OS 1 - Przygórze- 4.1 km - 10:35


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

78
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM 1 90.0
0.00
00:02:44.0
0.0
0.0 

2.

82
Małyszewicz Artur
Piekarska Aleksandra
Subaru Impreza
TM 1 86.8
1.49
00:02:50.1
00:00:06.1
00:00:06.1

3.

86
Żurawek Mariusz
Jurasik Dawid
Mitsubishi Lancer
TM 1 85.7
2.02
00:02:52.3
00:00:08.3
00:00:02.2

4.

80
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 84.7
2.51
00:02:54.3
00:00:10.3
00:00:02.0

5.

85
Jeczeń Robert
Rola Marcin
Subaru Impreza
TM 1 84.2
2.76
00:02:55.3
00:00:11.3
00:00:01.0

6.

98
Kurowski Piotr
Jaworski Jakub
Subaru Forester
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:05.1

7.

120
Michałek Andrzej
Michałek Magdalena
Fiat Seicento
TM 4 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

8.

95
Gadowski Adrian
Papaj Kamil
Honda Civic
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

9.

117
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

10.

92
Kopka Marcel
Skoczypiec Piotr
Bmw 320i
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

11.

112
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
TM 3 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

12.

87
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

13.

109
Janiuk Andrzej
Kolano Damian
Honda Civic
TM 3 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

14.

128
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Citroen C2
C2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

15.

105
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

16.

124
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

17.

99
Wąchała Damian
Gawlikowski Kacper
Renault Clio
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

18.

121
Niemiec Jakub
Bodniak Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

19.

96
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

20.

118
Żuk Agata
Klimuntowski Michał
Opel Corsa
TM 4 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

21.

93
Butyński Sebastian
Biernot Łukasz
Honda Civic
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

22.

114
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM 3 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

23.

90
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

24.

110
Dudaniec Łukasz
Juranek Tomasz
Citroen C2
TM 3 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

25.

106
Olbryś Patryk
Kuklewski Kamil
Peugeot 106
TM 3 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

26.

126
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

27.

100
Kołpel Mateusz
Janowski Kamil
Peugot 206
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

28.

122
Samulewicz Witold
Miecznikowski Krzysztof
Honda Civic
TM 4 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

29.

97
Tartak Andrzej
Tartak Paweł
Renault Clio
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

30.

119
Mołek Maciej
Kozłowski Dawid
Peugeot 106
TM 4 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

31.

94
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

32.

116
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

33.

91
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

34.

111
Sitek Paweł
Cianciara Michał
Lada 2105
TM 3 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

35.

108
Stawiak Michał
Jarmolik Piotr
Honda Civic
TM 3 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

36.

127
Ferenc Grzegorz
Paduch Mirosław
Citroen C2
C2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

37.

101
Borkowski Michał
Sieradzki Bartłomiej
Peugeot 206
TM 2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

38.

123
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2 81.8
4.00
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

39.

79
Gruca Maciej
Kołodziejek Mateusz
Subaru Impreza
TM 1 69.2
12.00
00:03:33.2
00:00:49.2
00:00:32.8

40.

81
Górecki Mikołaj
Buczek Arkadiusz
Bmw E36
TM 1 6.2
536.22
00:39:22.5
00:36:38.5
00:35:49.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
78
Szatniewski Wojciech
Nowiński Marek
Subaru Legacy
TM 1 90.0
0.0
00:02:44.0
0.0
0.0 

2

=
82
Małyszewicz Artur
Piekarska Aleksandra
Subaru Impreza
TM 1 86.8
1.49
00:02:50.1
00:00:06.1
00:00:06.1

3

=
86
Żurawek Mariusz
Jurasik Dawid
Mitsubishi Lancer
TM 1 85.7
2.02
00:02:52.3
00:00:08.3
00:00:02.2

