OS 4 - TURBO - Jedlina- 4.67 km - 13:27


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 95.7
0.00
00:02:55.6
0.0
0.0 

2.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.4
0.54
00:02:58.1
00:00:02.5
00:00:02.5

3.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 93.8
0.79
00:02:59.3
00:00:03.7
00:00:01.2

4.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 91.3
1.82
00:03:04.1
00:00:08.5
00:00:04.8

5.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 90.4
2.21
00:03:05.9
00:00:10.3
00:00:01.8

6.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 90.0
2.38
00:03:06.7
00:00:11.1
00:00:00.8

7.

19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 89.1
2.81
00:03:08.7
00:00:13.1
00:00:02.0

8.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 88.9
2.89
00:03:09.1
00:00:13.5
00:00:00.4

9.

52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 87.0
3.79
00:03:13.3
00:00:17.7
00:00:04.2

10.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.5
4.03
00:03:14.4
00:00:18.8
00:00:01.1

11.

53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 86.4
4.07
00:03:14.6
00:00:19.0
00:00:00.2

12.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 86.3
4.09
00:03:14.7
00:00:19.1
00:00:00.1

13.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 85.6
4.43
00:03:16.3
00:00:20.7
00:00:01.6

14.

100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 85.6
4.48
00:03:16.5
00:00:20.9
00:00:00.2

15.

4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 85.5
4.50
00:03:16.6
00:00:21.0
00:00:00.1

16.

70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 84.9
4.82
00:03:18.1
00:00:22.5
00:00:01.5

17.

58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 84.5
4.99
00:03:18.9
00:00:23.3
00:00:00.8

18.

56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 86.1
5.29
00:03:20.3
00:05.0
00:00:24.7
00:00:01.4

19.

60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 83.8
5.35
00:03:20.6
00:00:25.0
00:00:05.3

20.

10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 83.7
5.40
00:03:20.8
00:00:25.2
00:00:00.2

21.

9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 83.5
5.50
00:03:21.3
00:00:25.7
00:00:00.5

22.

81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 83.4
5.57
00:03:21.6
00:00:26.0
00:00:00.3

23.

51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 83.3
5.63
00:03:21.9
00:00:26.3
00:00:00.3

24.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 82.7
5.91
00:03:23.2
00:00:27.6
00:00:01.3

25.

16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 82.6
6.00
00:03:23.6
00:00:28.0
00:00:00.4

26.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 82.5
6.04
00:03:23.8
00:00:28.2
00:00:00.2

27.

18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 82.5
6.06
00:03:23.9
00:00:28.3
00:00:00.1

28.

79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 82.3
6.15
00:03:24.3
00:00:28.7
00:00:00.4

29.

82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 81.8
6.42
00:03:25.6
00:00:30.0
00:00:01.3

30.

5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 81.5
6.60
00:03:26.4
00:00:30.8
00:00:00.8

31.

57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 81.3
6.66
00:03:26.7
00:00:31.1
00:00:00.3

32.

8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 81.3
6.70
00:03:26.9
00:00:31.3
00:00:00.2

33.

17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 81.2
6.72
00:03:27.0
00:00:31.4
00:00:00.1

34.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 81.1
6.79
00:03:27.3
00:00:31.7
00:00:00.3

35.

83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 80.5
7.11
00:03:28.8
00:00:33.2
00:00:01.5

36.

59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 80.3
7.22
00:03:29.3
00:00:33.7
00:00:00.5

37.

6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 80.3
7.22
00:03:29.3
00:00:33.7
00:00:00.0

38.

15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 80.2
7.30
00:03:29.7
00:00:34.1
00:00:00.4

39.

11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 80.1
7.32
00:03:29.8
00:00:34.2
00:00:00.1

40.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 80.1
7.34
00:03:29.9
00:00:34.3
00:00:00.1

41.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 79.9
7.47
00:03:30.5
00:00:34.9
00:00:00.6

42.

78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 79.8
7.49
00:03:30.6
00:00:35.0
00:00:00.1

43.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 79.8
7.54
00:03:30.8
00:00:35.2
00:00:00.2

44.

85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 79.4
7.75
00:03:31.8
00:00:36.2
00:00:01.0

45.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 79.0
7.94
00:03:32.7
00:00:37.1
00:00:00.9

46.

80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 78.4
8.33
00:03:34.5
00:00:38.9
00:00:01.8

47.

