OS 5 - Niwa 3- 4.05 km - 16:17


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 108.2
0.00
00:02:14.7
0.0
0.0 

2.

71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 101.7
2.15
00:02:23.4
00:00:08.7
00:00:08.7

3.

65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 101.3
2.30
00:02:24.0
00:00:09.3
00:00:00.6

4.

44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 101.2
2.32
00:02:24.1
00:00:09.4
00:00:00.1

5.

62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 100.7
2.49
00:02:24.8
00:00:10.1
00:00:00.7

6.

54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 100.0
2.74
00:02:25.8
00:00:11.1
00:00:01.0

7.

53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 99.0
3.09
00:02:27.2
00:00:12.5
00:00:01.4

8.

70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 97.7
3.58
00:02:29.2
00:00:14.5
00:00:02.0

9.

48
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 97.7
3.60
00:02:29.3
00:00:14.6
00:00:00.1

10.

110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 97.4
3.70
00:02:29.7
00:00:15.0
00:00:00.4

11.

72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 96.9
3.88
00:02:30.4
00:00:15.7
00:00:00.7

12.

61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 96.7
3.98
00:02:30.8
00:00:16.1
00:00:00.4

13.

45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 95.4
4.47
00:02:32.8
00:00:18.1
00:00:02.0

14.

97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 95.2
4.57
00:02:33.2
00:00:18.5
00:00:00.4

15.

80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 94.5
4.84
00:02:34.3
00:00:19.6
00:00:01.1

16.

85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 93.6
5.19
00:02:35.7
00:00:21.0
00:00:01.4

17.

73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 93.6
5.21
00:02:35.8
00:00:21.1
00:00:00.1

18.

55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 92.9
5.48
00:02:36.9
00:00:22.2
00:00:01.1

19.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 92.8
5.53
00:02:37.1
00:00:22.4
00:00:00.2

20.

56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 92.6
5.63
00:02:37.5
00:00:22.8
00:00:00.4

21.

109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 92.6
5.63
00:02:37.5
00:00:22.8
00:00:00.0

22.

75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 92.3
5.75
00:02:38.0
00:00:23.3
00:00:00.5

23.

99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 91.9
5.93
00:02:38.7
00:00:24.0
00:00:00.7

24.

89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 91.8
5.98
00:02:38.9
00:00:24.2
00:00:00.2

25.

47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 91.1
6.27
00:02:40.1
00:00:25.4
00:00:01.2

26.

88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 90.9
6.35
00:02:40.4
00:00:25.7
00:00:00.3

27.

98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 90.8
6.40
00:02:40.6
00:00:25.9
00:00:00.2

28.

87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 90.4
6.54
00:02:41.2
00:00:26.5
00:00:00.6

29.

84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 90.2
6.67
00:02:41.7
00:00:27.0
00:00:00.5

30.

50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 90.1
6.72
00:02:41.9
00:00:27.2
00:00:00.2

31.

69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 89.9
6.77
00:02:42.1
00:00:27.4
00:00:00.2

32.

100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 89.0
7.19
00:02:43.8
00:00:29.1
00:00:01.7

33.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 88.4
7.48
00:02:45.0
00:00:30.3
00:00:01.2

34.

49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 88.3
7.51
00:02:45.1
00:00:30.4
00:00:00.1

35.

60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 88.1
7.60
00:02:45.5
00:00:30.8
00:00:00.4

36.

90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 87.8
7.73
00:02:46.0
00:00:31.3
00:00:00.5

37.

66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 87.8
7.75
00:02:46.1
00:00:31.4
00:00:00.1

38.

91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 87.7
7.80
00:02:46.3
00:00:31.6
00:00:00.2

39.

67
Kołodziej Aleksander
Hojdem Paweł
Renault Clio
TM 2 86.8
8.20
00:02:47.9
00:00:33.2
00:00:01.6

40.

104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 85.3
8.96
00:02:51.0
00:00:36.3
00:00:03.1

41.

96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 84.2
9.48
00:02:53.1
00:00:38.4
00:00:02.1

42.

93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 83.9
9.63
00:02:53.7
00:00:39.0
00:00:00.6

43.

63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 83.9
9.65
00:02:53.8
00:00:39.1
00:00:00.1

44.

95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 83.7
9.73
00:02:54.1
00:00:39.4
00:00:00.3

45.

81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 83.6
9.80
00:02:54.4
00:00:39.7
00:00:00.3

46.

107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 82.9
10.17
00:02:55.9
00:00:41.2
00:00:01.5

47.

83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 80.6
11.41
00:03:00.9
00:00:46.2
00:00:05.0

48.

113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 80.2
11.60
00:03:01.7
00:00:47.0
00:00:00.8

49.

106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 78.9
12.37
00:03:04.8
00:00:50.1
00:00:03.1

50.

101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 77.5
13.21
00:03:08.2
00:00:53.5
00:00:03.4

51.

94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.8
13.60
00:03:09.8
00:00:55.1
00:00:01.6

52.

108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 76.1
14.02
00:03:11.5
00:00:56.8
00:00:01.7

53.

