OS 6 - Ścinawka 3- 4.2 km - 16:55


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 86.6
0.00
00:02:54.5
0.0
0.0 

2.

70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 81.3
2.71
00:03:05.9
00:00:11.4
00:00:11.4

3.

85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 79.9
3.52
00:03:09.3
00:00:14.8
00:00:03.4

4.

80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 79.7
3.62
00:03:09.7
00:00:15.2
00:00:00.4

5.

75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 78.8
4.12
00:03:11.8
00:00:17.3
00:00:02.1

6.

84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 77.9
4.67
00:03:14.1
00:00:19.6
00:00:02.3

7.

72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 76.8
5.33
00:03:16.9
00:00:22.4
00:00:02.8

8.

73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 74.7
6.67
00:03:22.5
00:00:28.0
00:00:05.6

9.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 73.7
7.29
00:03:25.1
00:00:30.6
00:00:02.6

10.

83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 70.8
9.31
00:03:33.6
00:00:39.1
00:00:08.5

11.

81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 66.1
12.90
00:03:48.7
00:00:54.2
00:00:15.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 93.5
0.0
00:10:35.1
0.0
0.0 

2

  =
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 89.7
1.63
00:11:02.0
00:00:26.9
00:00:26.9

3

  =
72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 87.8
2.5
00:11:16.3
00:00:41.2
00:00:14.3

4

  =
85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 86.5
3.11
00:11:26.4
00:00:51.3
00:00:10.1

5

  =
80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 86.3
3.21
00:11:28.0
00:00:52.9
00:00:01.6

6

1
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 85.5
3.63
00:11:35.0
00:00:59.9
00:00:07.0

7

1
73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 84.7
3.99
00:11:41.0
00:01:05.9
00:00:06.0

8

  =
84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 84.6
4.05
00:11:42.0
00:01:06.9
00:00:01.0

9

  =
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 82.1
5.38
00:12:03.8
00:01:28.7
00:00:21.8

10

1
83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 75.5
9.21
00:13:07.1
00:02:32.0
00:01:03.3

11

1
81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 74.1
10.07
00:13:21.2
00:02:46.1
00:00:14.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
99
90
Adam Nowak / Mateusz Maj
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:21
108
20
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:23
95
2
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
PKC 6A
Kara zgodna z reg. C2CUP
2020-10-25 17:44
89
2
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
PKC 6A
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2020-10-25 17:47

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
92
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
OS 1
wypadek
86
Dariusz Zieliński / Jakub Kinkel
OS 2
wycofanie*
102
Łukasz Pieróg / Arek Pietrasz
OS 2
wycofanie*
74
Dawid Szwata / Mateusz Seredyński
OS 5
awaria