OS 2 - Młyńsko- 4.1 km - 11:11


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

64
Butyński Sebastian
Biernot Łukasz
Honda Civic
TM 2 94.0
0.00
00:02:37.0
0.0
0.0 

2.

58
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 93.5
0.22
00:02:37.9
00:00:00.9
00:00:00.9

3.

56
Małyszewicz Artur
Piekarska Aleksandra
Subaru Impreza
TM 1 93.3
0.29
00:02:38.2
00:00:01.2
00:00:00.3

4.

61
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 93.3
0.29
00:02:38.2
00:00:01.2
00:00:00.0

5.

55
Żurawek Mariusz
Jurasik Dawid
Mitsubishi Lancer
TM 1 92.5
0.61
00:02:39.5
00:00:02.5
00:00:01.3

6.

65
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
TM 2 91.4
1.10
00:02:41.5
00:00:04.5
00:00:02.0

7.

73
Olbryś Patryk
Kuklewski Kamil
Peugeot 106
TM 3 91.3
1.12
00:02:41.6
00:00:04.6
00:00:00.1

8.

57
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 91.3
1.12
00:02:41.6
00:00:04.6
00:00:00.0

9.

77
Szydziak Witold
Lentner Marcin
Honda Vivic
TM 3 91.2
1.20
00:02:41.9
00:00:04.9
00:00:00.3

10.

80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 90.7
1.41
00:02:42.8
00:00:05.8
00:00:00.9

11.

62
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM 2 90.4
1.51
00:02:43.2
00:00:06.2
00:00:00.4

12.

74
Sitek Paweł
Cianciara Michał
Lada 2105
TM 3 88.8
2.27
00:02:46.3
00:00:09.3
00:00:03.1

13.

79
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 88.5
2.39
00:02:46.8
00:00:09.8
00:00:00.5

14.

83
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 88.3
2.49
00:02:47.2
00:00:10.2
00:00:00.4

15.

71
Mendyk Krystian
Cyganik Grzegorz
Renault Clio
TM 2 87.1
3.05
00:02:49.5
00:00:12.5
00:00:02.3

16.

70
Hałoń Maciek
Ślązak Vanessa
Renault Clio
TM 2 86.9
3.12
00:02:49.8
00:00:12.8
00:00:00.3

17.

75
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM 3 86.6
3.29
00:02:50.5
00:00:13.5
00:00:00.7

18.

86
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 85.3
3.90
00:02:53.0
00:00:16.0
00:00:02.5

19.

67
Kurowski Piotr
Jaworski Jakub
Subaru Forester
TM 2 85.0
4.05
00:02:53.6
00:00:16.6
00:00:00.6

20.

88
Niemiec Jakub
Bodniak Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 85.0
4.07
00:02:53.7
00:00:16.7
00:00:00.1

21.

72
Wyrzykowski Bartosz
Kajdy Marek
Bmw 318
TM 2 84.9
4.10
00:02:53.8
00:00:16.8
00:00:00.1

22.

93
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2 84.8
4.15
00:02:54.0
00:00:17.0
00:00:00.2

23.

90
Zięć Marek
Kuczyński Dawid
Fiat Seicento
TM 4 84.6
4.27
00:02:54.5
00:00:17.5
00:00:00.5

24.

92
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Citroen C2
C2 84.2
4.44
00:02:55.2
00:00:18.2
00:00:00.7

25.

87
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 82.9
5.12
00:02:58.0
00:00:21.0
00:00:02.8

26.

89
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 82.7
5.22
00:02:58.4
00:00:21.4
00:00:00.4

27.

69
Tartak Andrzej
Tartak Paweł
Renault Clio
TM 2 81.5
5.88
00:03:01.1
00:00:24.1
00:00:02.7

28.

94
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2 80.8
6.24
00:03:02.6
00:00:25.6
00:00:01.5

29.

60
Goluch Marcin
Pater Jarosław
Subaru Impreza
TM 1 80.7
6.34
00:03:03.0
00:00:26.0
00:00:00.4

30.

