OS 3 - DPF - Sokolec- 6.0 km - 12:54


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 95.1
0.00
00:03:47.2
0.0
0.0 

2.

1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 94.5
0.22
00:03:48.5
00:00:01.3
00:00:01.3

3.

21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 93.3
0.72
00:03:51.5
00:00:04.3
00:00:03.0

4.

28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 92.1
1.22
00:03:54.5
00:00:07.3
00:00:03.0

5.

22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 91.2
1.62
00:03:56.9
00:00:09.7
00:00:02.4

6.

24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 90.8
1.78
00:03:57.9
00:00:10.7
00:00:01.0

7.

32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 89.4
2.42
00:04:01.7
00:00:14.5
00:00:03.8

8.

34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.6
3.22
00:04:06.5
00:00:19.3
00:00:04.8

9.

19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.2
3.40
00:04:07.6
00:00:20.4
00:00:01.1

10.

4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 87.1
3.45
00:04:07.9
00:00:20.7
00:00:00.3

11.

42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.8
3.60
00:04:08.8
00:00:21.6
00:00:00.9

12.

100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 86.7
3.67
00:04:09.2
00:00:22.0
00:00:00.4

13.

30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 85.9
4.03
00:04:11.4
00:00:24.2
00:00:02.2

14.

51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 85.3
4.33
00:04:13.2
00:00:26.0
00:00:01.8

15.

50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 85.1
4.43
00:04:13.8
00:00:26.6
00:00:00.6

16.

23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 84.7
4.63
00:04:15.0
00:00:27.8
00:00:01.2

17.

53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 84.7
4.65
00:04:15.1
00:00:27.9
00:00:00.1

18.

9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 84.1
4.93
00:04:16.8
00:00:29.6
00:00:01.7

19.

52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 84.0
5.00
00:04:17.2
00:00:30.0
00:00:00.4

20.

56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 83.8
5.10
00:04:17.8
00:00:30.6
00:00:00.6

21.

60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 83.5
5.27
00:04:18.8
00:00:31.6
00:00:01.0

22.

70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 83.4
5.28
00:04:18.9
00:00:31.7
00:00:00.1

23.

101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 83.4
5.30
00:04:19.0
00:00:31.8
00:00:00.1

24.

81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 83.1
5.47
00:04:20.0
00:00:32.8
00:00:01.0

25.

57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 82.9
5.58
00:04:20.7
00:00:33.5
00:00:00.7

26.

17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 82.6
5.72
00:04:21.5
00:00:34.3
00:00:00.8

27.

10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.6
5.73
00:04:21.6
00:00:34.4
00:00:00.1

28.

55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM3 82.6
5.73
00:04:21.6
00:00:34.4
00:00:00.0

29.

58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 82.5
5.77
00:04:21.8
00:00:34.6
00:00:00.2

30.

78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 82.5
5.78
00:04:21.9
00:00:34.7
00:00:00.1

31.

6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 82.2
5.92
00:04:22.7
00:00:35.5
00:00:00.8

32.

11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 82.2
5.95
00:04:22.9
00:00:35.7
00:00:00.2

33.

27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.6
6.23
00:04:24.6
00:00:37.4
00:00:01.7

34.

72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 81.4
6.33
00:04:25.2
00:00:38.0
00:00:00.6

35.

16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 81.4
6.35
00:04:25.3
00:00:38.1
00:00:00.1

36.

25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 81.2
6.45
00:04:25.9
00:00:38.7
00:00:00.6

37.

5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 81.2
6.47
00:04:26.0
00:00:38.8
00:00:00.1

38.

15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 80.6
6.80
00:04:28.0
00:00:40.8
00:00:02.0

39.

82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 80.1
7.07
00:04:29.6
00:00:42.4
00:00:01.6

40.

76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 80.1
7.07
00:04:29.6
00:00:42.4
00:00:00.0

41.

45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 80.0
7.13
00:04:30.0
00:00:42.8
00:00:00.4

42.

18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 79.8
7.27
00:04:30.8
00:00:43.6
00:00:00.8

43.

8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 79.7
7.30
00:04:31.0
00:00:43.8
00:00:00.2

44.

98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 79.2
7.57
00:04:32.6
00:00:45.4
00:00:01.6

45.

79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 79.0
7.68
00:04:33.3
00:00:46.1
00:00:00.7

46.

26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 79.0
7.70
00:04:33.4
00:00:46.2
00:00:00.1

47.