4

=
80
Stefankiewicz Wojciech
Jendrysek Piotr
Mitsubishi Lancer
TM 1 84.7
2.51
00:02:54.3
00:00:10.3
00:00:02.0

5

=
85
Jeczeń Robert
Rola Marcin
Subaru Impreza
TM 1 84.2
2.76
00:02:55.3
00:00:11.3
00:00:01.0

6

=
98
Kurowski Piotr
Jaworski Jakub
Subaru Forester
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:05.1

7

=
120
Michałek Andrzej
Michałek Magdalena
Fiat Seicento
TM 4 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

8

=
128
Kuklis Krystian
Walkosz Mateusz
Citroen C2
C2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

9

=
87
Tomalak Adam
Dwornik Sebastian
Honda Civic
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

10

=
109
Janiuk Andrzej
Kolano Damian
Honda Civic
TM 3 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

11

=
96
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

12

=
118
Żuk Agata
Klimuntowski Michał
Opel Corsa
TM 4 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

13

=
126
Papaj Łukasz
Papaj Kasia
Citroen C2
C2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

14

=
106
Olbryś Patryk
Kuklewski Kamil
Peugeot 106
TM 3 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

15

=
94
Kiełbasa Paweł
Dębowski Bartosz
Bmw E30
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

16

=
116
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

17

=
101
Borkowski Michał
Sieradzki Bartłomiej
Peugeot 206
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

18

=
123
Stec Andrzej
Marszalek Jarosław
Citroen C2
C2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

19

=
92
Kopka Marcel
Skoczypiec Piotr
Bmw 320i
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

20

=
112
Monika Różańska
Hulewicz Joanna
Citroen Saxo
TM 3 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

21

=
99
Wąchała Damian
Gawlikowski Kacper
Renault Clio
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

22

=
121
Niemiec Jakub
Bodniak Mateusz
Fiat Seicento
TM 4 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

23

=
90
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

24

=
110
Dudaniec Łukasz
Juranek Tomasz
Citroen C2
TM 3 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

25

=
97
Tartak Andrzej
Tartak Paweł
Renault Clio
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

26

=
119
Mołek Maciej
Kozłowski Dawid
Peugeot 106
TM 4 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

27

=
127
Ferenc Grzegorz
Paduch Mirosław
Citroen C2
C2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

28

=
108
Stawiak Michał
Jarmolik Piotr
Honda Civic
TM 3 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

29

=
95
Gadowski Adrian
Papaj Kamil
Honda Civic
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

30

=
117
Lech Kornel
Gałysa Karol
Fiat Seicento
TM 4 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

31

=
105
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

32

=
124
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

33

=
93
Butyński Sebastian
Biernot Łukasz
Honda Civic
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

34

=
114
Bernacki Leszek
Rymsza Damian
Honda Civic
TM 3 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

35

=
100
Kołpel Mateusz
Janowski Kamil
Peugot 206
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

36

=
122
Samulewicz Witold
Miecznikowski Krzysztof
Honda Civic
TM 4 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

37

=
91
Puchalski Wojciech
Malicka Anna
Peugeot 206
TM 2 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

38

=
111
Sitek Paweł
Cianciara Michał
Lada 2105
TM 3 81.8
4.0
00:03:00.4
00:00:16.4
00:00:00.0

39

=
79
Gruca Maciej
Kołodziejek Mateusz
Subaru Impreza
TM 1 69.2
12.0
00:03:33.2
00:00:49.2
00:00:32.8

40

=
81
Górecki Mikołaj
Buczek Arkadiusz
Bmw E36
TM 1 6.2
536.22
00:39:22.5
00:36:38.5
00:35:49.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
125
Bartosz Bawor / Jakub Skrądź
PKC 0
wycofanie
84
Tomasz Pyda / Mariusz Majda
PKC 0
wycofanie
89
Maciek Hałoń / Mateusz Podraza
OS 1
wypadek
104
Jakub Baran / Aleksander Baran
OS 1
awaria