik Weronika
Fiat Seicento
TM 4 83.3
7.94
00:17:55.9
00:03:17.8
00:00:06.0

26

1
83
Zielecki Dariusz
Martins Americo
Citroen C2
C2 83.1
8.04
00:17:58.3
00:03:20.2
00:00:02.4

27

1
50
Krala Bartosz
Plewako Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 81.9
8.68
00:18:14.3
03:00.0
00:03:36.2
00:00:16.0

28

1
68
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
TM 3 81.6
8.85
00:18:18.5
00:03:40.4
00:00:04.2

29

1
58
Foremniak Dawid
Borycki Marcin
Bmw E36
RWD RWD 60.4
24.38
00:24:45.2
05:00.0
00:10:07.1
00:06:26.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
Adrian Gadowski / Kamil Papaj
OS 1
Potrącenie - szykana nr 2
2023-05-14 10:24
50
180
Bartosz Krala / Wojciech Plewako
PKC 4
Wcześniejszy wjazd na PKC
2023-05-14 16:01
58
200
Dawid Foremniak / Marcin Borycki
PKC 4
Spóżnienie na PKC
2023-05-14 16:02
67
5
Andrzej Janiuk / Michał Klimuntowski
OS 4
Potrącenie - szykana nr 1
2023-05-14 14:24
53
10
Krzysztof Przybyło / Karolina Kisała
OS 4
potrącenie szykany nr 2
2023-05-14 16:38
58
20
Dawid Foremniak / Marcin Borycki
PKC 4A
Spóźnienie na PKC
2023-05-14 16:02
52
10
Paweł Kościelniak / Michał Kwiatkowski
PKC 4C
Złamanie procedury wjazdu w PKC
2023-05-14 15:34
58
70
Dawid Foremniak / Marcin Borycki
PKC 4C
Spóźnienie na PKC
2023-05-14 15:58
52
10
Paweł Kościelniak / Michał Kwiatkowski
PKC 4C
Wcześniejszy wjazd w strtefę
2023-05-14 18:11
58
10
Dawid Foremniak / Marcin Borycki
PKC 5
Spóżnienie na PKC
2023-05-14 16:32
79
10
Michał Pocielej / Michał Antoniak
PKC 5
Kara Zss
2023-05-14 18:14
52
10
Paweł Kościelniak / Michał Kwiatkowski
OS 5
ROZBICIE SZYKANY NR 1
2023-05-14 16:33

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
57
Wojciech Wróbel / Tomasz Grzelak
OS 1
Wycofanie na SOS1
74
Damian Falandysz / Miłosz Chrzan
PKC 2C
Wycofanie
62
Adrian Gadowski / Kamil Papaj
OS 3
Wycofanie
53
Krzysztof Przybyło / Karolina Kisała
OS 4
Wycofanie
69
Rafał Meliński / Kamil Kuklewski
OS 5
Awaria
52
Paweł Kościelniak / Michał Kwiatkowski
OS 6
Wypadnięcie z trasu