59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 79.0
7.72
00:04:33.5
00:00:46.3
00:00:00.1

48.

66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 78.5
8.02
00:04:35.3
00:00:48.1
00:00:01.8

49.

63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 78.4
8.07
00:04:35.6
00:00:48.4
00:00:00.3

50.

80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 78.3
8.13
00:04:36.0
00:00:48.8
00:00:00.4

51.

83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 78.0
8.27
00:04:36.8
00:00:49.6
00:00:00.8

52.

74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 77.6
8.52
00:04:38.3
00:00:51.1
00:00:01.5

53.

14
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 77.6
8.52
00:04:38.3
00:00:51.1
00:00:00.0

54.

85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 77.5
8.60
00:04:38.8
00:00:51.6
00:00:00.5

55.

46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.4
8.63
00:04:39.0
00:00:51.8
00:00:00.2

56.

47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 77.4
8.63
00:04:39.0
00:00:51.8
00:00:00.0

57.

29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 77.4
8.67
00:04:39.2
00:00:52.0
00:00:00.2

58.

87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 77.3
8.68
00:04:39.3
00:00:52.1
00:00:00.1

59.

90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 77.3
8.73
00:04:39.6
00:00:52.4
00:00:00.3

60.

99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 77.0
8.87
00:04:40.4
00:00:53.2
00:00:00.8

61.

86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 76.5
9.18
00:04:42.3
00:00:55.1
00:00:01.9

62.

77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 75.4
9.85
00:04:46.3
00:00:59.1
00:00:04.0

63.

69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 75.4
9.88
00:04:46.5
00:00:59.3
00:00:00.2

64.

67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 74.8
10.28
00:04:48.9
00:01:01.7
00:00:02.4

65.

44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 73.5
11.12
00:04:53.9
00:01:06.7
00:00:05.0

66.

89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 73.3
11.27
00:04:54.8
00:01:07.6
00:00:00.9

67.

97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 72.7
11.65
00:04:57.1
00:01:09.9
00:00:02.3

68.

49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 72.0
12.13
00:05:00.0
00:01:12.8
00:00:02.9

69.

95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 71.8
12.27
00:05:00.8
00:01:13.6
00:00:00.8

70.

96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 69.9
13.60
00:05:08.8
00:01:21.6
00:00:08.0

71.

7
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 6.2
546.93
00:58:28.8
00:54:41.6
00:53:20.0

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
Sękowski Artur
Borko Tomasz
Bmw M3
PRO3 94.6
0.0
00:10:34.2
0.0
0.0 

2

  =
20
Lelek Janusz
Kołodziej Sławek
Mitsubishi Lancer
TM5 93.6
0.41
00:10:41.0
00:00:06.8
00:00:06.8

3

  =
22
Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia
Subaru Impreza
TM5 92.1
1.03
00:10:51.3
00:05.0
00:00:17.1
00:00:10.3

4

  =
21
Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek
Mitsubishi Lancer
TM5 91.9
1.13
00:10:53.1
00:00:18.9
00:00:01.8

5

  =
28
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM5 91.4
1.33
00:10:56.4
00:05.0
00:00:22.2
00:00:03.3

6

  =
34
Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł
Opel Astra
TM4 87.8
2.95
00:11:23.4
00:00:49.2
00:00:27.0

7

  =
19
Sordyl Maciej
Korzeniowski Krystian
Honda Civic
PRO1 87.5
3.12
00:11:26.2
00:00:52.0
00:00:02.8

8

  =
32
Rider Sebastian
Dziadosz Marcin
Honda civic
TM4 87.5
3.12
00:11:26.2
00:00:52.0
00:00:00.0

9

  =
42
Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306
TM4 86.2
3.7
00:11:35.8
00:01:01.6
00:00:09.6

10

  =
100
Drabent Robert
Sroka Adam
Citroen Saxo
TM3 86.1
3.77
00:11:37.0
00:01:02.8
00:00:01.2

11

  =
50
Zając Maciej
Kopeć Paulina
Honda Civic
TM3 85.4
4.12
00:11:42.8
00:01:08.6
00:00:05.8

12

11
24
Pisz Paweł
Brzeziński Jakub
Ford Fiesta
TM5 85.2
4.22
00:11:44.5
00:01:10.3
00:00:01.7

13

1
51
Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda Civic
TM3 84.9
4.37
00:11:47.1
00:01:12.9
00:00:02.6

