OS 5 - Jezioro- 4.1 km - 16:23


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

57
Żurawek Mariusz
Jurasik Dawid
Mitsubishi Lancer
TM 1 108.9
0.00
00:02:15.6
0.0
0.0 

2.

56
Małyszewicz Artur
Kasprzak Remek
Subaru Impreza
TM 1 103.3
1.78
00:02:22.9
00:00:07.3
00:00:07.3

3.

62
Cichoń Piotr
Kuś Beata
Subaru Impreza
TM 1 101.3
2.46
00:02:25.7
00:00:10.1
00:00:02.8

4.

67
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM 2 100.4
2.78
00:02:27.0
00:00:11.4
00:00:01.3

5.

77
Olbryś Patryk
Kuklewski Kamil
Peugeot 106
TM 3 99.1
3.27
00:02:29.0
00:00:13.4
00:00:02.0

6.

69
Górecki Robert
Hybiorz Artur
Bmw E36
TM 2 98.9
3.32
00:02:29.2
00:00:13.6
00:00:00.2

7.

66
Gadowski Adrian
Papaj Kamil
Honda Civic
TM 2 98.6
3.44
00:02:29.7
00:00:14.1
00:00:00.5

8.

78
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM 3 98.1
3.63
00:02:30.5
00:00:14.9
00:00:00.8

9.

83
Szydziak Witold
Wójcik Mateusz
Honda Civic
TM 3 97.7
3.78
00:02:31.1
00:00:15.5
00:00:00.6

10.

82
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 97.6
3.83
00:02:31.3
00:00:15.7
00:00:00.2

11.

70
Kurek Przemysław
Kosewski Radosław
Vw Golf
TM 2 97.3
3.93
00:02:31.7
00:00:16.1
00:00:00.4

12.

79
Sitek Paweł
Cianciara Michał
Lada 2105
TM 3 96.7
4.15
00:02:32.6
00:00:17.0
00:00:00.9

13.

64
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 96.7
4.17
00:02:32.7
00:00:17.1
00:00:00.1

14.

86
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 96.3
4.32
00:02:33.3
00:00:17.7
00:00:00.6

15.

75
Kobylanski Tomasz
Klimasara Adam
Citroen C2
TM 3 95.8
4.49
00:02:34.0
00:00:18.4
00:00:00.7

16.

88
Wieczorek Damian
Libera Roman
Honda Civic
TM 3 95.7
4.54
00:02:34.2
00:00:18.6
00:00:00.2

17.

68
Wąchała Damian
Gawlikowski Kacper
Renault Clio
TM 2 95.6
4.59
00:02:34.4
00:00:18.8
00:00:00.2

18.

58
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 95.1
4.78
00:02:35.2
00:00:19.6
00:00:00.8

19.

61
Górski Grzegorz
Jakubowski Marcin
Bmw 325
TM 1 95.0
4.80
00:02:35.3
00:00:19.7
00:00:00.1

20.

74
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
TM 2 94.3
5.12
00:02:36.6
00:00:21.0
00:00:01.3

21.

85
Paca Maciej
Paca Agata
Peugeot 106
TM 3 93.3
5.51
00:02:38.2
00:00:22.6
00:00:01.6

22.

84
Borski Rafał
Chowaniec Anna
Honda Civic
TM 3 92.5
5.83
00:02:39.5
00:00:23.9
00:00:01.3

23.

111
Czerwiec Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
TM 3 91.7
6.17
00:02:40.9
00:00:25.3
00:00:01.4

24.

107
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2 91.5
6.27
00:02:41.3
00:00:25.7
00:00:00.4

25.

96
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 89.7
7.07
00:02:44.6
00:00:29.0
00:00:03.3

26.

81
Janiuk Andrzej
Berlik Marcin
Honda Civic
TM 3 89.6
7.12
00:02:44.8
00:00:29.2
00:00:00.2

27.

87
Trzonkowski Damian
Mirowski Tomasz
Honda Civic
TM 3 89.5
7.15
00:02:44.9
00:00:29.3
00:00:00.1

28.

95
Michałek Andrzej
Michałek Magdalena
Fiat Seicento
TM 4 88.3
7.68
00:02:47.1
00:00:31.5
00:00:02.2

29.

106
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Citroen C2
C2 86.8
8.39
00:02:50.0
00:00:34.4
00:00:02.9

30.

90
Samulewicz Witold
Miecznikowski Krzysztof
Honda Civic
TM 4 86.4
8.59
00:02:50.8
00:00:35.2
00:00:00.8

31.

91
Wołowiec Piotr
Namaczyński Bartosz
Honda Civic
TM 3 86.4
8.59
00:02:50.8
00:00:35.2
00:00:00.0

32.

108
Ferenc Grzegorz
Paduch Mirosław
Citroen C2
C2 86.3
8.66
00:02:51.1
00:00:35.5
00:00:00.3

33.

