PKC 6A - Serwis wjazd- km - 16:23


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.8
0.0
00:20:15.9
0.0
0.0 

2

=
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 93.6
0.47
00:20:31.1
00:00:15.2
00:00:15.2

3

=
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 92.4
0.97
00:20:47.1
00:05.0
00:00:31.2
00:00:16.0

4

=
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 91.9
1.18
00:20:53.7
00:00:37.8
00:00:06.6

5

=
19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.4
3.2
00:21:58.4
00:01:42.5
00:01:04.7

6

=
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.4
3.68
00:22:13.7
00:01:57.8
00:00:15.3

7

=
100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 85.9
3.92
00:22:21.4
00:02:05.5
00:00:07.7

8

=
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 85.7
4.04
00:22:25.2
00:02:09.3
00:00:03.8

9

=
53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 85.6
4.08
00:22:26.6
00:02:10.7
00:00:01.4

10

=
4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 85.3
4.21
00:22:30.8
00:02:14.9
00:00:04.2

11

=
51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 85.0
4.35
00:22:35.3
00:02:19.4
00:00:04.5

12

=
52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 84.7
4.5
00:22:40.1
00:02:24.2
00:00:04.8

13

=
70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.8
4.98
00:22:55.2
00:02:39.3
00:00:15.1

14

=
60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 83.2
5.27
00:23:04.6
00:02:48.7
00:00:09.4

15

=
58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 83.1
5.33
00:23:06.6
00:02:50.7
00:00:02.0

16

=
9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 82.9
5.46
00:23:10.6
00:02:54.7
00:00:04.0

17

=
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 82.5
5.65
00:23:16.6
00:10.0
00:03:00.7
00:00:06.0

18

=
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 82.5
5.67
00:23:17.4
00:03:01.5
00:00:00.8

19

=
81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 82.2
5.83
00:23:22.5
00:03:06.6
00:00:05.1

20

=
56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 82.1
5.88
00:23:24.0
00:05.0
00:03:08.1
00:00:01.5

21

=
10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 81.8
6.0
00:23:28.1
00:03:12.2
00:00:04.1

22

=
16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 81.7
6.09
00:23:30.7
00:03:14.8
00:00:02.6

23

=
78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.3
6.31
00:23:37.9
00:03:22.0
00:00:07.2

24

=
17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 81.2
6.37
00:23:39.8
00:03:23.9
00:00:01.9

25

=
11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 81.1
6.39
00:23:40.6
00:03:24.7
00:00:00.8

26

=
5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 81.0
6.46
00:23:42.7
00:03:26.8
00:00:02.1

27

=
18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 80.9
6.49
00:23:43.8
00:03:27.9
00:00:01.1

28

=
76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 80.2
6.9
00:23:56.7
00:03:40.8
00:00:12.9

29

=
79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 79.6
7.22
00:24:07.0
00:03:51.1
00:00:10.3

30

=
8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 79.5
7.32
00:24:10.3
00:03:54.4
00:00:03.3

31

=
82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 79.4
7.36
00:24:11.4
00:10.0
00:03:55.5
00:00:01.1

32

=
83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 79.4
7.37
00:24:11.9
00:03:56.0
00:00:00.5

33

=
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 79.2
7.46
00:24:14.8
00:50.0
00:03:58.9
00:00:02.9

34

=
57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 79.1
7.51
00:24:16.4
00:04:00.5
00:00:01.6

35

=
15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 78.8
7.72
00:24:23.1
00:04:07.2
00:00:06.7

36

=
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 78.5
7.86
00:24:27.5
00:10.0
00:04:11.6
00:00:04.4

37

=
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 78.5
7.9
00:24:28.8
00:04:12.9
00:00:01.3

38

=
80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 77.7
8.37
00:24:43.7
00:04:27.8
00:00:14.9

39

=
85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 77.6
8.43
00:24:45.6
00:04:29.7
00:00:01.9

40

=
6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 77.4
8.54
00:24:49.4
00:04:33.5
00:00:03.8

41

=
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 77.4
8.55
00:24:49.5
00:04:33.6
00:00:00.1

42

=
90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 77.4
8.55
00:24:49.5
00:04:33.6
00:00:00.0

43

=
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.0
8.77
00:24:56.5
00:04:40.6
00:00:07.0

44

=
59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 76.5
9.07
00:25:06.2
00:04:50.3
00:00:09.7

45

=
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 76.2
9.28
00:25:13.1
00:04:57.2
00:00:06.9

46

=
87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 75.7
9.57
00:25:22.1
00:05:06.2
00:00:09.0

47

=
69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 75.6
9.63
00:25:24.3
00:05:08.4
00:00:02.2

48

=
67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.3
10.48
00:25:51.4
00:05:35.5
00:00:27.1

49

=
72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 72.7
11.57
00:26:26.1
00:06:10.2
00:00:34.7

50

=
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 71.8
12.16
00:26:45.2
00:55.0
00:06:29.3
00:00:19.1

51

=
97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 70.0
13.41
00:27:25.1
00:07:09.2
00:00:39.9

52

=
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 69.8
13.61
00:27:31.5
01:00.0
00:07:15.6
00:00:06.4

53

=
95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 69.1
14.11
00:27:47.6
00:07:31.7
00:00:16.1

54

=
96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 68.2
14.8
00:28:09.5
00:07:53.6
00:00:21.9

55

=
50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 62.1
19.97
00:30:55.0
00:30.0
00:10:39.1
00:02:45.5

56

=
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 54.9
27.59
00:34:58.9
01:05.0
00:14:43.0
00:04:03.9

57

=
66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 51.0
32.57
00:37:38.4
01:20.0
00:17:22.5
00:02:39.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie
98
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 6
wycofanie
32
Sebastian Rider / Marcin Dziadosz
OS 6
urwane koło
34
Marcin Grabowicz / Paweł Wojdat
OS 6
awaria półosi
27
Maciej Gaca / Bartosz Dąbrowa
OS 6
awaria skrzyni biegów
45
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 6
awaria
86
Marek Michalski / Jakub Rudak
OS 6
awaria
63
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
PKC 6A
Wycofanie system RTR
89
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 6A
Wycofanie system RTR