PKC 6A - Parc Ferme IN- km - 17:25


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 97.7
0.0
00:10:07.8
0.0
0.0 

2

=
71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 93.5
1.65
00:10:35.1
00:00:27.3
00:00:27.3

3

=
65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 93.5
1.67
00:10:35.4
00:00:27.6
00:00:00.3

4

=
54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 93.0
1.87
00:10:38.6
00:00:30.8
00:00:03.2

5

=
62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 92.5
2.07
00:10:42.0
00:00:34.2
00:00:03.4

6

=
44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 92.5
2.1
00:10:42.5
00:00:34.7
00:00:00.5

7

=
53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 90.2
3.09
00:10:58.8
00:00:51.0
00:00:16.3

8

=
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 89.7
3.28
00:11:02.0
00:00:54.2
00:00:03.2

9

=
61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 88.9
3.66
00:11:08.2
00:01:00.4
00:00:06.2

10

=
97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 88.2
3.96
00:11:13.1
00:01:05.3
00:00:04.9

11

=
110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 88.2
3.96
00:11:13.2
00:01:05.4
00:00:00.1

12

=
45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 88.2
3.98
00:11:13.4
00:01:05.6
00:00:00.2

13

=
72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 87.8
4.15
00:11:16.3
00:01:08.5
00:00:02.9

14

=
109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 86.6
4.72
00:11:25.7
00:01:17.9
00:00:09.4

15

=
85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 86.5
4.76
00:11:26.4
00:01:18.6
00:00:00.7

16

=
80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 86.3
4.86
00:11:28.0
00:01:20.2
00:00:01.6

17

=
55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 86.2
4.91
00:11:28.8
00:01:21.0
00:00:00.8

18

=
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 86.0
5.05
00:11:31.1
00:01:23.3
00:00:02.3

19

=
89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 85.7
5.16
00:11:32.9
00:02.0
00:01:25.1
00:00:01.8

20

=
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 85.5
5.28
00:11:35.0
00:01:27.2
00:00:02.1

21

=
56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 85.4
5.31
00:11:35.4
00:01:27.6
00:00:00.4

22

=
87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 85.3
5.38
00:11:36.6
00:01:28.8
00:00:01.2

23

=
73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 84.7
5.65
00:11:41.0
00:01:33.2
00:00:04.4

24

=
84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 84.6
5.71
00:11:42.0
00:01:34.2
00:00:01.0

25

=
88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 84.2
5.91
00:11:45.3
00:01:37.5
00:00:03.3

26

=
100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 84.1
5.99
00:11:46.7
00:01:38.9
00:00:01.4

27

=
47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 83.5
6.27
00:11:51.3
00:01:43.5
00:00:04.6

28

=
98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 83.5
6.3
00:11:51.7
00:01:43.9
00:00:00.4

29

=
60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 82.8
6.63
00:11:57.2
00:01:49.4
00:00:05.5

30

=
49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 82.8
6.64
00:11:57.4
00:01:49.6
00:00:00.2

31

=
104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 82.4
6.87
00:12:01.2
00:01:53.4
00:00:03.8

32

=
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 82.1
7.03
00:12:03.8
00:01:56.0
00:00:02.6

33

=
50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 81.3
7.42
00:12:10.2
00:02:02.4
00:00:06.4

34

=
69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 81.2
7.48
00:12:11.3
00:02:03.5
00:00:01.1

35

=
66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 80.6
7.81
00:12:16.6
00:02:08.8
00:00:05.3

36

=
91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 80.2
8.06
00:12:20.8
00:02:13.0
00:00:04.2

37

=
96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 80.0
8.17
00:12:22.6
00:02:14.8
00:00:01.8

38

=
107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 79.6
8.42
00:12:26.7
00:02:18.9
00:00:04.1

39

=
113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 79.1
8.68
00:12:31.0
00:02:23.2
00:00:04.3

40

=
93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 78.7
8.91
00:12:34.8
00:02:27.0
00:00:03.8

41

=
63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 77.9
9.39
00:12:42.8
00:02:35.0
00:00:08.0

42

=
106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 76.6
10.14
00:12:55.1
00:02:47.3
00:00:12.3

43

=
90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.4
10.3
00:12:57.8
00:02:50.0
00:00:02.7

44

=
95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 76.3
10.35
00:12:58.6
00:02.0
00:02:50.8
00:00:00.8

45

=
99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 75.5
10.85
00:13:06.9
01:30.0
00:02:59.1
00:00:08.3

46

=
83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 75.5
10.87
00:13:07.1
00:02:59.3
00:00:00.2

47

=
101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 75.4
10.9
00:13:07.7
00:02:59.9
00:00:00.6

48

=
94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 75.2
11.05
00:13:10.2
00:03:02.4
00:00:02.5

49

=
81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 74.1
11.72
00:13:21.2
00:03:13.4
00:00:11.0

50

=
105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 73.7
12.02
00:13:26.2
00:03:18.4
00:00:05.0

51

=
108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 73.6
12.06
00:13:26.8
00:20.0
00:03:19.0
00:00:00.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
99
90
Adam Nowak / Mateusz Maj
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:21
108
20
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:23
95
2
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
PKC 6A
Kara zgodna z reg. C2CUP
2020-10-25 17:44
89
2
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
PKC 6A
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2020-10-25 17:47

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
92
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
OS 1
wypadek
86
Dariusz Zieliński / Jakub Kinkel
OS 2
wycofanie*
102
Łukasz Pieróg / Arek Pietrasz
OS 2
wycofanie*
74
Dawid Szwata / Mateusz Seredyński
OS 5
awaria
48
Dawid Gaweł / Wojciech Kampczyk
PKC 6A
*