60
Górecki Mikołaj
Buczek Arkadiusz
Bmw E36
TM 1 84.0
9.80
00:02:55.8
00:00:40.2
00:00:04.7

34.

109
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2 83.6
10.00
00:02:56.6
00:00:41.0
00:00:00.8

35.

72
Merkel Mateusz
Hasij Kamil
Bmw E36
TM 2 82.8
10.41
00:02:58.3
00:00:42.7
00:00:01.7

36.

104
Kunecki Tomasz
Mrukowicz Jarek
Kia Picanto
TM 4 81.5
11.10
00:03:01.1
00:00:45.5
00:00:02.8

37.

101
Adamczyk Michał
Bracki Łukasz
Fiat Seicento
TM 4 77.4
13.46
00:03:10.8
00:00:55.2
00:00:09.7

38.

89
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
TM 3 75.6
14.54
00:03:15.2
00:00:59.6
00:00:04.4

39.

100
Wałach Kacper
Wałach Arkadiusz
Fiat Cinquecento
TM 4 71.3
17.41
00:03:27.0
00:01:11.4
00:00:11.8

40.

112
Kulpa Artur
Kołodyński Tomasz
Fiat 126p
TM 4 70.8
17.80
00:03:28.6
00:01:13.0
00:00:01.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
57
Żurawek Mariusz
Jurasik Dawid
Mitsubishi Lancer
TM 1 103.8
0.0
00:11:50.9
0.0
0.0 

2

1
56
Małyszewicz Artur
Kasprzak Remek
Subaru Impreza
TM 1 99.1
1.66
00:12:25.0
00:00:34.1
00:00:34.1

3

1
58
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 98.6
1.85
00:12:28.8
00:00:37.9
00:00:03.8

4

  =
64
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 96.7
2.55
00:12:43.1
00:00:52.2
00:00:14.3

5

  =
77
Olbryś Patryk
Kuklewski Kamil
Peugeot 106
TM 3 96.0
2.84
00:12:49.1
00:00:58.2
00:00:06.0

6

2
62
Cichoń Piotr
Kuś Beata
Subaru Impreza
TM 1 94.5
3.43
00:13:01.2
00:01:10.3
00:00:12.1

7

5
67
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM 2 93.4
3.87
00:13:10.2
00:01:19.3
00:00:09.0

8

1
82
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 93.4
3.88
00:13:10.5
00:01:19.6
00:00:00.3

9

1
79
Sitek Paweł
Cianciara Michał
Lada 2105
TM 3 93.1
4.0
00:13:12.8
00:01:21.9
00:00:02.3

10

4
66
Gadowski Adrian
Papaj Kamil
Honda Civic
TM 2 93.0
4.03
00:13:13.6
00:01:22.7
00:00:00.8

11

  =
70
Kurek Przemysław
Kosewski Radosław
Vw Golf
TM 2 93.0
4.04
00:13:13.8
00:01:22.9
00:00:00.2

12

1
83
Szydziak Witold
Wójcik Mateusz
Honda Civic
TM 3 92.9
4.07
00:13:14.3
00:01:23.4
00:00:00.5

13

2
69
Górecki Robert
Hybiorz Artur
Bmw E36
TM 2 92.4
4.26
00:13:18.3
00:01:27.4
00:00:04.0

14

3
88
Wieczorek Damian
Libera Roman
Honda Civic
TM 3 90.8
4.98
00:13:32.9
00:01:42.0
00:00:14.6

15

1
61
Górski Grzegorz
Jakubowski Marcin
Bmw 325
TM 1 90.8
4.98
00:13:32.9
00:01:42.0
00:00:00.0

16

2
86
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 90.2
5.25
00:13:38.5
00:01:47.6
00:00:05.6

17

10
78
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM 3 89.5
5.55
00:13:44.6
00:40.0
00:01:53.7
00:00:06.1

18

2
85
Paca Maciej
Paca Agata
Peugeot 106
TM 3 88.6
5.97
00:13:53.3
00:02:02.4
00:00:08.7

19

4
75
Kobylanski Tomasz
Klimasara Adam
Citroen C2
TM 3 88.3
6.1
00:13:56.0
00:02:05.1
00:00:02.7

20

1
74
Wewiór Dawid
Żelazny Marian
Renault Clio
TM 2 88.2
6.12
00:13:56.3
00:02:05.4
00:00:00.3

21

2
72
Merkel Mateusz
Hasij Kamil
Bmw E36
TM 2 87.3
6.57
00:14:05.6
00:02:14.7
00:00:09.3

22

  =
87
Trzonkowski Damian
Mirowski Tomasz
Honda Civic
TM 3 87.3
6.57
00:14:05.6
00:02:14.7
00:00:00.0

23

3
111
Czerwiec Marcin
Czerwiec Łukasz
Citroen C2
TM 3 86.3
7.05
00:14:15.4
00:02:24.5
00:00:09.8

