OS 1 - Niwa 1- 4.05 km - 10:17


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 103.4
0.00
00:02:21.0
0.0
0.0 

2.

65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 100.2
1.11
00:02:25.5
00:00:04.5
00:00:04.5

3.

54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 100.1
1.16
00:02:25.7
00:00:04.7
00:00:00.2

4.

71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 99.8
1.26
00:02:26.1
00:00:05.1
00:00:00.4

5.

62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 97.9
1.95
00:02:28.9
00:00:07.9
00:00:02.8

6.

44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 96.6
2.47
00:02:31.0
00:00:10.0
00:00:02.1

7.

72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 96.4
2.52
00:02:31.2
00:00:10.2
00:00:00.2

8.

70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 95.9
2.72
00:02:32.0
00:00:11.0
00:00:00.8

9.

110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 94.3
3.36
00:02:34.6
00:00:13.6
00:00:02.6

10.

53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 93.9
3.51
00:02:35.2
00:00:14.2
00:00:00.6

11.

86
Zieliński Dariusz
Kinkel Jakub
Ford Fiesta
TM 3 93.8
3.56
00:02:35.4
00:00:14.4
00:00:00.2

12.

61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 93.6
3.65
00:02:35.8
00:00:14.8
00:00:00.4

13.

48
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 93.5
3.70
00:02:36.0
00:00:15.0
00:00:00.2

14.

80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 92.1
4.27
00:02:38.3
00:00:17.3
00:00:02.3

15.

73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 91.6
4.49
00:02:39.2
00:00:18.2
00:00:00.9

16.

85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 91.3
4.62
00:02:39.7
00:00:18.7
00:00:00.5

17.

102
Pieróg Łukasz
Pietrasz Arek
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.3

18.

99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

19.

89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

20.

107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

21.

104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

22.

100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

23.

97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

24.

108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

25.

105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

26.

101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

27.

98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

28.

113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

29.

106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

30.

84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 91.0
4.77
00:02:40.3
00:00:19.3
00:00:00.3

31.

59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 90.8
4.81
00:02:40.5
00:00:19.5
00:00:00.2

32.

109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 90.7
4.86
00:02:40.7
00:00:19.7
00:00:00.2

33.

75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 90.2
5.11
00:02:41.7
00:00:20.7
00:00:01.0

34.

55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 90.1
5.14
00:02:41.8
00:00:20.8
00:00:00.1

35.

88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 89.9
5.21
00:02:42.1
00:00:21.1
00:00:00.3

36.

45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 89.8
5.28
00:02:42.4
00:00:21.4
00:00:00.3

37.

56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 89.1
5.60
00:02:43.7
00:00:22.7
00:00:01.3

38.

87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 88.7
5.78
00:02:44.4
00:00:23.4
00:00:00.7

39.

60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 88.5
5.88
00:02:44.8
00:00:23.8
00:00:00.4

40.

76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 88.3
5.95
00:02:45.1
00:00:24.1
00:00:00.3

41.

74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 88.3
5.98
00:02:45.2
00:00:24.2
00:00:00.1

42.

91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 87.9
6.12
00:02:45.8
00:00:24.8
00:00:00.6

43.

49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 87.9
6.15
00:02:45.9
00:00:24.9
00:00:00.1

44.

47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 87.4
6.40
00:02:46.9
00:00:25.9
00:00:01.0

45.

66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 85.9
7.09
00:02:49.7
00:00:28.7
00:00:02.8

46.

90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.14
00:02:49.9
00:00:28.9
00:00:00.2

47.

96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.16
00:02:50.0
00:00:29.0
00:00:00.1

48.

93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.16
00:02:50.0
00:00:29.0
00:00:00.0

49.

94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.16
00:02:50.0
00:00:29.0
00:00:00.0

50.

95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.16
00:02:50.0
00:00:29.0
00:00:00.0

51.

69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 85.5
7.31
00:02:50.6
00:00:29.6
00:00:00.6

52.

50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 85.4
7.36
00:02:50.8
00:00:29.8
00:00:00.2

53.

63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 83.1
8.52
00:02:55.5
00:00:34.5
00:00:04.7

54.

83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 79.3
10.57
00:03:03.8
00:00:42.8
00:00:08.3

55.