105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 73.4
15.80
00:03:18.7
00:01:04.0
00:00:07.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 100.7
0.0
00:07:19.6
0.0
0.0 

2

  =
71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 96.1
1.71
00:07:40.6
00:00:21.0
00:00:21.0

3

1
65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 95.7
1.86
00:07:42.5
00:00:22.9
00:00:01.9

4

1
54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 95.6
1.9
00:07:43.0
00:00:23.4
00:00:00.5

5

  =
44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 95.2
2.06
00:07:44.9
00:00:25.3
00:00:01.9

6

  =
62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 94.8
2.23
00:07:47.0
00:00:27.4
00:00:02.1

7

  =
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 93.0
2.97
00:07:56.1
00:00:36.5
00:00:09.1

8

1
53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 92.9
3.0
00:07:56.5
00:00:36.9
00:00:00.4

9

1
72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 92.4
3.24
00:07:59.4
00:00:39.8
00:00:02.9

10

  =
110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 92.1
3.36
00:08:00.9
00:00:41.3
00:00:01.5

11

  =
48
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 91.8
3.48
00:08:02.4
00:00:42.8
00:00:01.5

12

  =
61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 91.1
3.76
00:08:05.9
00:00:46.3
00:00:03.5

13

  =
97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 90.2
4.16
00:08:10.8
00:00:51.2
00:00:04.9

14

4
45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 89.4
4.54
00:08:15.5
00:00:55.9
00:00:04.7

15

  =
85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 89.1
4.67
00:08:17.1
00:00:57.5
00:00:01.6

16

2
109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 89.1
4.68
00:08:17.2
00:00:57.6
00:00:00.1

17

3
80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 88.9
4.77
00:08:18.3
00:00:58.7
00:00:01.1

18

1
73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 88.8
4.79
00:08:18.5
00:00:58.9
00:00:00.2

19

5
55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 88.1
5.13
00:08:22.7
00:01:03.1
00:00:04.2

20

3
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 88.0
5.17
00:08:23.2
00:01:03.6
00:00:00.5

21

4
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 88.0
5.18
00:08:23.3
00:01:03.7
00:00:00.1

22

3
98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 88.0
5.19
00:08:23.4
00:01:03.8
00:00:00.1

23

2
89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 88.0
5.19
00:08:23.4
00:01:03.8
00:00:00.0

24

3
56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 87.5
5.39
00:08:25.9
00:01:06.3
00:00:02.5

25

1
84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 87.2
5.55
00:08:27.9
00:01:08.3
00:00:02.0

26

4
100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 87.0
5.62
00:08:28.7
00:01:09.1
00:00:00.8

27

2
87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 86.7
5.8
00:08:31.0
00:01:11.4
00:00:02.3

28

4
88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 86.5
5.88
00:08:31.9
00:01:12.3
00:00:00.9

29

2
49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 85.9
6.15
00:08:35.3
00:01:15.7
00:00:03.4

30

3
60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 85.5
6.35
00:08:37.7
00:01:18.1
00:00:02.4

31

3
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 85.4
6.43
00:08:38.7
00:01:19.1
00:00:01.0

32

3
47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 85.2
6.5
00:08:39.6
00:01:20.0
00:00:00.9

33

3
104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 85.0
6.61
00:08:40.9
00:01:21.3
00:00:01.3

34

2
69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 84.9
6.67
00:08:41.7
00:01:22.1
00:00:00.8

35

6
50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 84.3
6.94
00:08:45.0
00:01:25.4
00:00:03.3

36

4
66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 83.7
7.25
00:08:48.8
00:01:29.2
00:00:03.8

37

5
96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 82.3
7.98
00:08:57.8
00:01:38.2
00:00:09.0

38

  =
107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 82.2
8.03
00:08:58.4
00:01:38.8
00:00:00.6

39

7
91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 82.0
8.16
00:09:00.0
00:01:40.4
00:00:01.6

40

3
113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 81.7
8.35
00:09:02.3
00:01:42.7
00:00:02.3

41

3
93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 81.4
8.48
00:09:03.9
00:01:44.3
00:00:01.6

42

3
106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 80.9
8.76
00:09:07.4
00:01:47.8
00:00:03.5

43

6
63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 80.0
9.28
00:09:13.7
00:01:54.1
00:00:06.3

44

1
101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 79.5
9.57
00:09:17.3
00:01:57.7
00:00:03.6

45

5
95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 78.9
9.88
00:09:21.1
00:02:01.5
00:00:03.8

46

1
94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 78.7
10.01
00:09:22.7
00:02:03.1
00:00:01.6

47

5
81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 77.3
10.8
00:09:32.5
00:02:12.9
00:00:09.8

48

1
105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 77.3
10.84
00:09:32.9
00:02:13.3
00:00:00.4

49

2
83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 77.2
10.89
00:09:33.5
00:02:13.9
00:00:00.6

50

3
90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 76.6
11.24
00:09:37.8
00:02:18.2
00:00:04.3

51

3
108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 75.5
11.94
00:09:46.5
00:20.0
00:02:26.9
00:00:08.7

52

36
99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 75.0
12.24
00:09:50.1
01:30.0
00:02:30.5
00:00:03.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
99
90
Adam Nowak / Mateusz Maj
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:21
108
20
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:23
95
2
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
PKC 6A
Kara zgodna z reg. C2CUP
2020-10-25 17:44
89
2
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
PKC 6A
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2020-10-25 17:47

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
92
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
OS 1
wypadek
86
Dariusz Zieliński / Jakub Kinkel
OS 2
wycofanie*
102
Łukasz Pieróg / Arek Pietrasz
OS 2
wycofanie*
74
Dawid Szwata / Mateusz Seredyński
OS 5
awaria