OS 6 - Kopa- 4.1 km - 17:22


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

56
Małyszewicz Artur
Kasprzak Remek
Subaru Impreza
TM 1 96.2
0.00
00:02:33.4
0.0
0.0 

2.

58
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 95.3
0.37
00:02:34.9
00:00:01.5
00:00:01.5

3.

57
Żurawek Mariusz
Jurasik Dawid
Mitsubishi Lancer
TM 1 95.3
0.37
00:02:34.9
00:00:01.5
00:00:00.0

4.

62
Cichoń Piotr
Kuś Beata
Subaru Impreza
TM 1 88.2
3.39
00:02:47.3
00:00:13.9
00:00:12.4

5.

61
Górski Grzegorz
Jakubowski Marcin
Bmw 325
TM 1 86.9
4.02
00:02:49.9
00:00:16.5
00:00:02.6

6.

60
Górecki Mikołaj
Buczek Arkadiusz
Bmw E36
TM 1 74.7
10.76
00:03:17.5
00:00:44.1
00:00:27.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
57
Żurawek Mariusz
Jurasik Dawid
Mitsubishi Lancer
TM 1 102.3
0.0
00:14:25.8
0.0
0.0 

2

  =
56
Małyszewicz Artur
Kasprzak Remek
Subaru Impreza
TM 1 98.6
1.33
00:14:58.4
00:00:32.6
00:00:32.6

3

  =
58
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 98.0
1.54
00:15:03.7
00:00:37.9
00:00:05.3

4

  =
62
Cichoń Piotr
Kuś Beata
Subaru Impreza
TM 1 93.4
3.36
00:15:48.5
00:01:22.7
00:00:44.8

5

  =
61
Górski Grzegorz
Jakubowski Marcin
Bmw 325
TM 1 90.1
4.76
00:16:22.8
00:01:57.0
00:00:34.3

6

  =
60
Górecki Mikołaj
Buczek Arkadiusz
Bmw E36
TM 1 81.5
8.97
00:18:06.4
00:03:40.6
00:01:43.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
97
60
Krzysztof Woźnica / Ewa Woźnica
PKC 1
Wcześniejszy wjazd na PKC
2022-05-08 10:55
68
90
Damian Wąchała / Kacper Gawlikowski
PKC 2A
Spóźnienie na PKC
2022-05-08 13:55
78
40
Leszek Bernacki / Damian Rymsza
PKC 4C
Spóźnienie na PKC
2022-05-08 16:12
68
60
Damian Wąchała / Kacper Gawlikowski
PKC 4C
wcześniejszy wjazd na PKC
2022-05-08 16:14
85
60
Maciej Paca / Agata Paca
PKC 6
wcześniejszy wjazd na PKC
2022-05-08 18:21
87
60
Damian Trzonkowski / Tomasz Mirowski
PKC 6
Wcześniejszy wjazd na PKC
2022-05-08 18:21

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
65
Jacek Wojtas / Bartosz Michalski
PKC 0
Wycofanie
63
Krystian Kacprzak / Mariusz Cieślar
PKC 0
wycofanie
97
Krzysztof Woźnica / Ewa Woźnica
OS 1
Awaria
93
Mateusz Kołpel / Kamil Janowski
OS 1
wycofanie
99
Piotr Mielańczyk / Szymon Grobelny
PKC 2
wycofanie
103
Robert Gabryszewski / Katarzyna Gabryszewska
PKC 2
wycofanie
92
Tomasz Zabawczuk / Marcin Uciński
OS 2
Wypadł z trasy
94
Jakub Niemiec / Mateusz Bodniak
OS 2
awaria
76
Ryszard Wiewióra / Kacper Kozaczek
OS 2
nie ukończył
98
Michał Węglowski / Adam Węglowski
PKC 2A
wycofanie
105
Marcin Wesołowski / Aurelia Pajdak
OS 4
awaria
71
Wojciech Puchalski / Anna Malicka
PKC 4A
wycofanie
110
Karol Piasecki / Daniel Skorupa
PKC 4B
wycofanie
80
Michał Stawiak / Piotr Jarmolik
OS 5
awaria techniczna
91
Piotr Wołowiec / Bartosz Namaczyński
PKC 6
Wycofanie