OS 2 - Ścinawka- 4.2 km - 10:55


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 92.3
0.00
00:02:43.9
0.0
0.0 

2.

44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 89.0
1.40
00:02:49.8
00:00:05.9
00:00:05.9

3.

71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 88.4
1.71
00:02:51.1
00:00:07.2
00:00:01.3

4.

54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 88.2
1.81
00:02:51.5
00:00:07.6
00:00:00.4

5.

65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 87.4
2.17
00:02:53.0
00:00:09.1
00:00:01.5

6.

62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 87.2
2.24
00:02:53.3
00:00:09.4
00:00:00.3

7.

53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 86.8
2.43
00:02:54.1
00:00:10.2
00:00:00.8

8.

70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 86.4
2.62
00:02:54.9
00:00:11.0
00:00:00.8

9.

110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 85.6
3.02
00:02:56.6
00:00:12.7
00:00:01.7

10.

48
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 85.4
3.14
00:02:57.1
00:00:13.2
00:00:00.5

11.

97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 85.1
3.26
00:02:57.6
00:00:13.7
00:00:00.5

12.

72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 85.0
3.31
00:02:57.8
00:00:13.9
00:00:00.2

13.

109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 84.5
3.60
00:02:59.0
00:00:15.1
00:00:01.2

14.

61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 84.3
3.67
00:02:59.3
00:00:15.4
00:00:00.3

15.

45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 83.9
3.90
00:03:00.3
00:00:16.4
00:00:01.0

16.

99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 83.4
4.17
00:03:01.4
00:00:17.5
00:00:01.1

17.

85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 83.2
4.24
00:03:01.7
00:00:17.8
00:00:00.3

18.

98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 82.7
4.50
00:03:02.8
00:00:18.9
00:00:01.1

19.

75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 82.4
4.67
00:03:03.5
00:00:19.6
00:00:00.7

20.

73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 82.4
4.67
00:03:03.5
00:00:19.6
00:00:00.0

21.

55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 82.2
4.79
00:03:04.0
00:00:20.1
00:00:00.5

22.

49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 82.0
4.86
00:03:04.3
00:00:20.4
00:00:00.3

23.

89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 82.0
4.90
00:03:04.5
00:00:20.6
00:00:00.2

24.

74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 81.9
4.93
00:03:04.6
00:00:20.7
00:00:00.1

25.

56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 81.9
4.95
00:03:04.7
00:00:20.8
00:00:00.1

26.

100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 81.8
5.00
00:03:04.9
00:00:21.0
00:00:00.2

27.

87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 81.6
5.12
00:03:05.4
00:00:21.5
00:00:00.5

28.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 81.4
5.19
00:03:05.7
00:00:21.8
00:00:00.3

29.

80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 81.4
5.19
00:03:05.7
00:00:21.8
00:00:00.0

30.

84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 81.3
5.24
00:03:05.9
00:00:22.0
00:00:00.2

31.

60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 80.7
5.60
00:03:07.4
00:00:23.5
00:00:01.5

32.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 80.2
5.88
00:03:08.6
00:00:24.7
00:00:01.2

33.

69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 80.0
5.98
00:03:09.0
00:00:25.1
00:00:00.4

34.

88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 79.8
6.07
00:03:09.4
00:00:25.5
00:00:00.4

35.

104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 79.6
6.19
00:03:09.9
00:00:26.0
00:00:00.5

36.

50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 78.6
6.76
00:03:12.3
00:00:28.4
00:00:02.4

37.

47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 78.5
6.83
00:03:12.6
00:00:28.7
00:00:00.3

38.

66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 78.3
6.93
00:03:13.0
00:00:29.1
00:00:00.4

39.

96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 77.7
7.33
00:03:14.7
00:00:30.8
00:00:01.7

40.

93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 75.5
8.64
00:03:20.2
00:00:36.3
00:00:05.5

41.

113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 75.4
8.74
00:03:20.6
00:00:36.7
00:00:00.4

42.

107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 74.7
9.19
00:03:22.5
00:00:38.6
00:00:01.9

43.

106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 74.6
9.21
00:03:22.6
00:00:38.7
00:00:00.1

44.

94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 74.5
9.29
00:03:22.9
00:00:39.0
00:00:00.3

45.

63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 74.0
9.64
00:03:24.4
00:00:40.5
00:00:01.5

46.

91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 72.7
10.48
00:03:27.9
00:00:44.0
00:00:03.5

47.

83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 72.4
10.69
00:03:28.8
00:00:44.9
00:00:00.9

48.

81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 72.3
10.74
00:03:29.0
00:00:45.1
00:00:00.2

49.

101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 72.3
10.76
00:03:29.1
00:00:45.2
00:00:00.1

50.

105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 70.6
11.98
00:03:34.2
00:00:50.3
00:00:05.1

51.

108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 70.3
12.17
00:03:35.0
00:00:51.1
00:00:00.8

52.

95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 69.7
12.64
00:03:37.0
00:00:53.1
00:00:02.0

53.