85
Samulewicz Witold
Miecznikowski Krzysztof
Honda Civic
TM 4 80.6
6.37
00:03:03.1
00:00:26.1
00:00:00.1

31.

78
Janiuk Andrzej
Kolano Damian
Honda Civic
TM 3 80.3
6.56
00:03:03.9
00:00:26.9
00:00:00.8

32.

68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 79.6
6.93
00:03:05.4
00:00:28.4
00:00:01.5

33.

95
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2 79.5
6.98
00:03:05.6
00:00:28.6
00:00:00.2

34.

91
Ferenc Grzegorz
Paduch Mirosław
Citroen C2
C2 79.0
7.27
00:03:06.8
00:00:29.8
00:00:01.2

35.

96
Dzugaj Wawrzyniec
Sieliło Piotr
Citroen C2
C2 78.7
7.44
00:03:07.5
00:00:30.5
00:00:00.7

36.

97
Wołowiec Piotr
Kuś Beata
Honda Civic
TM 4 78.4
7.61
00:03:08.2
00:00:31.2
00:00:00.7

37.

59
Śpiewak Mariusz
Zając Kazimierz
Bmw E36
TM 1 78.3
7.68
00:03:08.5
00:00:31.5
00:00:00.3

38.

84
Michałek Andrzej
Michałek Magdalena
Fiat Seicento
TM 4 72.9
11.07
00:03:22.4
00:00:45.4
00:00:13.9

39.

81
Trzonkowski Damian
Klaczańska Kamila
Honda Civic
TM 3 64.7
17.37
00:03:48.2
00:01:11.2
00:00:25.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
55
Żurawek Mariusz
Jurasik Dawid
Mitsubishi Lancer
TM 1 91.4
0.0
00:05:23.0
0.0
0.0 

2

  =
58
Zieliński Mariusz
Chlebowski Ryszard
Mitsubishi Lancer
TM 1 91.0
0.16
00:05:24.3
00:00:01.3
00:00:01.3

3

  =
61
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 90.4
0.45
00:05:26.7
00:00:03.7
00:00:02.4

4

  =
56
Małyszewicz Artur
Piekarska Aleksandra
Subaru Impreza
TM 1 90.1
0.55
00:05:27.5
00:00:04.5
00:00:00.8

5

  =
64
Butyński Sebastian
Biernot Łukasz
Honda Civic
TM 2 89.8
0.7
00:05:28.7
00:00:05.7
00:00:01.2

6

  =
73
Olbryś Patryk
Kuklewski Kamil
Peugeot 106
TM 3 88.0
1.5
00:05:35.3
00:00:12.3
00:00:06.6

7

  =
80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 87.0
2.01
00:05:39.5
00:00:16.5
00:00:04.2

8

  =
77
Szydziak Witold
Lentner Marcin
Honda Vivic
TM 3 86.8
2.09
00:05:40.1
00:00:17.1
00:00:00.6

9

3
65
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
TM 2 86.5
2.21
00:05:41.1
00:00:18.1
00:00:01.0

10

1
62
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM 2 86.4
2.27
00:05:41.6
00:00:18.6
00:00:00.5

11

5
57
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 85.8
2.59
00:05:44.2
00:00:21.2
00:00:02.6

12

2
74
Sitek Paweł
Cianciara Michał
Lada 2105
TM 3 85.5
2.72
00:05:45.3
00:00:22.3
00:00:01.1

13

2
79
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 84.6
3.18
00:05:49.1
00:00:26.1
00:00:03.8

14

  =
71
Mendyk Krystian
Cyganik Grzegorz
Renault Clio
TM 2 84.2
3.39
00:05:50.8
00:00:27.8
00:00:01.7

15

3
83
Bluźnik Maciej
Łuszczewska Nikola
Citroen Saxo
TM 3 84.0
3.46
00:05:51.4
00:00:28.4
00:00:00.6

16

3
75
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM 3 84.0
3.46
00:05:51.4
00:00:28.4
00:00:00.0