14

  =
53
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM3 84.5
4.54
00:11:49.8
00:01:15.6
00:00:02.7

15

2
4
Hupało Tomasz
Fiołek Rafał
Citroen C2
PRO3 84.5
4.55
00:11:50.0
00:01:15.8
00:00:00.2

16

2
30
Kaczmarek Piotr
Sieliło Piotr
Subaru Impreza
TM5 83.9
4.87
00:11:55.4
00:01:21.2
00:00:05.4

17

1
52
Świder Marcin
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM3 83.5
5.04
00:11:58.3
00:01:24.1
00:00:02.9

18

1
70
Kubiak Marcin
Jamroziak Piotr
Honda Civic
TM3 82.9
5.36
00:12:03.6
00:01:29.4
00:00:05.3

19

5
60
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM3 82.7
5.51
00:12:06.0
00:01:31.8
00:00:02.4

20

2
57
Hryciuk Grzegorz
Trzaska Sebastian
Ford Fiesta
TM3 82.5
5.57
00:12:07.0
00:01:32.8
00:00:01.0

21

1
10
Słupski Michał
Mazur Krzysztof
Bmw E30
PRO2 82.5
5.58
00:12:07.2
00:01:33.0
00:00:00.2

22

9
23
Siwka Rafał
Janusz Andrzej
Peugeot 207
TM5 82.5
5.59
00:12:07.4
00:01:33.2
00:00:00.2

23

4
9
Walkowski Michał
Cyganik Grzegorz
Toyota Corolla
PRO2 82.4
5.66
00:12:08.6
00:01:34.4
00:00:01.2

24

1
81
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM2 82.1
5.79
00:12:10.7
00:01:36.5
00:00:02.1

25

7
101
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM4 81.8
5.94
00:12:13.2
00:01:39.0
00:00:02.5

26

4
58
Teter Bartek
Tomalak Adam
Citroen Saxo
TM3 81.7
5.99
00:12:14.1
00:01:39.9
00:00:00.9

27

2
27
Gaca Maciej
Dąbrowa Bartosz
Mitsubishi Evo
TM5 81.4
6.15
00:12:16.8
00:01:42.6
00:00:02.7

28

  =
72
Kozaczka Juliusz
Maćkowiak Kamil
Citroen C2
C2CUP 81.4
6.17
00:12:17.0
00:01:42.8
00:00:00.2

29

4
78
Markiewicz Daniel
Wełyczko Mateusz
Fiat Seicento
TM2 81.4
6.2
00:12:17.5
00:01:43.3
00:00:00.5

30

4
76
Skwark Mariusz
Maćkowski Michał
Citroen C2
C2CUP 81.0
6.41
00:12:21.0
00:01:46.8
00:00:03.5

31

3
11
Filipek Andrzej
Adamaszek Michał
Opel Astra
PRO2 80.9
6.43
00:12:21.4
00:01:47.2
00:00:00.4

32

5
16
Ulman Łukasz
Marczewski Krzysztof
Honda Civic
PRO1 80.4
6.75
00:12:26.7
00:01:52.5
00:00:05.3

33

6
17
Jurga Łukasz
Pawłowski Mateusz
Honda Civic
PRO1 80.3
6.8
00:12:27.6
00:01:53.4
00:00:00.9

34

1
18
Kokoszka Mateusz
Szwed Łukasz
Peugeot 206
PRO1 79.9
6.99
00:12:30.7
00:01:56.5
00:00:03.1

35

9
56
Martyniak Marek
Kołodziejczyk Kamila
Peugeot 206
TM3 79.9
7.0
00:12:30.9
00:01:56.7
00:00:00.2

36

2
5
Czypionka Piotr
Górski Radosław
Opel Astra
PRO2 79.8
7.06
00:12:31.9
00:01:57.7
00:00:01.0

37

1
14
Misiarz Magdalena
Hryniuk Jarosław
Honda Civic
PRO1 79.1
7.44
00:12:38.3
00:02:04.1
00:00:06.4

38

3
8
Sobczak Mariusz
Wójcik Marcin
Opel Kadett
PRO2 79.0
7.52
00:12:39.5
00:02:05.3
00:00:01.2

39

7
6
Dudek Grzegorz
Bieniek Grzegorz
Vw Golf
PRO2 79.0
7.55
00:12:40.0
00:02:05.8
00:00:00.5