81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 77.1
11.88
00:03:09.1
00:00:48.1
00:00:05.3

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
51
Żarnowski Marcin
Ozga Wojciech
Subaru Impreza
SKG 103.4
0.0
00:02:21.0
0.0
0.0 

2

=
65
Bojdoł Sebastian
Mrowczyk Andrzej
Renault Clio
TM 2 100.2
1.11
00:02:25.5
00:00:04.5
00:00:04.5

3

=
54
Kordos Piotr
Ryznar Tomasz
Toyota Celica
TM 2 100.1
1.16
00:02:25.7
00:00:04.7
00:00:00.2

4

=
71
Świder Kajetan
Janik Krzysztof
Honda Civic
TM 3 99.8
1.26
00:02:26.1
00:00:05.1
00:00:00.4

5

=
62
Sanecznik Tomasz jr
Sanecznik Paweł
Honda Civic
TM 2 97.9
1.95
00:02:28.9
00:00:07.9
00:00:02.8

6

=
44
Gucwa Tomasz
Małek Marcin
Subaru Impreza
TM 1 96.6
2.47
00:02:31.0
00:00:10.0
00:00:02.1

7

=
72
Brylski Mariusz
Szpot Sławomir
Honda Civic
TM 3 96.4
2.52
00:02:31.2
00:00:10.2
00:00:00.2

8

=
70
Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo
TM 3 95.9
2.72
00:02:32.0
00:00:11.0
00:00:00.8

9

=
110
Przybyło Krzysztof
Kisała Karolina
Subaru Impreza
TM 1 94.3
3.36
00:02:34.6
00:00:13.6
00:00:02.6

10

=
53
Kawalec Kamil
Krzyżowski Sebastian
Honda Civic
TM 2 93.9
3.51
00:02:35.2
00:00:14.2
00:00:00.6

11

=
86
Zieliński Dariusz
Kinkel Jakub
Ford Fiesta
TM 3 93.8
3.56
00:02:35.4
00:00:14.4
00:00:00.2

12

=
61
Roszkowski Mateusz
Skleniarz Karolina
Peugeot 206rc
TM 2 93.6
3.65
00:02:35.8
00:00:14.8
00:00:00.4

13

=
48
Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech
Subaru Impreza
TM 1 93.5
3.7
00:02:36.0
00:00:15.0
00:00:00.2

14

=
80
Pastuła Piotr
Czekaj Mateusz
Honda Civic
TM 3 92.1
4.27
00:02:38.3
00:00:17.3
00:00:02.3

15

=
73
Bernacki Leszek
Adamski Mateusz
Honda Civic
TM 3 91.6
4.49
00:02:39.2
00:00:18.2
00:00:00.9

16

=
85
Gańczarczyk Szymon
Parzyk Sławomir
Honda Civic
TM 3 91.3
4.62
00:02:39.7
00:00:18.7
00:00:00.5

17

=
102
Pieróg Łukasz
Pietrasz Arek
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.3

18

=
100
Jarosiewicz Ireneusz
Jurak Radosław
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

19

=
108
Kuklis Krystian
Sowa Krzysztof
Fiat Cinquecento
TM 5 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

20

=
98
Zabawczuk Tomasz
Wilk Janusz
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

21

=
106
Trybus Krzysztof
Uss Maciej
Fiat Cinquecento
TM 5 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

22

=
104
Lerch Paweł
Rudzki Paweł
Fiat Cinquecento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

23

=
101
Nowicki Filip
Makomaska Agata
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

24

=
113
Papierski Grzegorz
Papierska Izabela
Fiat Cinquecento
TM 5 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

25

=
99
Nowak Adam
Maj Mateusz
Subaru Justy
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

26

=
107
Gładysz Piotr
Sapko Krzysztof
Fiat Cinqecento
TM 5 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

27

=
89
Januchta Jacek
Matuszczyk Marta
Citroen C2
C2CUP 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

28

=
97
Kryniecki Mateusz
Herba Marcin
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

29

=
105
Nowak Dariusz
Jendrysek Piotr
Fiat Seicento
TM 4 91.1
4.69
00:02:40.0
00:00:19.0
00:00:00.0

30

=
84
Listewnik Janek
Pasek Marcin
Peugeot 106
TM 3 91.0
4.77
00:02:40.3
00:00:19.3
00:00:00.3

31

=
59
Poznański Tomasz
Józefczuk Marek
Subaru Impreza
TM 2 90.8
4.81
00:02:40.5
00:00:19.5
00:00:00.2

32

=
109
Zawadka Kacper
Hebda Mirek
Subaru Impreza
TM 1 90.7
4.86
00:02:40.7
00:00:19.7
00:00:00.2