98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 78.3
8.35
00:03:34.6
00:00:39.0
00:00:00.1

48.

76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 78.1
8.52
00:03:35.4
00:00:39.8
00:00:00.8

49.

90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 77.8
8.65
00:03:36.0
00:00:40.4
00:00:00.6

50.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 76.9
9.19
00:03:38.5
00:00:42.9
00:00:02.5

51.

86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 76.7
9.36
00:03:39.3
00:00:43.7
00:00:00.8

52.

66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 76.6
9.42
00:03:39.6
00:00:44.0
00:00:00.3

53.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 76.3
9.57
00:03:40.3
00:00:44.7
00:00:00.7

54.

74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 76.1
9.68
00:03:40.8
00:00:45.2
00:00:00.5

55.

87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 76.1
9.70
00:03:40.9
00:00:45.3
00:00:00.1

56.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 76.0
9.79
00:03:41.3
00:00:45.7
00:00:00.4

57.

77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 75.6
10.00
00:03:42.3
00:00:46.7
00:00:01.0

58.

69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 75.4
10.17
00:03:43.1
00:00:47.5
00:00:00.8

59.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.3
10.24
00:03:43.4
00:00:47.8
00:00:00.3

60.

67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 75.0
10.41
00:03:44.2
00:00:48.6
00:00:00.8

61.

97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 73.8
11.16
00:03:47.7
00:00:52.1
00:00:03.5

62.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 72.6
11.99
00:03:51.6
00:00:56.0
00:00:03.9

63.

89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 72.3
12.21
00:03:52.6
00:00:57.0
00:00:01.0

64.

95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 71.1
13.04
00:03:56.5
00:01:00.9
00:00:03.9

65.

96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 69.8
13.98
00:04:00.9
00:01:05.3
00:00:04.4

66.

72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 45.4
41.76
00:06:10.6
00:03:15.0
00:02:09.7

67.

50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 24.7
108.05
00:11:20.2
00:08:24.6
00:05:09.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 94.1
0.0
00:13:36.6
0.0
0.0 

2

1
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 93.9
0.08
00:13:38.3
00:00:01.7
00:00:01.7

3

1
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 92.4
0.68
00:13:51.2
00:00:14.6
00:00:12.9

4

1
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.9
0.9
00:13:55.7
00:05.0
00:00:19.1
00:00:04.5

5

1
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 88.1
2.62
00:14:32.5
00:00:55.9
00:00:36.8

6

2
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 88.0
2.64
00:14:32.9
00:00:56.3
00:00:00.4

7

  =
19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.8
2.73
00:14:34.9
00:00:58.3
00:00:02.0

8

1
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.3
3.45
00:14:50.2
00:01:13.6
00:00:15.3

9

3
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 86.3
3.46
00:14:50.4
00:01:13.8
00:00:00.2

10

  =
100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 86.0
3.6
00:14:53.5
00:01:16.9
00:00:03.1

11

3
53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 84.9
4.11
00:15:04.4
00:01:27.8
00:00:10.9

12

3
4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 84.7
4.22
00:15:06.6
00:01:30.0
00:00:02.2

13

  =
51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.5
4.33
00:15:09.0
00:01:32.4
00:00:02.4

14

2
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 84.4
4.38
00:15:10.1
00:01:33.5
00:00:01.1

15

2
52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 84.3
4.45
00:15:11.6
00:01:35.0
00:00:01.5

16

2
70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.4
4.93
00:15:21.7
00:01:45.1
00:00:10.1

17

5
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 83.2
5.02
00:15:23.7
00:01:47.1
00:00:02.0

18

1
60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 82.9
5.15
00:15:26.6
00:01:50.0
00:00:02.9

19

2
10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.8
5.22
00:15:28.0
00:01:51.4
00:00:01.4

20

3
9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 82.6
5.31
00:15:29.9
00:01:53.3
00:00:01.9

21

3
81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 82.4
5.42
00:15:32.3
00:01:55.7
00:00:02.4

22

4
58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 82.3
5.45
00:15:33.0
00:01:56.4
00:00:00.7

23

3
57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 82.3
5.49
00:15:33.7
00:01:57.1
00:00:00.7

24

1
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 82.0
5.61
00:15:36.4
00:01:59.8
00:00:02.7

25

2
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.7
5.81
00:15:40.6
00:02:04.0
00:00:04.2

26

3
78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.0
6.16
00:15:48.1
00:02:11.5
00:00:07.5