40

  =
79
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM2 78.8
7.64
00:12:41.6
00:02:07.4
00:00:01.6

41

1
83
Winiarski Paweł
Winiarska Daria
Skoda Felicia
TM2 78.3
7.93
00:12:46.4
00:02:12.2
00:00:04.8

42

8
82
Januchta Jacek
Ruszkiewicz Rafał
Fiat Seicento
TM2 77.8
8.21
00:12:51.0
00:10.0
00:02:16.8
00:00:04.6

43

  =
29
Goluch Marcin
Koszyk Mateusz
Subaru Impreza
TM5 77.8
8.21
00:12:51.1
00:02:16.9
00:00:00.1

44

12
45
Wronkowski Tomasz
Nowak Krzysztof
Renault Clio
TM4 77.0
8.7
00:12:59.3
00:15.0
00:02:25.1
00:00:08.2

45

4
46
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM4 77.0
8.72
00:12:59.6
00:02:25.4
00:00:00.3

46

8
59
Szwata Dawid
Kulak Adam
Rover 25
TM3 76.9
8.74
00:12:59.9
00:02:25.7
00:00:00.3

47

1
99
Paluch Marek
Paluch Jacek
Subaru Impreza
TM5 76.9
8.77
00:13:00.4
00:02:26.2
00:00:00.5

48

3
85
Durczyński Przemysław
Szulc Błażej
Kia Picanto
TM2 76.8
8.8
00:13:00.9
00:02:26.7
00:00:00.5

49

6
80
Kochman Mateusz
Klimowski Grzegorz
Kia Picanto
TM2 76.6
8.97
00:13:03.7
00:02:29.5
00:00:02.8

50

3
74
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 76.5
9.0
00:13:04.2
00:02:30.0
00:00:00.5

51

12
15
Kruczek Jan
Bojarun Krzysztof
Honda Civic
PRO1 76.4
9.07
00:13:05.4
00:02:31.2
00:00:01.2

52

  =
77
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 76.1
9.27
00:13:08.8
00:02:34.6
00:00:03.4

53

4
90
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM2 76.0
9.3
00:13:09.3
00:02:35.1
00:00:00.5

54

5
66
Wenta Dawid
Lisowska Julia
Citroen Saxo
TM3 76.0
9.35
00:13:10.1
00:02:35.9
00:00:00.8

55

8
44
Poznański Tomasz
Urbanik Paweł
Subaru Impreza
TM4 75.7
9.51
00:13:12.8
00:02:38.6
00:00:02.7

56

4
87
Dyblik Piotr
Józwik Emilia
Kia Picanto
TM2 75.6
9.6
00:13:14.2
00:02:40.0
00:00:01.4

57

5
47
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Bmw E
TM4 75.4
9.71
00:13:16.1
00:02:41.9
00:00:01.9

58

  =
86
Michalski Marek
Rudak Jakub
Nissan Micra
TM2 75.3
9.74
00:13:16.5
00:02:42.3
00:00:00.4

59

2
69
Jaroszewski Rafał
Rydz Rafał
Honda Civic
TM3 74.7
10.16
00:13:23.5
00:02:49.3
00:00:07.0

60

4
67
Nykiel Tomasz
Stradomski Kamil
Suzuki Swift
TM3 73.7
10.81
00:13:34.4
00:03:00.2
00:00:10.9

61

6
49
Podczaszy Lukasz
Skrądź Jakub
Opel Astra
TM4 67.3
15.42
00:14:51.2
01:00.0
00:04:17.0
00:01:16.8

62

4
25
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM5 66.9
15.74
00:14:56.6
00:55.0
00:04:22.4
00:00:05.4

63

6
97
Gładysz Piotr
Uss Maciej
Fiat Cinqecento
TM1 66.9
15.77
00:14:57.1
00:04:22.9
00:00:00.5

64

6
95
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM1 66.6
15.99
00:15:00.8
00:04:26.6
00:00:03.7

65

3
96
Reda Grzegorz
Czyżewski Marcin
Fiat Cinquecento
TM1 66.0
16.47
00:15:08.8
00:04:34.6
00:00:08.0

66

5
55
Bryk Łukasz
Grobelny Michał
Honda Civic
TM3 58.6
23.42
00:17:04.6
00:06:30.4
00:01:55.8

67

5
63
Bortkiewicz Roman
Bialik Stanisław
Renault Clio
TM4 51.3
32.06
00:19:28.7
07:00.0
00:08:54.5
00:02:24.1