33

=
75
Gabrysiak. jr Krzysztof
Gabrysiak Krzysztof
Mitsibishi Colt
TM 3 90.2
5.11
00:02:41.7
00:00:20.7
00:00:01.0

34

=
55
Zatylny Tomasz
Glądała Marta
Opel Kadett
TM 2 90.1
5.14
00:02:41.8
00:00:20.8
00:00:00.1

35

=
88
Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2
C2CUP 89.9
5.21
00:02:42.1
00:00:21.1
00:00:00.3

36

=
45
Petkowicz Michał
Jakubowicz Łukasz
Subaru Impreza
TM 1 89.8
5.28
00:02:42.4
00:00:21.4
00:00:00.3

37

=
56
Łuka Sławomir
Borko Łukasz
Honda Civic
TM 2 89.1
5.6
00:02:43.7
00:00:22.7
00:00:01.3

38

=
87
Skrądź Michał
Skrądź Przemysław
Citroen C2
C2CUP 88.7
5.78
00:02:44.4
00:00:23.4
00:00:00.7

39

=
60
Wewiór Dawid
Papaj Kamil
Renault Clio
TM 2 88.5
5.88
00:02:44.8
00:00:23.8
00:00:00.4

40

=
76
Pieszak Marcin
Domagała Damian
Honda Civic
TM 3 88.3
5.95
00:02:45.1
00:00:24.1
00:00:00.3

41

=
74
Szwata Dawid
Seredyński Mateusz
Rover 25
TM 3 88.3
5.98
00:02:45.2
00:00:24.2
00:00:00.1

42

=
91
Ciuksa Aleksander
Bądkowski Filip
Citroen C2
C2CUP 87.9
6.12
00:02:45.8
00:00:24.8
00:00:00.6

43

=
49
Dobek Oskar
Stypińska Julia
Mini Cooper
TM 1 87.9
6.15
00:02:45.9
00:00:24.9
00:00:00.1

44

=
47
Głowiński Michał
Balkiewicz Kasia
Bmw E46
TM 1 87.4
6.4
00:02:46.9
00:00:25.9
00:00:01.0

45

=
66
Wójcikowski Adam
Wójcikowski Rafał
Honda Civic
TM 2 85.9
7.09
00:02:49.7
00:00:28.7
00:00:02.8

46

=
90
Smoleń Paweł
Sawiński Jakub
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.14
00:02:49.9
00:00:28.9
00:00:00.2

47

=
93
Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.16
00:02:50.0
00:00:29.0
00:00:00.1

48

=
96
Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.16
00:02:50.0
00:00:29.0
00:00:00.0

49

=
94
Bawor Bartosz
Skrądź Jakub
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.16
00:02:50.0
00:00:29.0
00:00:00.0

50

=
95
Epner Patryk
Wieczorek Bartosz
Citroen C2
C2CUP 85.8
7.16
00:02:50.0
00:00:29.0
00:00:00.0

51

=
69
Wójcik Łukasz
Romanowski Maciej
Opel Astra
TM 2 85.5
7.31
00:02:50.6
00:00:29.6
00:00:00.6

52

=
50
Hałoń Maciek
Podraza Mateusz
Bmw E36
TM 1 85.4
7.36
00:02:50.8
00:00:29.8
00:00:00.2

53

=
63
Adamczyk Marcin
Nawrocki Robert
Bmw e30
TM 2 83.1
8.52
00:02:55.5
00:00:34.5
00:00:04.7

54

=
83
Zajączkowski Łukasz
Zajączkowski Kacper
Fiat Seicento
TM 3 79.3
10.57
00:03:03.8
00:00:42.8
00:00:08.3

55

=
81
Jodko Kamil
Nowak Krzysztof
Peugot 206
TM 3 77.1
11.88
00:03:09.1
00:00:48.1
00:00:05.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
99
90
Adam Nowak / Mateusz Maj
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:21
108
20
Krystian Kuklis / Krzysztof Sowa
PKC 2A
Spóźnienie na PKC 2a
2020-10-25 13:23
95
2
Patryk Epner / Bartosz Wieczorek
PKC 6A
Kara zgodna z reg. C2CUP
2020-10-25 17:44
89
2
Jacek Januchta / Marta Matuszczyk
PKC 6A
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2020-10-25 17:47

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
92
Łukasz Papaj / Kasia Papaj
OS 1
wypadek