24

3
84
Borski Rafał
Chowaniec Anna
Honda Civic
TM 3 86.3
7.06
00:14:15.6
00:02:24.7
00:00:00.2

25

  =
95
Michałek Andrzej
Michałek Magdalena
Fiat Seicento
TM 4 86.1
7.15
00:14:17.5
00:02:26.6
00:00:01.9

26

2
108
Ferenc Grzegorz
Paduch Mirosław
Citroen C2
C2 85.9
7.24
00:14:19.3
00:02:28.4
00:00:01.8

27

3
107
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2 84.6
7.89
00:14:32.6
00:02:41.7
00:00:13.3

28

  =
91
Wołowiec Piotr
Namaczyński Bartosz
Honda Civic
TM 3 84.1
8.14
00:14:37.7
00:02:46.8
00:00:05.1

29

3
81
Janiuk Andrzej
Berlik Marcin
Honda Civic
TM 3 84.0
8.2
00:14:39.0
00:02:48.1
00:00:01.3

30

1
106
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Citroen C2
C2 83.8
8.26
00:14:40.3
00:02:49.4
00:00:01.3

31

2
90
Samulewicz Witold
Miecznikowski Krzysztof
Honda Civic
TM 4 83.2
8.57
00:14:46.6
00:02:55.7
00:00:06.3

32

1
60
Górecki Mikołaj
Buczek Arkadiusz
Bmw E36
TM 1 83.0
8.68
00:14:48.9
00:02:58.0
00:00:02.3

33

1
109
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2 81.4
9.52
00:15:06.1
00:03:15.2
00:00:17.2

34

1
96
Sokół Nikodem
Bartosik Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 81.3
9.62
00:15:08.1
00:03:17.2
00:00:02.0

35

2
104
Kunecki Tomasz
Mrukowicz Jarek
Kia Picanto
TM 4 78.8
10.98
00:15:36.0
00:03:45.1
00:00:27.9

36

2
101
Adamczyk Michał
Bracki Łukasz
Fiat Seicento
TM 4 77.1
12.0
00:15:56.9
00:04:06.0
00:00:20.9

37

1
68
Wąchała Damian
Gawlikowski Kacper
Renault Clio
TM 2 76.2
12.54
00:16:08.0
02:30.0
00:04:17.1
00:00:11.1

38

2
89
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
TM 3 70.3
16.51
00:17:29.4
00:05:38.5
00:01:21.4

39

2
100
Wałach Kacper
Wałach Arkadiusz
Fiat Cinquecento
TM 4 63.7
21.82
00:19:18.2
00:07:27.3
00:01:48.8

40

2
112
Kulpa Artur
Kołodyński Tomasz
Fiat 126p
TM 4 62.4
23.04
00:19:43.3
00:07:52.4
00:00:25.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
97
60
Krzysztof Woźnica / Ewa Woźnica
PKC 1
Wcześniejszy wjazd na PKC
2022-05-08 10:55
68
90
Damian Wąchała / Kacper Gawlikowski
PKC 2A
Spóźnienie na PKC
2022-05-08 13:55
78
40
Leszek Bernacki / Damian Rymsza
PKC 4C
Spóźnienie na PKC
2022-05-08 16:12
68
60
Damian Wąchała / Kacper Gawlikowski
PKC 4C
wcześniejszy wjazd na PKC
2022-05-08 16:14
85
60
Maciej Paca / Agata Paca
PKC 6
wcześniejszy wjazd na PKC
2022-05-08 18:21
87
60
Damian Trzonkowski / Tomasz Mirowski
PKC 6
Wcześniejszy wjazd na PKC
2022-05-08 18:21

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
65
Jacek Wojtas / Bartosz Michalski
PKC 0
Wycofanie
63
Krystian Kacprzak / Mariusz Cieślar
PKC 0
wycofanie
97
Krzysztof Woźnica / Ewa Woźnica
OS 1
Awaria
93
Mateusz Kołpel / Kamil Janowski
OS 1
wycofanie
99
Piotr Mielańczyk / Szymon Grobelny
PKC 2
wycofanie
103
Robert Gabryszewski / Katarzyna Gabryszewska
PKC 2
wycofanie
92
Tomasz Zabawczuk / Marcin Uciński
OS 2
Wypadł z trasy
94
Jakub Niemiec / Mateusz Bodniak
OS 2
awaria
76
Ryszard Wiewióra / Kacper Kozaczek
OS 2
nie ukończył
98
Michał Węglowski / Adam Węglowski
PKC 2A
wycofanie
105
Marcin Wesołowski / Aurelia Pajdak
OS 4
awaria
71
Wojciech Puchalski / Anna Malicka
PKC 4A
wycofanie
110
Karol Piasecki / Daniel Skorupa
PKC 4B
wycofanie
80
Michał Stawiak / Piotr Jarmolik
OS 5
awaria techniczna