17

6
86
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 83.7
3.6
00:05:52.5
00:00:29.5
00:00:01.1

18

1
70
Hałoń Maciek
Ślązak Vanessa
Renault Clio
TM 2 83.6
3.65
00:05:52.9
00:00:29.9
00:00:00.4

19

  =
92
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Citroen C2
C2 81.2
4.96
00:06:03.7
00:00:40.7
00:00:10.8

20

  =
93
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2 81.0
5.07
00:06:04.6
00:00:41.6
00:00:00.9

21

2
88
Niemiec Jakub
Bodniak Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 80.6
5.28
00:06:06.3
00:00:43.3
00:00:01.7

22

2
67
Kurowski Piotr
Jaworski Jakub
Subaru Forester
TM 2 80.6
5.29
00:06:06.4
00:00:43.4
00:00:00.1

23

1
90
Zięć Marek
Kuczyński Dawid
Fiat Seicento
TM 4 80.4
5.38
00:06:07.1
00:00:44.1
00:00:00.7

24

2
72
Wyrzykowski Bartosz
Kajdy Marek
Bmw 318
TM 2 80.3
5.46
00:06:07.8
00:00:44.8
00:00:00.7

25

  =
89
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 79.4
5.93
00:06:11.6
00:00:48.6
00:00:03.8

26

5
60
Goluch Marcin
Pater Jarosław
Subaru Impreza
TM 1 79.0
6.18
00:06:13.7
00:00:50.7
00:00:02.1

27

1
87
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 78.8
6.29
00:06:14.6
00:00:51.6
00:00:00.9

28

1
94
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2 77.9
6.83
00:06:19.0
00:00:56.0
00:00:04.4

29

1
69
Tartak Andrzej
Tartak Paweł
Renault Clio
TM 2 77.6
7.01
00:06:20.5
00:00:57.5
00:00:01.5

30

2
85
Samulewicz Witold
Miecznikowski Krzysztof
Honda Civic
TM 4 76.7
7.52
00:06:24.7
00:01:01.7
00:00:04.2

31

  =
68
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 76.6
7.59
00:06:25.2
00:01:02.2
00:00:00.5

32

3
91
Ferenc Grzegorz
Paduch Mirosław
Citroen C2
C2 76.6
7.6
00:06:25.3
00:01:02.3
00:00:00.1

33

1
95
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2 76.0
8.0
00:06:28.6
00:01:05.6
00:00:03.3

34

1
96
Dzugaj Wawrzyniec
Sieliło Piotr
Citroen C2
C2 75.8
8.11
00:06:29.5
00:01:06.5
00:00:00.9

35

  =
97
Wołowiec Piotr
Kuś Beata
Honda Civic
TM 4 75.4
8.37
00:06:31.6
00:01:08.6
00:00:02.1

36

  =
59
Śpiewak Mariusz
Zając Kazimierz
Bmw E36
TM 1 73.5
9.56
00:06:41.4
00:01:18.4
00:00:09.8

37

  =
84
Michałek Andrzej
Michałek Magdalena
Fiat Seicento
TM 4 65.7
15.39
00:07:29.2
00:02:06.2
00:00:47.8

38

  =
78
Janiuk Andrzej
Kolano Damian
Honda Civic
TM 3 64.8
16.15
00:07:35.4
00:02:12.4
00:00:06.2

39

  =
81
Trzonkowski Damian
Klaczańska Kamila
Honda Civic
TM 3 41.9
46.55
00:11:44.7
01:00.0
00:06:21.7
00:04:09.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
81
60
Damian Trzonkowski / Kamila Klaczańska
PKC 2
Spóźnienie na PKC
2022-06-26 12:28
59
10
Mariusz Śpiewak / Kazimierz Zając
PKC 2A
Spóźnienie na PKC
2022-06-26 12:27
78
10
Andrzej Janiuk / Damian Kolano
PKC 4A
Spóźnienie na PKC
2022-06-26 15:50

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
63
Adrian Gadowski / Kamil Papaj
OS 1
wycofanie