27

5
16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 80.8
6.27
00:15:50.3
00:02:13.7
00:00:02.2

28

3
11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 80.8
6.31
00:15:51.2
00:02:14.6
00:00:00.9

29

6
56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 80.8
6.31
00:15:51.2
00:05.0
00:02:14.6
00:00:00.0

30

3
17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 80.5
6.47
00:15:54.6
00:02:18.0
00:00:03.4

31

3
18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 80.5
6.47
00:15:54.6
00:02:18.0
00:00:00.0

32

2
76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 80.3
6.55
00:15:56.4
00:02:19.8
00:00:01.8

33

3
5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 80.2
6.64
00:15:58.3
00:02:21.7
00:00:01.9

34

6
79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 79.5
7.0
00:16:05.9
00:02:29.3
00:00:07.6

35

3
8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 79.5
7.02
00:16:06.4
00:02:29.8
00:00:00.5

36

3
6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 79.3
7.16
00:16:09.3
00:02:32.7
00:00:02.9

37

4
83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 78.8
7.43
00:16:15.2
00:02:38.6
00:00:05.9

38

4
82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 78.7
7.5
00:16:16.6
00:10.0
00:02:40.0
00:00:01.4

39

4
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 77.7
8.05
00:16:28.4
00:10.0
00:02:51.8
00:00:11.8

40

6
59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 77.7
8.09
00:16:29.2
00:02:52.6
00:00:00.8

41

3
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 77.7
8.09
00:16:29.2
00:15.0
00:02:52.6
00:00:00.0

42

5
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 77.5
8.17
00:16:30.9
00:02:54.3
00:00:01.7

43

5
85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 77.4
8.25
00:16:32.7
00:02:56.1
00:00:01.8

44

7
15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 77.2
8.36
00:16:35.1
00:02:58.5
00:00:02.4

45

  =
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.0
8.51
00:16:38.1
00:03:01.5
00:00:03.0

46

3
80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 77.0
8.51
00:16:38.2
00:03:01.6
00:00:00.1

47

3
74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 76.4
8.83
00:16:45.0
00:03:08.4
00:00:06.8

48

5
90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 76.4
8.84
00:16:45.3
00:03:08.7
00:00:00.3

49

6
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 76.4
8.85
00:16:45.5
00:03:08.9
00:00:00.2

50

4
66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 76.1
9.05
00:16:49.7
00:03:13.1
00:00:04.2

51

1
77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 76.0
9.11
00:16:51.1
00:03:14.5
00:00:01.4

52

4
87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 75.7
9.3
00:16:55.1
00:03:18.5
00:00:04.0

53

5
86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 75.6
9.33
00:16:55.8
00:03:19.2
00:00:00.7

54

3
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.4
9.51
00:16:59.5
00:03:22.9
00:00:03.7

55

4
69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 74.8
9.84
00:17:06.6
00:03:30.0
00:00:07.1

56

4
67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.0
10.4
00:17:18.6
00:03:42.0
00:00:12.0

57

29
72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 69.4
13.64
00:18:27.6
00:04:51.0
00:01:09.0

58

4
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 68.8
14.07
00:18:36.9
00:55.0
00:05:00.3
00:00:09.3

59

2
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 68.4
14.35
00:18:42.8
01:00.0
00:05:06.2
00:00:05.9

60

3
97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 68.3
14.44
00:18:44.8
00:05:08.2
00:00:02.0

61

3
95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 67.5
15.03
00:18:57.3
00:05:20.7
00:00:12.5

62

3
96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 66.8
15.61
00:19:09.7
00:05:33.1
00:00:12.4

63

52
50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 55.5
26.54
00:23:03.0
00:09:26.4
00:03:53.3

64

3
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 55.3
26.87
00:23:10.0
07:00.0
00:09:33.4
00:00:07.0

65

3
89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 50.0
33.77
00:25:37.2
07:20.0
00:12:00.6
00:02:27.2

66

3
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 47.3
37.78
00:27:02.8
01:05.0
00:13:26.2
00:01:25.6

67

3
98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 37.7
57.34
00:34:00.3
02:10.0
00:20:23.7
00:06:57.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie
14
Magdalena Misiarz / Jarosław Hryniuk
PKC 4
wycofani
22
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
PKC 4
wycofanie
55
Łukasz Bryk / Michał Grobelny
PKC 4
wycofanie
7
Kacper Michalczuk / Tomasz Parzóch
PKC 4
wycofanie