OS 6 - Ścinawka 3- 4.2 km - 16:55


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 87.4
0.00
00:02:52.9
0.0
0.0 

2.

62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 86.4
0.50
00:02:55.0
00:00:02.1
00:00:02.1

3.

54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 86.1
0.64
00:02:55.6
00:00:02.7
00:00:00.6

4.

53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 82.9
2.24
00:03:02.3
00:00:09.4
00:00:06.7

5.

61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 82.9
2.24
00:03:02.3
00:00:09.4
00:00:00.0

6.

55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 81.2
3.14
00:03:06.1
00:00:13.2
00:00:03.8

7.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 80.5
3.55
00:03:07.8
00:00:14.9
00:00:01.7

8.

56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 79.8
3.95
00:03:09.5
00:00:16.6
00:00:01.7

9.

60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 75.8
6.33
00:03:19.5
00:00:26.6
00:00:10.0

10.

67
Kołodziej Aleksander
Hojdem Paweł
Renault Clio
TM 2 73.5
7.83
00:03:25.8
00:00:32.9
00:00:06.3

11.

66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 72.8
8.31
00:03:27.8
00:00:34.9
00:00:02.0

12.

63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 72.3
8.62
00:03:29.1
00:00:36.2
00:00:01.3

13.

69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 72.1
8.74
00:03:29.6
00:00:36.7
00:00:00.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 93.5
0.0
00:10:35.4
0.0
0.0 

2

  =
54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 93.0
0.19
00:10:38.6
00:00:03.2
00:00:03.2

3

  =
62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 92.5
0.4
00:10:42.0
00:00:06.6
00:00:03.4

4

  =
53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 90.2
1.42
00:10:58.8
00:00:23.4
00:00:16.8

5

  =
61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 88.9
1.99
00:11:08.2
00:00:32.8
00:00:09.4

6

  =
55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 86.2
3.24
00:11:28.8
00:00:53.4
00:00:20.6

7

  =
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 86.0
3.38
00:11:31.1
00:00:55.7
00:00:02.3

8

  =
56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 85.4
3.64
00:11:35.4
00:01:00.0
00:00:04.3

9

  =
60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 82.8
4.96
00:11:57.2
00:01:21.8
00:00:21.8

10

  =
69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 81.2
5.81
00:12:11.3
00:01:35.9
00:00:14.1

11

  =
66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 80.6
6.13
00:12:16.6
00:01:41.2
00:00:05.3

12

  =
63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 77.9
7.72
00:12:42.8
00:02:07.4
00:00:26.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
99
90
Adam Nowak / Mateusz Maj
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:21
108
20
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:23
95
2
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
PKC 6A
Kara zgodna z reg. C2CUP
2020-10-25 17:44
89
2
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
PKC 6A
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2020-10-25 17:47

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
92
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
OS 1
wypadek
86
Dariusz Zieliński / Jakub Kinkel
OS 2
wycofanie*
102
Łukasz Pieróg / Arek Pietrasz
OS 2
wycofanie*
74
Dawid Szwata / Mateusz Seredyński
OS 5
awaria