90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 62.5
18.57
00:04:01.9
00:01:18.0
00:00:24.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 97.4
0.0
00:05:04.9
0.0
0.0 

2

2
71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 93.6
1.49
00:05:17.2
00:00:12.3
00:00:12.3

3

  =
54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 93.6
1.49
00:05:17.2
00:00:12.3
00:00:00.0

4

2
65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 93.2
1.65
00:05:18.5
00:00:13.6
00:00:01.3

5

1
44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 92.6
1.93
00:05:20.8
00:00:15.9
00:00:02.3

6

1
62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 92.2
2.1
00:05:22.2
00:00:17.3
00:00:01.4

7

1
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 90.9
2.67
00:05:26.9
00:00:22.0
00:00:04.7

8

1
72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 90.3
2.92
00:05:29.0
00:00:24.1
00:00:02.1

9

1
53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 90.2
2.96
00:05:29.3
00:00:24.4
00:00:00.3

10

1
110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 89.7
3.19
00:05:31.2
00:00:26.3
00:00:01.9

11

2
48
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 89.2
3.42
00:05:33.1
00:00:28.2
00:00:01.9

12

  =
61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 88.6
3.66
00:05:35.1
00:00:30.2
00:00:02.0

13

15
97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 88.0
3.96
00:05:37.6
00:00:32.7
00:00:02.5

14

18
109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 87.4
4.22
00:05:39.7
00:00:34.8
00:00:02.1

15

1
85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 87.0
4.42
00:05:41.4
00:00:36.5
00:00:01.7

16

9
99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 87.0
4.42
00:05:41.4
00:00:36.5
00:00:00.0

17

2
73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 86.7
4.58
00:05:42.7
00:00:37.8
00:00:01.3

18

18
45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 86.7
4.58
00:05:42.7
00:00:37.8
00:00:00.0

19

1
98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 86.6
4.59
00:05:42.8
00:00:37.9
00:00:00.1

20

6
80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 86.3
4.74
00:05:44.0
00:00:39.1
00:00:01.2

21

6
89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 86.2
4.8
00:05:44.5
00:00:39.6
00:00:00.5

22

4
100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 86.1
4.85
00:05:44.9
00:00:40.0
00:00:00.4

23

10
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 86.0
4.88
00:05:45.2
00:00:40.3
00:00:00.3

24

10
55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 85.9
4.96
00:05:45.8
00:00:40.9
00:00:00.6

25

6
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 85.8
5.01
00:05:46.2
00:00:41.3
00:00:00.4

26

4
84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 85.8
5.01
00:05:46.2
00:00:41.3
00:00:00.0

27

10
56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 85.2
5.27
00:05:48.4
00:00:43.5
00:00:02.2

28

13
74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 84.9
5.44
00:05:49.8
00:00:44.9
00:00:01.4

29

9
87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 84.9
5.44
00:05:49.8
00:00:44.9
00:00:00.0

30

8
104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 84.9
5.45
00:05:49.9
00:00:45.0
00:00:00.1

31

12
49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 84.8
5.49
00:05:50.2
00:00:45.3
00:00:00.3

32

3
88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 84.5
5.65
00:05:51.5
00:00:46.6
00:00:01.3

33

6
60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 84.3
5.73
00:05:52.2
00:00:47.3
00:00:00.7

34

6
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 84.0
5.92
00:05:53.7
00:00:48.8
00:00:01.5

35

9
47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 82.6
6.62
00:05:59.5
00:00:54.6
00:00:05.8

36

15
69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 82.6
6.63
00:05:59.6
00:00:54.7
00:00:00.1

37

13
113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 82.4
6.75
00:06:00.6
00:00:55.7
00:00:01.0

38

12
107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 81.9
6.98
00:06:02.5
00:00:57.6
00:00:01.9

39

18
106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 81.9
6.99
00:06:02.6
00:00:57.7
00:00:00.1

40

5
66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 81.9
7.01
00:06:02.7
00:00:57.8
00:00:00.1

41

11
50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 81.8
7.05
00:06:03.1
00:00:58.2
00:00:00.4

42

6
96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 81.4
7.25
00:06:04.7
00:00:59.8
00:00:01.6

43

20
101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 80.5
7.78
00:06:09.1
00:01:04.2
00:00:04.4

44

3
93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 80.2
7.92
00:06:10.2
00:01:05.3
00:00:01.1

45

4
94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 79.6
8.24
00:06:12.9
00:01:08.0
00:00:02.7

46

4
91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 79.5
8.34
00:06:13.7
00:01:08.8
00:00:00.8

47

18
105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 79.4
8.4
00:06:14.2
00:01:09.3
00:00:00.5

48

29
108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 79.2
8.5
00:06:15.0
00:01:10.1
00:00:00.8

49

4
63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 78.2
9.09
00:06:19.9
00:01:15.0
00:00:04.9

50

  =
95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 76.7
9.95
00:06:27.0
00:01:22.1
00:00:07.1

51

3
83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 75.6
10.63
00:06:32.6
00:01:27.7
00:00:05.6

52

3
81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 74.6
11.3
00:06:38.1
00:01:33.2
00:00:05.5

53

7
90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 72.1
12.96
00:06:51.8
00:01:46.9
00:00:13.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
99
90
Adam Nowak / Mateusz Maj
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:21
108
20
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:23
95
2
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
PKC 6A
Kara zgodna z reg. C2CUP
2020-10-25 17:44
89
2
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
PKC 6A
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2020-10-25 17:47

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
92
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
OS 1
wypadek
86
Dariusz Zieliński / Jakub Kinkel
OS 2
wycofanie*
102
Łukasz Pieróg / Arek Pietrasz
OS 2
wycofanie*