68

5
89
Figlak Paweł
Gałysa Stefan
Vw Polo
TM2 46.0
40.22
00:21:44.6
07:20.0
00:11:10.4
00:02:15.9

69

5
26
Król Mateusz
Król Wojciech
Bmw 3
TM5 42.5
46.66
00:23:32.0
01:05.0
00:12:57.8
00:01:47.4

70

5
98
Grochowski Andrzej
Podkówka Paweł
Peugeot 106
TM3 32.9
71.48
00:30:25.7
02:10.0
00:19:51.5
00:06:53.7

71

56
7
Michalczuk Kacper
Parzóch Tomasz
Renault Clio
PRO2 15.1
199.73
01:06:03.7
00:55:29.5
00:35:38.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
45
15
Tomasz Wronkowski / Krzysztof Nowak
OS 1
ominięcie szykany nr 1
2019-09-22 15:45
49
60
Lukasz Podczaszy / Jakub Skrądź
PKC 2
wcześniejszy wjazd w strefę PKC
2019-09-22 11:36
82
10
Jacek Januchta / Rafał Ruszkiewicz
PKC 2
spoznienie na PKC 1min
2019-09-22 13:00
22
5
Kuba Dąbrowa / Kasia Lewandowska
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
25
5
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:14
26
5
Mateusz Król / Wojciech Król
OS 2
ogranicznik ciecia
2019-09-22 11:15
63
420
Roman Bortkiewicz / Stanisław Bialik
OS 2
nieukonczenie odcinka
2019-09-22 12:21
89
420
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
OS 2
kara system RTR
2019-09-22 13:29
28
5
Wojciech Szatniewski / Marek Nowiński
OS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 15:15
25
40
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 11:31
26
60
Mateusz Król / Wojciech Król
PKC 2A
spoznienie na PKC2A 6min
2019-09-22 11:35
98
130
Andrzej Grochowski / Paweł Podkówka
PKC 2A
spoznienie na pkc
2019-09-22 12:30
25
10
Michał Petkowicz / Łukasz Jakubowicz
PKC 3
spoznienie na PKC3 1min
2019-09-22 13:30
89
20
Paweł Figlak / Stefan Gałysa
PKC 3
spoznienie na PKC3 2min
2019-09-22 14:23
29
10
Marcin Goluch / Mateusz Koszyk
PKC 4
spoznienie na PKC4 1min
2019-09-22 13:57
56
5
Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk
OS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2019-09-22 14:57
50
30
Maciej Zając / Paulina Kopeć
PKC 4A
spoznienie na pkc
2019-09-22 15:05
23
50
Rafał Siwka / Andrzej Janusz
PKC 6
spoznienie na PKC6 5min
2019-09-22 16:32
24
10
Paweł Pisz / Jakub Brzeziński
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 16:54
66
80
Dawid Wenta / Julia Lisowska
PKC 6A
spoznienie na pkc
2019-09-22 17:41

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
12
Maciej Matysiak / Karolina Baćkowska
OS 1
awaria skrzyni biegów
61
Krzysztof Gabrysiak. jr / Krzysztof Gabrysiak
OS 1
wycofaie*
62
Maciej Bluźnik / Nikola Łuszczewska
OS 1
awaria silnika
91
Adrian Rałowicz / Mateusz Henkel
OS 1
wycofanie*
40
Jakub Kosinski / Mateusz Siemienkiewicz
PKC 2
wycofaie
39
Piotr Szczotka / Rafał Stelmaszewski
OS 2
wycofanie, awaria
36
Artur Długosz / Adam Janiszyn
OS 2
awaria skrzyni biegów
41
Paweł Koprowski / Bartosz Koprowski
OS 2
wycofanie
75
Marek Andrysz / Natalia Andrysz
OS 2
wycofanie
84
Tomasz Byrdek / Mateusz Byrdek
OS 2
wycofanie*
88
Dawid Feliksik / Damian Feliksik
OS 2
wycofanie*
54
Przemek Krysztowiak / Jakub Machnikowski
PKC 2A
wycofanie
73
Bartosz Bawor / Karol Bobrowicz
Serwis A
awaria
71
Michał Skrądź / Przemysław Skrądź
PKC 2B
wycofaie*
43
Łukasz Lachtera / Łukasz Borko
OS 3
awaria*
68
Tomasz Bojanowicz / Marcin Pogorzelski
OS 3
wycofanie